Witamy

 Specjalizujemy się w dystrybucji produktów nabiałowych, tłuszczów roślinnych i zwierzęcych oraz wyselekcjonowanych artykułów spożywczych. Posiadamy bogatą ofertę asortymentową wielu krajowych i lokalnych producentów, jak również wspieramy odbiorców z branży cateringowej i restauracyjnej.
 Dysponujemy zorganizowanym zapleczem umożliwiającym sprawne obsługiwanie klientów stacjonarnych jak i realizację zamówień własnym transportem. Dostarczamy oferowane przez nas produkty do sklepów i hurtowni. Staramy się zapewnić Państwu optymalną wygodę przy planowaniu zakupów, stale poszerzając listę współpracujących z nami dostawców.
 Zapraszamy do nawiązania kontaktów handlowych zarówno potencjalnych odbiorców jak i producentów, którzy są zainteresowani wprowadzeniem swoich towarów do naszej palety asortymentowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. takie marki jak:       

         
                                                        
     
        

 
                  
                     
  


Nowości

 • Rosnące ceny masła Zapraszamy do lektury obszernego artykułu, na temat stale rosnących cen maseł. Polecamy jego wnikliwą analizę. "Masło mocno podrożało"
  Opublikowane: 26 sie 2017, 13:30 przez: Magda Stasiak
 • UNILEVER Rama 400g W ofercie margaryna Rama 400g Clasic.Produkt z terminem przydatności do spożycia: 1 miesiąc.CENA: -20% od ceny hurtowejZapraszamy.
  Opublikowane: 10 lut 2016, 10:57 przez: J S
 • DEMI ser gouda blok Nowość w ofercieSer gouda blok (kg)cena netto: 10,64 brutto: 11,17Waga sera: +/- 3 kg. Ser w bloku, formowany o zawartości tłuszczu 26%.Pakowany cryovac o charakterystycznym ...
  Opublikowane: 10 lip 2015, 21:53 przez: J S
 • Nowy doskonały ser wędzony Nowość w ofercieSer górowski wędzony (kg)cena netto: 16,18 brutto: 16,99Waga sera: +/- 400g. Ser jest ręcznie formowany o zawartości tłuszczu 23%.Pakowany próżniowo o charakterystycznym owalnym ...
  Opublikowane: 10 lip 2015, 21:47 przez: J S
 • Oferta wiosenna Zapraszamy do zapoznania się z produktami Mleczarni WART-MILK z Sieradza w promocyjnych cenach oraz pozostałych produktów zamieszczonych w naszej najnowszej gazetce wiosennej.
  Opublikowane: 7 maj 2014, 02:11 przez: Magda Stasiak
 • Oferta Wielkanocna Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą wielkanocną i życzymy wszystkim smacznego jajka i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.   
  Opublikowane: 15 kwi 2014, 02:52 przez: J S
 • Wspieramy firmy z Kalisza Na całym świecie pojawiają się programy skierowane na pobudzenie lokalnej przedsiębiorczości. Kalisz zasługuje na taki program. Właśnie uruchomiony program jest bardzo prosty i nie wymaga ponoszenia żadnych wydatków przez firmy ...
  Opublikowane: 25 lut 2014, 01:11 przez: J S
Wyświetlanie postów 1 - 7 z 57. Zobacz więcej »