Aktuality 2019





 Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2018 na rozvoj našej mládeže.

Joola - satellite tour 2019

uverejnené 3. 8. 2019, 6:40 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 13. 8. 2019, 7:56 ]

SENEC

Mladší žiaci:         16.- 32.  Turiak

Mladšie žiačky:     16. - 30. Kubjatková

Starší žiaci:            9. - 16. Šramo, 32. - 56. Kubjatko


Ukončenie sezóny 2018/2019

uverejnené 26. 6. 2019, 3:41 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 27. 6. 2019, 11:13 ]

Pozývame Vás  na tradičnú MSK grilovačku, ktorou by sme oficiálne ukončili úspešnú sezónu 2018/2019.

 

V piatok 28.6.2019 od 16:30 hod. športová hala / pri športovej hale.

 

Tešíme sa na Vás výkonný výbor MSK Čadca

MSK Čadca - akcia Kriváň

uverejnené 21. 6. 2019, 12:21 používateľom Marian Kapusta   [ aktualizované 25. 6. 2019, 8:22 používateľom Karol Kapusta ]


24. týždeň 2019

uverejnené 18. 6. 2019, 0:26 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 18. 6. 2019, 0:34 ]

Sobota 15.06.2019 09:00 M SR Majstrovstvá SR jednotlivcov najmladšieho   žiactva     Stránka turnaja
Nedeľa 16.06.2019 09:00 M SR Majstrovstvá SR jednotlivcov najmladšieho   žiactva

Prípravný zápas NŽ: MSK Čadca - Oravan Námestovo  19: 17

Dejiskom slovenského šampionátu v stolnom tenise v kategórii najmladšieho žiactva boli cez víkend Valaliky. Na východ Slovenska cestovali aj hráči z MSK Čadca. Vynikajúci výkon za zelenými stolmi podala Alica Kubjatková. Talentovaná hráčka Mestského stolnotenisového klubu Čadca získala až tri cenné kovy – dva strieborné a jeden bronzový. Vo dvojhre prechádzala majstrovstvami ako nôž maslom, keď oba zápasy v skupine i ďalšie dva duely vo vyraďovacej časti vyhrala bez straty setu.V semifinále narazila na Carolinu Korf, ktorú zdolala po piatich setoch. Päťsetová dráma sa konala aj vo finále. Žiaľ, Bianka Diková bola už nad sily našej hráčky .K striebru vo dvojhre pridala Kubjatková kov rovnakého lesku vo štvorhre po boku Dikovej, v mixe brala Alica bronz po spolupráci s Holubčíkom. Na majstrovstvách Slovenska, kde postúpilo na základe celoročných výsledkov 32 najlepších chlapcov a 24 najlepších dievčat, bojovali v drese Čadce aj Soňa Gerátová, Peter Polák, Timotej Podmanický a Oliver Olešňan.

Majstrami Slovenska v kategórii najmladšieho žiactva pre rok 2019 sa vo dvojhrách stali Damián Flóro a Bianka Diková, obaja hráči ŠK Prievidza.

22. týždeň 2019

uverejnené 26. 5. 2019, 3:19 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 2. 6. 2019, 10:55 ]

Sobota

01.06.2019

09:00 M SR Majstrovstvá SR jednotlivcov mladšieho   žiactva                       Stránka turnaja
Nedeľa 02.06.2019 09:00 M SR Majstrovstvá SR jednotlivcov mladšieho   žiactva

Dvojhry mladší žiaci: 5. - 8. Kubjatko, 25. - 32. Holeščák     Výsledky dvojhier žiakov

Dvojhry mladšie žiačky:  9. - 16. Kubjatková                         Výsledky dvojhier žiačok

Štvorhry mladší žiaci:      5. - 8. Kubjatko - Mitrík, 9. - 16. Holeščák - Imrišík

Štvorhry mladšie žiačky:  9. - 12. Kubjatková - Biskadská     Výsledky štvorhier žiačok

Zmiešané štvorhry:           5. - 8. Kubjatko - Igazová, 9. - 12. Kubjatková - Kirchmayer

21. týždeň 2019

uverejnené 20. 5. 2019, 5:10 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 29. 5. 2019, 10:26 ]


VEĽKÁ CENA PRAHY 2019




20. týždeň 2019

uverejnené 13. 5. 2019, 3:38 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 22. 5. 2019, 10:00 ]

Sobota

Sobota
18.05.2019

18.05.2019
09:00

16.00
MKMajstrovstvá kraja družstiev najmladších žiakov                   Propozície
2. miesto MSK Čadca / Cisárik, Olešňan, Podmanický, Polák /
Konferencia KSTZ - Ružomberok                                          Zápisnica z konferencie
       

19. týždeň 2019

uverejnené 5. 5. 2019, 2:36 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 20. 5. 2019, 0:40 ]

Streda08.05.201909:00M SRMajstrovstvá SR družstiev SŽ               Čadca                                     Stránka turnaja

Sobota

11.05.2019

09:00

MK
1. miesto ŠKST Topľčany   5. miesto MSK Čadca                              Konečné poradie
Majstrovstvá kraja jednotlivcov - NŽ    Vrútky    Stránka turnaja       Video záznam






Sobota






11.05.2019






09:00






M SR
Výsledky: Dvojhry:  5.-8.Podmanický, 9.-14. Cisárik, Olešňan          Konečné poradie
                                  2. Gerátová                                                          Konečné poradie   
                  Štvorhry: 3.-4. Cisárik - Olešňan, Podmanický - Kállay    Konečné poradie
                                  1. Gerátová - Zvodová                                        Konečné poradie   
                  Mix:        3.-4. Gerátová - Skalický                                    Konečné poradie

Majstrovstvá SR jednotlivcov dorast      Čadca     
Stránka turnaja            Výsledky 2. stupeň                  Konečné poradie
Nedeľa12.05.201909:00M SRDvojhry:  3.-4. Cyprich Samuel, 17.-24. Kapusta Martin
Štvorhry: 1. Cyprich Samuel - Pindura Tobiáš, 5.-8. Kapusta Martin - Kállay Fedor
Zmiešané štvorhry: 5.-8. Cyprich - Činčurová, 17.-23. Kapusta - Vojtasová




18. týždeň 2019

uverejnené 28. 4. 2019, 0:33 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 6. 5. 2019, 0:21 ]

Streda

01.05.2019 09:00 M SR Majstrovstvá SR družstiev MŽ    Topoľčany      Stránka turnaja           Konečné výsledky
1.ŚKST Topoľčany, 2, ŠK ŠOG Nitra 3. MŠK K.N.Mesto 5. MSK Čadca
Sobota

04.05.2019 09:00 M SR Majstrovstvá SR jednotlivcov SŽ   Stolnotenisové. centrum Bratislava     Stránka turnaja   
9.-16. Šramo, 17.-24. Kubjatko       
Nedeľa 05.05.2019 09:00 M SR Majstrovstvá SR jednotlivcov SŽ                                  
Dvojhry:    Skupiny2. stupeň,   Konečné poradie
Štvorhry:   Pavúk,     Konečné poradie        Zmiešané štvorhry: Pavúk,   Konečné poradie 

17. týždeň 2019

uverejnené 21. 4. 2019, 0:18 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 28. 4. 2019, 0:14 ]

Sobota 27.04.2019 09:00 SPM Dorastenci - Stolnotenisové Centrum  Bratislava     Stránka turnaja     Konečné poradie
5. Cyprich Samuel, 21.-24. Kapusta Martin, 41.-60. Kapusta Michal, Šramo
Skupiny,  2. stupeň,  o umiestnenie 1 - 8

1-10 of 28

Comments