Решение

Bookmark and Share

Про розробку детального плану території у межах вул. Літературної, пров. Компасного, вул. Каманіна, пров. Морехідного, вул. Новоберегової в м. Одесі

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», Одеська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Розробити детальний план території у межах вул. Літературної, пров. Компасного, вул. Каманіна, пров. Морехідного, вул. Новоберегової в м. Одесі.
2. Визначити замовником містобудівної документації, зазначеної в п. 1 цього рішення, управління архітектури та містобудування Одеської міської ради.
3. Погодитись із залученням управлінням архітектури та містобудування Одеської міської ради інвестора — будівельно-конструкторської фірми товариства з обмеженою відповідальністю «Будінтех», для інвестування розробки містобудівної документації, зазначеної в п. 1 цього рішення.
4. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради протягом двох тижнів після прийняття цього рішення забезпечити його оприлюднення у засобах масової інформації.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з планування забудови територій та архітектури.

Міський голова О. Костусєв.Обсудить на форуме или в блоге