Afdelingsbestuur

Natuurpunt is een vrijwilligersvereniging. De vrijwilligers vormen het kloppende hart en zijn dagelijks in de weer in, met of voor de natuur. Een engagement als vrijwilliger bij Natuurpunt kan klein of groot zijn. Je kan een functie opnemen als bestuurslid, maar ook losse medewerkers zijn meer dan welkom.

Geïnteresseerd om mee te werken? laat iets weten aan één van onze bestuursleden.

Bestuur Natuurpunt 'sHeerenbosch:

  • Geert Van Damme, afdelingsvoorzitter, website, Meerskant 26 te 9280 Denderbelle, 0474/93.84.81 geert.vandamme@meerskant.org
  • Secretariaat,  secretariaatNPsHeerenbosch@meerskant.org
  • Gustaaf Van Gucht, public relations, Kasteelstraat 206 te 9255 Buggenhout 052/33.44.56 gustaaf.vangucht@telenet.be
  • Jozef Dierickx, penningmeester, Ravenstraat 59 te 9255 Buggenhout 052/35 93 36 dierickx.lambrecht@telenet.be
  • Josse De Vos, tijdschrift en ledenbeheer, Fresiastraat 28 te 9280 Lebbeke, 0485/93.50.37,  josse.devos@telenet.be
  • Annelies D'Hollander, Smeyskensstraat 85 9200 Baasrode, anneliesdhollander@hotmail.com
  • Steven Goossens, Smeyskensstraat 85 9200 Baasrode,0483/45.29.74, steven.goossens@telenet.be
  • Jef Brandt, nestkasten, enz, Hoge Brug 90 te 9280 Denderbelle, 052/21.05.82, jbrandt@telenet.be
  • Willy Moortgat, nestkasten, enz. Hoge Brug 85 te 9280 Denderbelle, 052/21.78.89
  • Graziella De Ros, verantwoordelijke verkoop nestactieplan, vogelvoeder, Rootjensweg 73 te 9200 Dendermonde grazie@skynet.be 
  • Bernice Sergoynne, kinderkrantje, Kasteelstraat te 9255 Buggenhout, nicebers@hotmail.com
  • coördinator van de Plantenwerkgroep Naturelaar: Miek Van der heyden, Denstraat 74, 9200 Grembergen, tel. 052/48.41.48, vanderheyden.miek@skynet.be.
  • coördinator van de Vogelwerkgroep: Marc Berghman,  berghman.marc@telenet.be 0472/96 78 08
  • coordinator van de regionale Insectenwerkgroep Voelspriet:
  • ook de conservators(zie hieronder) maken deel uit van bestuur.

Bestuursvergaderingen: in principe iedere derde donderdag of vrijdagavond van de maand. Locatie: verspreid in de regio.

Conservators reservaten:

  • Vlassenbroekse Polder en Schorren-Baasrode-Dendermonde: Steven De Saeger, Foxemaatstraat 66 te 2920 Kalmthout, 0486/42.46.56 Vlassenbroek@meerskant.org
  • Buggenhoutse reservaten: Coördinatie Marc Aerts, Eikendreef 83 te 9255 Buggenhout, 052/33.02.42 marc.aerts1@skynet.be
  • Poelbos-Lebbeke: Chris De Bock, Baasrodestraat 146 te 9280 Lebbeke 052/41 58 12 c.debock@nirond.be
  • Beneden-Dender deelgebieden:

Observators wachtbekkens:

  • Wachtbekken Motteken-Denderbelle Lebbeke: Geert Van Damme, Meerskant 26 te 9280 Denderbelle, 0474/93.84.81 geert.vandamme@meerskant.org  + 11.11.11 Lebbeke
  • Wachtbekken Varent-Lebbeke: Josse De Vos, Fresiastraat 28 te 9280 Lebbeke, 0485/93.50.37,  josse.devos@telenet.be  + Groencomité Lebbeke, Veldeken 7 te 9280 Lebbeke 
  • Wachtbekken Eeksken-Lebbeke-Opwijk-Buggenhout: Frans Arijs, Eeksken 163 te 1745 Opwijk frans.arijs@village.uunet.be  + Marc De Maegdt(Natuurpunt IJsvogel), Klei 186 te 1745 Opwijk ijsvogel@village.uunet.be
Comments