Профорієнтаційна робота

Випускник 2016-2017

опубліковано 11 лист. 2016 р., 04:18 Vladyslav Us   [ оновлено 11 лист. 2016 р., 04:19 ]


Участь студентів НУ «ОЮА» у виставці «Еxpo-Nikopol»

опубліковано 24 вер. 2016 р., 01:47 Vladyslav Us   [ оновлено 24 вер. 2016 р., 05:18 ]


З 23 по 25 вересня проходить Друга Регіональна  виставка товарів та послуг «Еxpo-Nikopol», присвячена Дню міста Нікополь. З інформацією та зразками товарів підприємці  презентували свої вироби та послуги. Студенти Нікопольського факультету НУ «ОЮА» представили інформаційні стенди про життя факультету, умови навчання, а також про вимоги до вступу у ВУЗ. Студенти та викладачі активно спілкувались з відвідувачами та охочо закликали їх до розповсюдження профорієнтаційної інформації про юридичну академію.

9 вересня – День фізкультури та спорту

опубліковано 19 вер. 2016 р., 04:05 Vladyslav Us   [ оновлено 19 вер. 2016 р., 04:05 ]

9 вересня 2016 року до Дня фізичної культури та спорту на Нікопольському факультеті НУ «ОЮА» пройшли змагання з легкої атлетики серед студентів 1, 2 та 3 курсів денної форми навчання.

Був проведений забіг на 100 метрів, крос на 3 км та естафета.
Презентація діяльності організацій студентів-правників МІП НУ "ОЮА"

опубліковано 13 вер. 2016 р., 04:31 Vladyslav Us   [ оновлено 13 вер. 2016 р., 07:43 ]8 вересня у бібліотеці Миколаївського інституту права НУ "ОЮА" відбулась презентація діяльності організацій студентів-правників. На заході були присутні студенти першого та другого курсів МІП НУ «ОЮА». З презентацією Ліги студентів Асоціації правників України виступила координатор Підвенноукраїнського регіону, студентка магістратури Інституту Перебийніс Світлана. Студентів було проінформовано про формат діяльності та майбутні заплановані заходи, а також запрошено до активу організації.

К.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції, голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Миколаївській області Каплій Олена Володимирівна розповіла студентам про можливості саморозвитку у КРМЮ, основні заходи ради та важливість наукової роботи у студентські роки.

Сподіваємось, студенти будуть брати активну участь у заходах інституту.


Випускний 2016 в Чернівецькому юридичному коледжі НУ «ОЮА»

опубліковано 22 лип. 2016 р., 07:16 Микола Караман

Урочиста частина носила  відкритий характер та проведена на рівні Чернівецької області у Органному залі м.Чернівців. Крім урочистого вручення дипломів молодшого спеціаліста,  батькам випускників та самим випускникам була оголошена досить змістовна профорієнтаційна промова директором Сірком Б.П. щодо продовження навчання у Чернівецькому юридичному інституті НУ «ОЮА».


C:\Users\USER\Desktop\профорієнтація\10.JPGC:\Users\USER\Desktop\профорієнтація\12.JPG

C:\Users\USER\Desktop\профорієнтація\9.JPG

C:\Users\USER\Desktop\профорієнтація\15.JPG

Групові профорієнтаційні бесіди про навчальний заклад з випускниками 9-их та 11-их класів шкіл Чернівецької області, Івано-Франківської області, Тернопільської області

опубліковано 22 лип. 2016 р., 07:08 Микола Караман   [ оновлено 22 лип. 2016 р., 07:11 ]

C:\Users\USER\Desktop\профорієнтація\1.jpgВикладачі (Брижак А.В. та Пелішенко О.Р.) розповідали про історію створення Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА», про спеціальність, яку вони можуть обрати, про переваги вступу. Цілей профорієнтації було досягнуто, оскільки надано профорієнтаційну  підтримку  учням  у  процесі  вибору профілю навчання та сфери майбутньої освіти;  в школярів виробилося свідоме ставлення до подальшого навчання, професійне самовизначення  в  умовах  свободи  вибору  сфери  освіти відповідно  до  своїх  можливостей,  здібностей. Основним завданням профорієнтації було зацікавити якнайбільшу кількість випускників шкіл, гімназій, ліцеїв. Тому після профорієнтаційної зустрічі до Чернівецького юридичного коледжу було подано понад 40 заяв та документів на вступ. 


