Електронна подача заяв

11 липня стартує вступна кампанія до Національного університету «Одеська юридична академія» та до інших вищих навчальних закладів України.

Вступники, що мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 року і бажають вступити на денну форму навчання за ступненями молодший бакалавр, бакалавр, подаватимуть документи по інтернету за допомогою системи «Подання заяв в електронній формі».
Подавати документи лише в паперовій формі до приймальної комісії зможуть тільки особи, які мають право:
Кожен абітурієнт в 2016 році зможе подати 15 заяв на 5 різних спеціальностей у будь-який університет за власним вибором.

http://ez.osvitavsim.org.ua
Реєстрація вступників відбуватиметься на сайті: http://ez.osvitavsim.org.ua/ . Це посилання стане активним з 11 липня – саме тоді можна буде зареєструватися та почати подачу документів.

В інструкції по роботі з системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році окремими смисловими блоками пояснюється, як втупнику зареєструватися, як використовувати електронний кабінет, що буде доступний кожному зареєстрованому абітурієнту, а також сама процедура подачі електронних заяв.

1. Спершу абітурієнт має зареєструватися на відповідному сайті, де повинен вказати:
  • адресу своєї електронної пошти; 
  • серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ; 
  • номер, пін-код сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; 
  • серію та номер документа, що посвідчує особу. 
Для абітурієнта важливо пам’ятати що: прізвище, ім'я, по батькові вступника у документі про освіту повинні збігатись з прізвищем, іменем, по батькові вступника в документі, що посвідчує особу та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

2. Подані вступником вищезазначені дані перевіряються у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (далі — ЄДЕБПО) і після цього вступник отримує логін та пароль доступу до особистого електронного кабінету. 

3. Після авторизації у своєму електронному кабінеті абітурієнт повинен зазначити середній бал додатка про повну загальну середню освіту (за 12-бальною шкалою), а також підвантажити скан-копію додатку до цього атестату. Середній бал атестата автоматично переводиться у 200-бальну шкалу за Таблицею відповідності. 

4. Опісля вступник може обирати вищий навчальний заклад та спеціальність та формувати свої заяви. Варто відзначити, що результати ЗНО підтягуються до особистого кабінету вступника автоматично.
Оберіть найвищий пріоритет  – 1 для вступу до Національного університету «Одеська юридична академія».

Правильність та достовірність введених під час реєстрації данних – один з визначальних факторів для успішного вступу.
Наприклад, середній бал атестату про повну загальну середню освіту вступник має вводити вручну, а також підвантажити скан-копію додатку до цього атестату. У випадку, якщо навчальний заклад при перевірці виявить помилкові дані про середній бал атестату, він має право відмовити абітурієнту в участі у конкурсному відборі.

Покрокову інструкцію по роботі з системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році можна знайти за посиланням.

Терміни подання електронної онлайн заяви та результатів конкурсу через ez.osvitavsim.org.ua згідно Умов прийому
11 липня - початок прийому електронних онлайн заяв.
20 липня - завершення прийому на спеціальності за якими необхідно складати творчі конкурси
27 липня (до 18 год) - завершення подання на всі інші спеціальності - 18 год .
1 серпня (до 12 год) - оголошення рейтингового списку рекомендованих до зарахування
6 серпня (до 12 год ) - зарахування за державним замовленням
до 12 серпня - зарахування на контрактне навчання та за кошти пільгових довгострокових кредитів.

Джерела: 
Щодо особливостей подання електронних заяв для вступу до підрозділів НУ «ОЮА», розташованих поза м. Одеса

Звертаємо увагу абітурієнтів, які бажають подати заяви у електронній формі для вступу до підрозділів НУ «ОЮА», розташованих поза м. Одеса, на те, що дані інститути та факультети є невід’ємною частиною Національного університету «Одеська юридична академія». 

Отже, при формуванні заяви у Вашому електронному кабінеті, необхідно:
  • спочатку обрати Національний університет «Одеська юридична академія», який територіально розташований у м. Одеса, Приморський р-н, і опісля, 
  • у списку факультетів, вибрати підрозділ університету, в якому Ви бажаєте навчатись.
Приклад: