Aktuality 2019






 Darujte nám 2% zo zaplatených daní za rok 2018 na rozvoj našej mládeže.

Stretnutie s vedením mesta

uverejnené používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované ]

Máme za sebou slávnostný obed. V stredu 17.4.2019 sme absolvovali slávnostný obed s vedením Mesto Čadca. Milan Gura a Peter Strapac ocenili náš úspech (zisk bronzu v extralige, postup béčka do extraligy), my sme im naopak poďakovali za podporu nášho klubu. Zároveň sme sa rozprávali o zintenzívnení spolupráce do ďalších rokov. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné úspechy 


14. - 15. týždeň 2019

uverejnené 6. 4. 2019, 11:57 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 14. 4. 2019, 9:16 ]

Piatok05.04.201918:00extraligaMSK Čadca A - MŠK VSTK Vranov A            5 : 2

Sobota

06.04.2019

10:00

1. liga
Body: Petráš 3, Blažek 2
MSK Čadca B - STO Mokrance A                    11 : 3

Sobota

06.04.2019

16:00

1. liga
Body: Cyprich Radovan 3,5, Mariak 2,5, Cyprich Samuel 1,5, Kapusta Marián 1,5  2 x wo
MSK Čadca B - STO Valaliky A                         8 : 6

Nedeľa

07.04.2019

09:00

  MK
Body: Cyprich Radovan 3,5, Cyprich Samuel 2, Mariak 1,5, Kapusta Marián 1
Kvalifikácia družstiev SŽ medzi krajmi BB a ZA o postup na M SR - Lučenec
Na M SR družstiev sa kvalifikovali: MSK Čadca a STK Lučenec-Kalinovo


Sobota




Nedeľa     


13.04.2019




14.04.2019


09:00




09:00   
 Príprava 

SPM

 


 MK
 
Čadca - Čierne  11 : 7 Body: Cisárik M. 3,5, Olešňan 3,5, Hažík 2, Hľuzák 2
Čierne - Čadca  3 : 15 Body: Turiak 4,5, Cisárik 3,5, Olešňan 3,5, Podmanický 3,5
SPM - mladšie žiactvo - hala SSTZ Bratislava      Stránka turnaja        Propozície
Chlapci: 7. Kubjatko, 25.-32. Holeščák, 33.-52. Turiak
Skupiny   2. stupeňO umiestnenie 1 - 8Konečné poradie  
Dievčatá: 25.-28. Kubjatková, 29.-42. Gerátová
Skupiny,   2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8,  Konečné poradie
MK a kvalifikácia družstiev na M SR -  mladšie žiactvo - Ružomberok    Propozície
Súpiska družstva žiakov MSK Čadca           
Výsledky    
Na M SR družstiev mladších žiakov postupujú  MŠK K.N.Mesto a MSK Čadca

EXCELENTNÝ KONIEC SEZÓNY 2018/2019

uverejnené 31. 3. 2019, 3:37 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 9. 4. 2019, 6:59 ]




EXTRALIGISTI ZASLÚŽENE VYBOJOVALI 

BRONZOVÉ MEDAILY





PRVOLIGISTI POSTÚPILI DO EXTRALIGY MUŽOV

Marián Kapusta a Milan Mariak hrajú 1. ligu  nepretržite od sezóny 2006/2007. Až v 13 sezóne sa dočkali vytúženého postupu. Štyri krát boli na druhom mieste a štyrikrát na treťom mieste


13. týždeň 2019

uverejnené 24. 3. 2019, 1:24 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 31. 3. 2019, 11:01 ]

Utorok26.03.201917:305. ligaČadca D - Kysucký Lieskovec B                       9 : 9

Utorok

26.03.2019

17:30

7. liga
Body: Šramo ml. 4,5, Kubjatko 3,5, Škola 1
Čadca E - Štiavník A                                          5 : 13

Piatok

29.03.2019

18:00

4. liga
Body: Fritz 2, Hlušek 1, Pištek 1, Šramo st. 1
Čadca C - MSTK Martin B                               12 : 6

Piatok

Sobota

29.03.2019

30.03.2019

18:00

10:00

extraliga

extraliga - d
Body: Kapusta  Michal 3,5, Šramo ml. 3,5, Ďuraj 3, Fritz 2
MŠK VSTK Vranov A - MSK Čadca A             3 : 5
Body: Petráš 3, Blažek 2
MSK Čadca A - Lokomotíva Košice A               6 : 4

Sobota

30.03.2019

10:00

extraliga - d
Body: Cyprich Samuel 2,5, Kapusta Martin 0,5    3 x wo
MSK Čadca A - STO Valaliky A                         5 : 5

Sobota

30.03.2019

10:00

extraliga - d
Body: Cyprich Samuel 2, Šramo 2, Kapusta Martin 1
MSK Čadca A - Lokomotíva Košice B                6 : 2                