C:\Users\USER\Desktop\профорієнтація\3.jpg

C:\Users\USER\Desktop\профорієнтація\5.jpg

C:\Users\USER\Desktop\профорієнтація\4.jpg

Нова форма профорієнтаційної роботи у Київському інституті НУ "ОЮА"

опубліковано 22 лип. 2016 р., 06:39 Микола Караман

Прагнучи залучити до навчання максимальну кількість майбутніх абітурієнтів, у Київському інституті за участю керівників і викладачів Інституту інтелектуальної власності та Київського коледжу НУ "ОЮА" започатковано нову форму профорієнтаційної роботи. 

Вивчавши спільно з управлінням освіти та управлінням юстиції Дарницького району м. Києва особливості правової освіти школярів, фахівці інституту дійшли до висновку, про недостатній рівень підготовки багатьох учителів, що викладають правознавство та наявність великої потреби у проведенні численних правопросвітніх заходів у школах, ліцеях та гімназіях району. Для поліпшення ситуації та проведення під час таких заходів профорієнтаційної роботи було прийняте рішення щодо залучення до цієї роботи кращих студентів.

                                                                         

З цією метою було проведено науково-методичний семінар, де провідні викладачі обговорили зі студентами найбільш нагальні проблеми правового виховання школярів, певна частина яких стане майбутніми абітурієнтами та студентами. Зокрема це стосується питань майнових та трудових прав, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, їх взаємовідносин з позицією міжнародних стандартів прав дітей, недопущення насильства в сім'ї. Тренінги для студентів – майбутніх юристів провели доктори юридичних наук Д. В. Андреєв, та В. Л. Костюк, доценти Л. І. Чулінда, М. В. Матійко, Ю. В. Василенко, Н. С. Панова, А. В.Столітній.

Вже перші заходи, проведені в рамках цього проекту показали свою ефективність.

Важливо, що окрім схвалених відгуків педагогів та керівників навчальних закладів і місцевих органів влади,  більше 40 студентів в процесі спілкування з дітьми доводять до них інформацію про Одеську юридичну академію, навчатись у якій вони зможуть захистити себе та допомогти іншим.

ІІІ-й науковий пікнік на Криворізькому факультеті НУ "ОЮА"

опубліковано 22 лип. 2016 р., 04:30 Микола Караман   [ оновлено 22 лип. 2016 р., 04:38 ]

В рамках проведення ІІІ-го Наукового 
пікніка у Кривому Розі до Дня молоді, в юридичному коледжі та на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» проходив Науковий пікнік, де студенти презентували свій ВНЗ, а також свої наукові здобутки та наукові досягнення викладачів. 
Для запрошених старшокласників та майбутніх абітурієнтів проведено демонстрацію галузей права: криміналістика, цивільне право,митне право.

Спрямований на школярів Науковий пікнік передбачав наочну та інтерактивну програму (макети, зразки тощо), активне залучення глядачів (рольові ігри, участь у дослідженнях), що викликало щиру зацікавленість у гостей до юридичної професії. 
Проведення круглого столу в Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» до 20-річчя Конституції України.

опубліковано 22 лип. 2016 р., 04:10 Микола Караман

Прийняття Конституції України є однією з найвизначніших подій в політичному та суспільному житті незалежної демократичної України.
28 ч
ервня 2016 року виповнюється 20 років Основному Закону нашої держави.

24 червня 2016 р. в аудиторії конституційного права Криворізького факультету НУ «ОЮА» було проведено круглий стіл присвячений 20-річчю Конституції України. У заході взяли участь студенти факультету, Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА», викладачі кафедр конституційного, міжнародного та приватного права, кафедри кримінально-правових дисциплін.

Засідання круглого столу відкрив к.ю.н., доцент кафедри конституційного, міжнародного та приватного права Стець О.М., який зазначив, що ухвалення Конституції України заклало міцний фундамент для розвитку усієї правової системи. Проведення круглого столу, організований директором юридичного коледжу Лесковой-Годлевскою Ю.К., є вкрай важливою подією, адже можна зробити висновки щодо досягнень в розбудові правової країни, проаналізувати помилки, які необхідно виправити та уникати у майбутньому.

