Ons team

Onze groepen tellen maximaal 12 leerlingen. 
Hieronder een overzicht van de groepen en van het personeel werkzaam op Orion College Noord.


Groepen en groepsdocenten:
Groep: OB1
Docent(en):
Juf Sheila van der Meer - s.vandermeer@orion.nl
Juf Dunja Slort - d.slort@orion.nl

   
GroepMB1
Docent(en): 
Juf Iris Davids - i.davids@orion.nl
Juf Sylvana Holt - s.vanholt@orion.nl
GroepMB2
Docent(en): 
Juf Sharon van Dijke - s.vandijke@orion.nl
Juf Sandra Mana - s.mana@orion.nl
GroepMB3
Docent(en): 
Juf Margot Niesthoven - m.niesthoven@orion.nl
Meester Jimmy Jankipersadsing - j.jankipersadsing@orion.nl
Juf Sylvana Holt - s.vanholt@orion.nl
GroepMB4
Docent(en):
Juf Maredith Hupsel - m.hupsel@orion.nl
Juf Sylvana Holt - s.vanholt@orion.nl
   
Groep: OBST1
Docent(en):
Juf Nina Kwas - n.kwas@orion.nl
Meester Jimmy Jankipersadsing - j.jankipersadsing@orion.nl
Groep: ST2
Docent(en):
Linda Kruikemeier - l.kruikemeier@orion.nl
Cordaan (ma-do): Juf Iris Weeda - i.weeda@orion.nl
Cordaan (vr):Juf Fatima Agourzil- f.agourzil@orion.nl
Groep: ST3
Docent(en):
Meester Rob Waalwijk - r.waalwijk@orion.nl
Juf Fatima Bourjouane f.bourjouane@orion.nl

GroepOZA
Docent(en):
Juf Jacqeline Rozenblad - j.rozenblad@orion.nl
Juf Eveline Valpoort - e.valpoort@orion.nl
Juf Samira Amraoui - s.amraoui@orion.nl
   
GroepBB1
Docent(en): 
Juf Sandra den Braber - s.denbraber@orion.nl
GroepBB2
Docent(en):
Juf Liliën Derveld - l.derveld@orion.nl

Praktijkdocenten en ondersteuning:


Vak: Horeca
Docent(en):
Meester Jack de Jong - j.dejong@orion.nl
Juf Marjo van Dijk-Verheul - m.vandijkverheul@orion.nl

Vak: Gym
Docent(en):  
Meester Frank Honkoop - f.honkoop@orion.nl
Meester Mathijs Alt - m.alt@orion.nl
Vak: Techniek
Docent(en): 
Juf Micha Akatal - m.akatal@orion.nl
Vak: Textiel
Docent(en): 
Juf Thea Groothuyse - t.groothuyse@orion.nl
Vak: Zorg en Welzijn
Docent(en): 
Juf Angela Jones - a.jones@orion.nl
Juf Maja Alkaradagi - m.alkaradagi@orion.nl
Vak: Creatieve Expressie
Docent(en): 
Juf Carolien Broersen - c.broersen@orion.nl
Vak: Schoonmaak
Docent(en): 
Meester Willem Cooper - w.cooper@orion.nl


Vak: Winkel theorie
Docent(en):
Meester Jimmy Jankipersadsing - j.jankipersadsing@orion.nl



Vak: Groenvoorziening
Docent(en): 
Meester George Thomas - g.thomas@orion.nl


Vak: Arbeidstoeleiding Zedemo
Docent(en): 

Juf Samira Amraoui - s.amraoui@orion.nl


Daarnaast hebben we een zorgteam. Dit team bestaat uit:


Directrice: Juf Margo van Els
E-mail: m.vanels@orion.nl
Teamleider: Juf Jacqueline Rozenblad
E-mail: j.rozenblad@orion.nl

Zorgcoördinator: Meester Cees Blij E-mail: c.blij@orion.nl
Orthopedagoog: Juf Kiaya Maessen - k.maessen@orion.nl Juf Noor Gerritsen - n.gerritsen@orion.nl
Intaker/GZ psycholoog: Meester Cees Blij E-mail: c.blij@orion.nl
Leerlingenvervoer/administratie: Raymond van Duin - r.vanduin@orio.nl
Gea Bruin - g.bruin@orion.nl
Conciërge: Meester Edsel Langeveld E-mail: e.vanlangeveld@orion.nl
Comments