Nedeľa

31.03.2019

09:00

MK
Body: Cyprich Samuel 2,5, Šramo 1, Kapusta Martin 0,5    2 x wo
Majstrovstvá kraja družstiev starších žiakov  Ružomberok                  Propozície
            Michal Kapusta, Andrej Fritz, Radoslav Šramo  

                                         vybojovali v Ružomberku  titul Majster Žilinského kraja v súťaži družstiev starších žiakov



                                                                                                           Skupiny,   Pavúk  

12. týždeň 2019

uverejnené 18. 3. 2019, 0:43 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 25. 3. 2019, 11:15 ]

Utorok 19.03.2019 18:00 5. liga Divina - Lúky A - Čadca D                               11 : 7

Piatok

22.03.2019

18:00

4. liga
Body: Melicherová 2,5, Poneková 2, Svrček st. 2, Kantorík 0,5
Stránske C - Čadca C                                          9 : 9                     

Sobota

23.03.2019

09:00

SPM
Body: Šramo ml.4,5, Kapusta Martin 2,5, Kapusta Michal 1,5, Ďuraj 0,5
Najmladší žiaci -  TJ Vrútky                      Stránka turnaja       Konečné poradie    


Sobota


23.03.2019


09:00


SPM
11.-12. Olešňan, Polák, 17.-20. Podmanický, 33.-48. Cisárik, 65. Hažík
                                                                     Skupiny,  2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8
Najmladšie žiačky - Humenné                    Stránka turnaja      Konečné poradie

Nedeľa

24.03.2019

09:00

BTM
5. Kubjatková, 19.-27. Gerátová                 Skupiny,   2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8
Mladšie žiactvo, dorast  ZA + BB   TJ Vrútky     
   Stránka turnaja
9.-16. Turiak

Semifinále extraligy mužov

uverejnené 11. 3. 2019, 9:06 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 23. 3. 2019, 1:33 ]

Stolnotenisová extraliga vrcholí v  utorok 12. 3. 2019 štartuje semifinálová séria medzi Čadcou a Malackami. Favoritom súboja o finále budú Malacky, ktoré skončili po základnej a nadstavbovej časti na druhej priečke v tabuľke.

V drese Záhorákov sa predstavia hráči, ktorí majú skúsenosti na rozdávanie. Erik Illáš, Jaromír Truksa či Vladimír Janči v minulosti obliekali reprezentačný dres a patria medzi ikony slovenského stolného tenisu. Štvrtým do partie Malačanov je obranár Branislav Kalužný. Hoci všetci už majú nejaké to kilečko naviac, za stolom dokážu stále veľké veci.

V Mestskej športovej hale pri futbalovom štadióne v Čadci budeme mať výhodu domáceho prostredia a verme, že aj podporu divákov, ktorí počas štvrťfinále proti Rybníku urobili veľmi dobrú atmosféru. Podarí sa Čadci po dlhých rokoch postúpiť do finále? Rozhodne sa za stolmi, prvý krok môže Čadca aj za vašej pomoci urobiť doma.  Príďte nás  povzbudiť !!!! 


Program semifinále:


Utorok 12.3.2019 o 18:00 hod: MSK Čadca – MSK Malacky   4 : 5


 >> ZÁZNAM KAMERA 1    

                                  >> ZÁZNAM KAMERA  2

Piatok   15.3.2019  o 18:00 hod: MSK Malacky – MSK Čadca  5 : 2

                                          

                             >> ZÁZNAM KAMERA 1    


                                   >> ZÁZNAM KAMERA 2
     
                                  
 

11. týždeň 2019

uverejnené 10. 3. 2019, 4:34 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 20. 3. 2019, 1:45 ]

Utorok 12.03.2019 17:30 5. liga Čadca D - Rosina A                                   12 : 6

Utorok

12.03.2019

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 4,5, Piala 4,5, Poneková 2, Kantorík 1
Čadca E - Terchová A                                  9 : 9

Utorok

12.03.2019

18:00

extraliga
Body: Pištek 2,5, Šramo st. 2,5, Škola 2,5, Holeščák 1,5
MSK Čadca A - MSK Malacky A              4 : 5

Streda

13.03.2019

17:30

9. liga
Body: Petráš 3, Blažek 1
Kotešová IRIS B - Čadca G                       11 : 7

Piatok

15.03.2019

18:00

9. liga
Body: Cisárik Štefan 4,5, Cisárik Marco 1,5, Olešňan 1
Divinka - Lalinok A - Čadca F                   13 : 5

Piatok

15.03.2019

18:00

4. liga
Body: Holeščák 2, Svrček ml. 2, Turiak 1
Čadca C - Žilina C                                       7 : 11

