Aktuality 2019





 Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2018 na rozvoj našej mládeže.

4. týždeň 2019

uverejnené 20. 1. 2019, 3:01 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované ]

Utorok 22.01.2019 17:30 9. liga Čadca F - Mojš A                                            4 : 14

Utorok

22.01.2019

17:30

9. liga
Body: Holeščák 3, Turiak 1
Čadca G - Divinka - Lalinok A                       8 : 10

Utorok

22.01.2019

18:00

5. liga
Body: Kubjatková 3,5, Olešňan Vladimír 3,5, Kormanec 0,5, Olešňan Oliver 0,5
Rajec A - Čadca D                                        13 : 5

Štvrtok

24.01.2019

18:00

7. liga
Body: Poneková 2,5, Svrček st. 2,5
Rajec B - Čadca E

Piatok

25.01.2019

17:00

extraliga

MSK Čadca A - MSK Malacky A

Piatok

25.01.2019

18:00

4. liga

 
Kláštor pod Znievom A - Čadca C

Sobota

26.01.2019

10:00

1. liga

STK Sokol Stránske A - MSK Čadca B

Sobota

26.01.2019

16:00

extraliga

MSK Čadca A - STK Rybník A

Sobota

26.01.2019

16:00

1. liga

Lokomotíva Vrútky A - MSK Čadca B

Nedeľa

27.01.2019

10:00

extraliga-d

ŠKST Ružomberok B - MSK Čadca A           3. turnaj Ružomberok

Nedeľa

27.01.2019

10:00

extraliga-d

ŠKST Ružomberok A - MSK Čadca A

Nedeľa

27.01.2019

10:00

extraliga-d

MŠK VSTK Vranov A - MSK Čadca A

3. týždeň 2019

uverejnené 13. 1. 2019, 5:40 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 20. 1. 2019, 2:45 ]

Utorok 15.01.2019 17:30 5. liga Čadca D - Bytča B                  8 : 10

Utorok

15.01.2019

17:30

7. liga
Body: Šramo ml. 4,5, Kubjatko 3,5
Čadca E - Kotešová B             9 : 9

Piatok

18.01.2019

18:00

4. liga
Body: Fritz 4,5, Poneková 3, Škola 1, Šramo st. 0,5
Radoľa B - Čadca C               11 : 7

Sobota

19.01.2019

09:00

SPM
Ďuraj 2,5, Kapusta Martin 2,5, Piala 1, Svrček st. 1
Staršie žiactvo - Valaliky                    Stránka turnaja,    Konečné poradie
6. Šramo, 8. Kubjatko, 17.-20. Fritz, 41.-60. Kapusta Michal, 61.-80. Holeščák
Skupiny,  2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8

2. týždeň 2019

uverejnené 1. 1. 2019, 0:25 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 14. 1. 2019, 4:46 ]

Streda09.01.201917:307. ligaŠtiavník A - Čadca E                       12 : 6

Štvrtok

10.01.2019

17:30

5. liga
Body: Fritz 3, Škola 3
Kysucký Lieskovec B - Čadca D     10 : 8

Piatok

11.01.2019

18:00

4. liga
Body: Šramo ml. 4,5, Kubjatko 3,5
MSTK Martin B - Čadca C              12 : 6

Piatok

11.01.2019

17:00

extraliga
Body: Kapusta Martin 2,5, Šramo ml. 2,5, Ďuraj 0,5, Kubjatko 0,5
MSK Čadca - MŠK VSTK Vranov A    3 : 6

Sobota

12.01.2019

09:00

SPM
Body: Petráš 2, Cyprich Samuel 1
Najmladší žiaci - Zvolen                   Stránka turnaja                        

Sobota

12.01.2019

09:00

SPM
9.-10. Polák, 17.-20. Cisárik, Olešňan, 21.-24. Podmanický
Najmladšie žiačky - Majcichov         Stránka turnaja

Sobota

12.01.2019

10.00

1. liga
3. Kubjatková, 17.-18. Gerátová   
MSK Čadca B - Energodata Žilina A     11 : 3

Sobota

12.01.2019

16:00

extraliga
Body: Cyprich Radovan 3,5, Mariak 3,5, Cyprich Samuel 2, Kapusta Marián 2
SK Vydrany A - MSK Čadca A               6 : 1                     

Nedeľa

13.01.2019

09:00

BTM
Body: Petráš 1
Mladšie žiactvo, dorast     Ružomberok           Propozície
Mladší žiaci: 5.-8. miesto Turiak     Konečné poradie

Nagyová / Pezinok /, Diková / Prievidza /, Kubjatková / Čadca /
Najmladšie žiačky - Majcichov 

Skupiny,  






Najmladší žiaci - Zvolen

Skupiny,  



1-3 of 3

Comments