Під час засідання круглого столу учасники окремо зупинились на історії прийняття чинної Конституції України, окремих питаннях становлення українського конституціоналізму, студенти та викладачі мали можливість обговорити різні точки зору щодо конституційної реформи і конституційного процесу в Україні. Окрема дискусія виникла щодо основних напрямків судово-правової реформи в Україні та питанням виборності суддів.

Никопольские бакалавры в одессе успешно сдали государственные экзамены

опубліковано 19 лип. 2016 р., 03:48 Микола Караман

Никопольский факультет Национального университета «Одесская юридическая  академия» уже давно стал одним из самых престижных вузов нашего региона. Получать юридическое образование сюда приезжают жители многих областей Украины и даже Киева. В самом деле, плата за обучение здесь ниже, чем в других учебных заведениях, в частности, столичных, а сильный преподавательский состав дает студентам хорошие знания для их успешного старта в профессии юриста. Подтверждением тому является  недавняя  защита дипломных работ в Одесской юридической академии будущими бакалаврами.

Как рассказал декан факультета Геннадий Каплан, в этом году все студенты  не тпросто получили от Государственной экзаменационной комиссии (ГЭК) положительные оценки. Некоторые из них просто блеснули знаниями, чем  привели в восторг одесских экзаменаторов. Среди тех, кто «покорил» ГЭК, можно назвать Якова Артеменко, Никиту Горгиладзе, Евгения Зимненко, Сергея Пучкова, Романа Гришина. А Александр Литвин   настолько грамотно и основательно отвечал на вопросы, что члены комиссии начали задавать ему дополнительные вопросы, хотя в этом не было никакой необходимости. Казалось,  они просто наслаждаются эрудицией талантливого  молодого человека.

Всего в этом году факультет выпустил 60 бакалавров. Часть из них будут учиться дальше, чтобы получить степень специалиста (кстати, «доучиваться» на Никопольский юридический факультет  каждый год приходят бакалавры из других высших учебных заведений – это уже традиция), другие начнут работать, а третьи  продолжат учебу на заочном отделении.  К слову, по словам  Геннадия Каплана, несколько выпускников уже получили рабочие места за рубежом, в частности, в Англии и Греции.

Традиционно некоторые выпускники юрфака  начинают заниматься наукой. Так, Александр Литвин, который так блестяще защитил свой диплом бакалавра, скорее всего, будет заниматься наукой.  Так что в будущем  он  вполне может  стать яркой «звездой» на юридическом Олимпе нашей страны.

Сегодня на факультете работает 11 кандидатов наук, которые в свое время получили здесь юридическое образование. А всего  больше 30 преподавателей  нашего факультета  имеют научные степени. Этот факт, безусловно,  положительно влияет  на уровень  подготовки будущих юристов. Поэтому члены Государственной экзаменационной комиссии  во время защиты дипломов никопольскими студентами высоко оценили  также труд их преподавателей, которые сумели дать молодым бакалаврам  такие основательные знания.

Примечательно, что молодые юристы одновременно с дипломом бакалавра также получат звание лейтенанта запаса, поскольку они успешно сдали экзамены на военной кафедре. Это даст им возможность в будущем  работать, например,  в правоохранительных органах, где сейчас ощущается нехватка квалифицированных кадров нового поколения.

Словом, декан факультета Геннадий Каплан  гордится своими студентами и верит, что они  не уронят честь своего факультета там, где им придется работать после окончания учебы. А  выпускники юрфака  сегодня трудятся и делают хорошую карьеру на самых разных поприщах, прекрасно проявляя себя  на предприятиях коммунальной сферы, в  частном бизнесе,  государственных органах власти,  правоохранительных органах и др. «Кто бы  что ни говорил,  у  нас  очень много хорошей  молодежи, которая мыслит  по-новому,  которой многое под силу, - уверен  Геннадий Абрамович. – Поэтому  можно  не  сомневаться, что  с такими талантливыми ребятами  у нашей Украины обязательно  будет прекрасное  будущее».

Карина Перепаденко студентка 4 курса.

1-10 of 88