Piatok

15.03.2019

18:00

extraliga
Body: Kapusta Martin 2,5, Šramo  ml. 2,  Ďuraj 1,5, Kapusta Michal 1  
MSK Malacky A - MSK Čadca A               5 : 2
Body: Blažek 1, Petráš 1 
Nedeľa 17.03.2019 09:00 MK Majstrovstvá kraja jednotlivcov - mladšie žiactvo    Medokýš Martin     Propozície
Chlapci:  1. Kubjatko, 5.-8. Holeščák, 17.-22. Cisárik,
                23.-33. Olešňan, Polák, Turiak, Krúpik Marek
Dievčatá: 1. Kubjatková, 3.-4. Gerátová

10. týždeň 2019

uverejnené 3. 3. 2019, 4:50 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 11. 3. 2019, 2:10 ]

Utorok 05.03.2019 17:30 9. liga Čadca F - Kotešová IRIS B                             12 : 6

Utorok

05.03.2019

17:30

9. liga
Body: Škola 4,5, Maslík 3,5, Turiak 3, Podmanický 1
Čadca G - Divina - Lúky B                                2 : 16

Štvrtok

07.03.2019

18:00

5. liga
Body: Kormanec 2
Stránske D - Čadca D                                          7 : 11

Štvrtok

07.03.2019

18:00

7. liga
Body: Šramo ml. 4,5, Piala 4, Kubjatko 2,5
Jasenové A - Čadca E                                         12 : 6

Piatok

08.03.2019

18:00

4. liga
Body: Fritz 3, Škola 1,5, Šramo st. 1, Pištek 0,5
Valča C - Čadca C                                               16 : 2              

Sobota

09.03.2019

09:00

SPM
Body: Ďuraj 1, Kapusta Michal 1
Starší žiaci - Stolnotenisové Centrum                Stránka turnaja    Konečné poradie    

Sobota

09.03.2019

09:00

SPM
13.-14. Kubjatko, 17.-20. Piala, 25.-32. Šramo, 33.-50. Kapusta Michal,
51.-75. Fritz, Holeščák      Skupiny,  2. stupeň,  O umiestnenie 1 - 8
Staršie žiačky - Ružomberok                             Stránka turnaja       Propozície
Sobota 09.03.2019 10:00 1. liga Fortuna Kežmarok A - MSK Čadca A                  3 : 11

Sobota

09.03.2019

15:00

1. liga
Body: Cyprich Samuel 3,5, Cyprich Radovan 2,5, Mariak 2,5, Kapusta Marián 1,5, 1 x wo
Stará Ľubovňa/Jakubany A - MSK Čadca B         8 : 6                               

Nedeľa

10.03.2019

09:00

MK
Body: Cyprich Radovan 2,5, Mariak 2,5, Cyprich Samuel 1
Majstrovstvá kraja jednotlivcov - dorast            Ružomberok          Propozície

Majstrovstvá Žilinského kraja - staršie žiactvo 2.3.2019

uverejnené 3. 3. 2019, 0:46 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 4. 3. 2019, 10:04 ]






                     Dvojhry

Chlapci                     Dievčatá

Skupiny 4. členné    
Skupina 5. členná 



                        

                        Štvorhry





9. týždeň 2019

uverejnené 24. 2. 2019, 1:30 používateľom Karol Kapusta   [ aktualizované 2. 3. 2019, 9:33 ]

Pondelok 25.02.2019 18:00 9. liga Divina - Lúky B - Čadca F                               18 : 0

Utorok

26.02.2019

17:30

5. liga

Čadca D - Krásno A                                          15 : 3

Utorok

26.02.2019

17:30

7. liga
Body: Kubjatko 4,5, Šramo ml. 4,5, Svrček st. 3, Kapusta Michal 2, Pištek 1
Čadca E - Kysucké Nové Mesto B                    10 : 8

Piatok

01.03.2019

18:00

9. liga
Body: Hlušek 3,5, Šramo st. 3,5, Holeščák 1, Pištek 1, Škola 1
Ovčiarsko B - Čadca G                                      11 : 7

Piatok

01.03.2019

18:00

4. liga
Body: Gerátová 2,5, Polák 2,5, Olešňan 2
Čadca C - Medokýš Martin B                            17 : 1

Piatok

01.03.2019

 09:00

M SR
Body: Ďuraj 4,5, Kapusta Michal 4,5, Šramo ml. 4,5, Kapusta Martin 3,5     
M SR jednotlivcov mužov , žien a U 21

Sobota

02.03.2019

 09:30

M SR

M SR jednotlivcov mužov , žien a U 21

Sobota

02.03.2019

 09:00

 MK

Majstrovstvá kraja jednotlivcov - staršie žiactvo   Čadca            Propozície


Nedeľa


03.03.2019


 10:00


M SR
Dvojhry:  1. Šramo, 3.-4. Fritz
Štvorhry: 1. Šramo - Kubjatko
M SR jednotlivcov mužov ,žien a U 21

1-10 of 18

Comments