Participerende scholen

Nederlandstalige Learning Circles Kinderrechten

  • PO/FO/SO – 9 – 12 jaar
    • St Thomas More school – Washabo, Suriname
      • Mw. Hillery Moor & Sabajo Iwan – groep 4-5-6
    • OBS De Brug – Sint Maartensbrug, Nederland
      • Mw. Marjo Sallows & Dhr. Wijnand Ursem
    • Julius Lobatoschool – Beekhuizen, Suriname
      • Mw. Margo Rowlins & Mw. Naomi Olf – klas 5
    • Kennedy School - Paramaribo, Suriname
      • Mw. Monique Raijmann & Kathleen Fleur – groep 3+4
    • Werkenrode School – Groesbeek, Nederland
      • Mw. Anne Arentsen & Dhr. Ton Slots – klas DC
    • F.G.Richenel Slooteschool - Paramaribo, Suriname
      • Mw. Jones Carmen – klas 6 / groep 8
    • Petrus Dondersschool – Paramaribo, Suriname
      • Dhr. Ravin Raghoe & Mw. Shiefanie Moenne – klas 5 / groep 7
    • De Bloementuin - Paramaribo, Suriname
      • Mw. Nathalie Valies-Markiet & Mw. Satchia IJzer – groep A
    • Louis Braille School – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Ireen van Kallen & Mw. Jortha Aniepa – Klasse 6
    • Jule Fernandes School - Paramaribo, Suriname
      • Mw. Rasida Habiboellah & Mw. Tahira Weibolt – groep E,F en G
    • Herman Broeren School - Rosmalen, Nederland
      • Dhr. Thierry Koningstein – groep 7/8b
    • Herman Broeren School – Rosmalen, Nederland
      • Mw. Lindy van Erp – groep 7/8c
    • OBS de Voorsprong - Den Haag, Nederland
      • Dhr. Soeshiel Sharma & Mw. Suzy Ardjopawiro – groep 5
    • VSO Emmaschool - Paramaribo, Suriname
      • Mw. Henna Djohari & Mw. Angela Lachan – V.S.O. 1 en V.S.O. 2
    • Nassy Brouwerschool – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Barbara Shields – groep 7
    • Visio Onderwijs – Grave, Nederland
      • Mw. Mieke van den Acker – groep VSO MB
    • Visio Onderwijs – Grave, Nederland
      • Mw. Rian Kleisterlee & Mw. Noortje Opsteegh – groep 6/7
    • Visio Onderwijs - Rotterdam, Nederland
      • Dhr. Wouter den Engelsman – VSO/MB2
    • Visio onderwijs – Rotterdam, Nederland
      • Dhr. Robert Steendijk – Visio Pro
    • Stg. Mytylschool – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Meriam Karnadi & Mw. Madelene Reumel – groep 4/5
    • OS 1 Meerzorg - Meerzorg/Commewijne, Suriname
      • Mw. Salome Hubbard  & Mw. Afanaisa Gallant – 5e klas
    • Kolegio San Martin de Porres – Willemstad, Curaçao
      • Mw. Emely Martis – groep 6A
    • Visio Onderwijs – Rotterdam, Nederland
      • Mw. Susanne van Ravesteijn – VSO/MB1
    • Prins Bernhard School – Willemstad, Curaçao
      • Mw. Nadine Torres – groep 7A
    • Prins Bernhard School – Willemstad, Curaçao
      • Mw. Cherzinia Sambo-Hoek – groep 7B
  • VO/VSO – 12 – 15 jaar
    • Anton Residaschool – Wanica, Suriname
      •  Mw. Shima Radhe – Dwarka
    • George Asin MULO – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Audrey Soeradi & Mw. Ireen Martodikromo – Klas 3
    • Het College Cranendonk – Budel, Nederland
      • Mw. Irene van der Heijden & Mw. Nicole van de Ven – Brugklas
    • Het College – Weert, Nederland
      • Mw. Anne Kouwenberg & Mw. José Janssen-Kurvers – Brugklas
    • Het College – Weert, Nederland
      • Mw. Femke Lenaers – Brugklas
    • C.S.G. Het Noordik – Vriezenveen, Nederland
      • Dhr. Jeffrey Willemsen en Dhr. Raymond Steenwelle
    • VSO ZML Heliomare College – Alkmaar, Nederland
      • Mw. Moniek Komen & Mw. Martine Baas – P3
    • Het Prisma (Voorgezet Speciaal Onderwijs) – Arnhem, Nederland
      • Mw. Jorike Hoijtink & Dhr. Stephan Konings – klas 4-5d
    • Ashram College – Aphen aan de Rijn, Nederland
      • Mw. Marije Vlaar & Dhr. Boris Berlijn – Mondo 2V
    • WHC Monkou – Nickerie, Suriname
      • Mw. Chequita Raghoenandan & Mw. Geeta Sitaram – Groep Huiskamer
    • St. Ceciliaschool – Latour, Suriname
      • Mw. Hellen van de Leuv – klas 2
    • Oostvaarders College - Almere, Nederland
      • Mw. Hendrien Exel & Mw. Carolina Kort – klas 1MM
    • Werkenrodeschool – Groesbeek, Nederland
      • Mw. Jolanda Esselink & Dhr. Léon Portier – 3e en 4e jaars VSO
    • C.S.G. Het Noordik – Vriezenveen, Nederland
      • Naam docent en groep volgt
  • VO/VSO – 15 – 18 jaar
    • Werkenrode School – Groesbeek, Nederland
      • Mw. Linda Erren & Dhr. Léon Portier – Leerjaar 3+4
    • Orion College Zuidoost – Amsterdam, Nederland
      • Mw. Marion Hamel & Dhr. Michel Trapenberg – Klas Paars Uitstroom
    • VSO Stizona – Paramaribo, Suriname
      • Mw. Clarita Hoop – groep VSO

English Learning Circles Childrens’s Rights

  • PO/FO/SO – 9 – 12 years old
    • Glenhaven senior PS – Mississauga, Ontario, Canada
      • Mrs. Janice Robertson & Mrs. Jennifer Black – Grade 6
    • Paul A. Fisher school – Burlington, Ontario, Canada
      • Mrs. Anna Massari – Grade 6
    • Kennedy PS – Toronto, Ontario, Canada
      • Mrs. Traci Mohamed – Grade 7
  • VO/VSO – 12 – 15 years old
    • Anton Residaschool – Wanica, Suriname
      • Mrs. Varsha Bahadoersingh (12-15)
    • George Asin MULO – Paramaribo, Suriname
      • Mrs. Aretha Murray – Klas 2A (12-15)
    • Carmel College Salland - Raalte, Nederland
      • Mr. Tjørven Schuurman – Class GA2A3 (12-15)
    • Visser’t Hooft Lyceum – Leiden, Netherlands
      • Mr. Remme van der Nat – klas 1A (12-15)
    • Visser’t Hooft Lyceum – Leiden, Netherlands –
      • Mrs. Ellen Vrolijk – klas 1D (12-15)
    • Ashram College – Aphen aan de Rijn, Netherlands
      • Mrs. Marije Vlaar & Mr. Boris Berlijn – Mondo Mix van 2vmbo-havo-vwo (12-15)
    • Montessori College Arnhem – Arnhem, Netherlands
      • Mr. Rogier Spanjers & Mr.Luuk Ebbens – HAVO 3
    • Terry Fox Elementary School – Barrie, Ontario, Canada
      • Mr. Bruce McColm – Grade 8 (12-15)
    • Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník – Rakovnik, Czech Republic
      • Mr. Emil Waldhauser – Class O4 – (12-15)
    • Oukba Ibnu Nafiaa – Assa, Morocco
      • Mr. Abderazaq Layat – Class Common Core/Science, (12-15)
    • OLE- club, school “7 keys” - Chelyabinsk, Russia
      • Mrs. Olga Timofeev – OLE-club (12-15)
    • Schoonhovens College – Schoonhoven, Nederland
      • Mr. Pim van der Neut & Mrs. Lonneke Schrijvers – Class B2a
    • ’t Atrium – Amersfoort – Netherlands
      • Mr. Neil Cole – Class T2A
    • ’t Atrium – Amersfoort – Netherlands
      • Mr. Neil Cole – Class T2B
    • OSG De Meergronden – Almere, Nederland
      • Mrs. Alessia Lombardi – klas HV2A
    • Cesar Chavez Prep Public Charter School - Washington, United States
      • Mrs. Cathy Healy & Mrs. Luz Rivera – English Language Arts, 7th Grade
    • American School of Brasilia – Brasilia, Brazil
      • Mrs. Bianca Bree & Mrs. Isabel Mader
  • VO/VSO – 15 – 18 years old
    • Comenius College - Hilversum, Netherlands
      • Mrs. Karin Kops & Mrs Hilda Kruithof – Grade 10 / Class 4VWO (15-18)
    • Wolfert Lyceum - Bergschenhoek, Netherlands
      • Mr. Frans Droog – VVV class (15-18)
    • Agrani School and College - Dhaka, Bangladesh
      • Mr. Proshanta Kumer Sarker & Mrs. Sangita Biswas – Class 11 (15-18)
    • Nantyr Shores Secondary School - Innisfil, Ontario, Canada
      • Mrs. Penny Chaiko & Mr. Matthew Rietkoettar – Leadership Class (15-18)
    • Dvojezična srednja šola Lendava - Lendava, Slovenia
      • Mrs. Gabriela Zver & Mrs. Sandra Vida – group VO/VSO – (15 – 18)
    • Colegiul Economic Buzau - Bazau, Romania
      • Mrs. Adriana Pietrareanu & Mrs. Catalina Ileana Postovei – group 11B (15 – 18)
    • Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskola – Budapest, Hungary
      • Mrs. Erika Szabó Egyed – class 12B (15 – 18)
    • Adma International School – Keserwan, Lebanon
      • Mr. Ahmad Charaf – Grade 11 (15 – 18)
    • Adma International School – Keserwan, Lebanon
      • Mrs. Maya Halawani – Grade 12 (15 – 18)
    • Dr. Frank J. Hayden School – Burlington, Canada
      • Mrs. Meaghan Maclachlan & Mrs. Jennifer Plens
Comments