האתר הותאם לצפייה בטלפונים הסלולארים


הודעות

  • תרגיל רעידת אדמה- יום שלישי ה- 14/2 הורים יקרים שלום!מצורף מכתב מהנהלת ביה"ס על תרגיל רעידת האדמה שיתקיים ביום שלישי ה- 14/2, בשעה 10:00 בביה"ס.הילה
    נשלח 12 בפבר׳ 2017, 11:13 על ידי בית ספר אביטל מרום גולן
  • ימי הורים- מחצית א' תשע"ז הורים יקרים שלום!בבית הספר אנו פועלים כדי לקיים תרבות הוראה ולמידה המזמנת התנסויות של למידה משמעותית וממסדים בכיתות, תקשורת דיאלוגית קשובה ורגישה תוך הבטחה שעולמם, מורשתם וסיפורי חייהם של התלמידים יהיו מונכחים בשגרת בית הספר.  הדיאלוג אתכם ההורים הנו הכרחי וחשוב ללמידה משמעותית זו.הנכם מוזמנים לשיח עם המחנכים וצוות בית הספר, בימי ההורים, מחצית א' תשע"ז, שיתקיימו בימי ג' ה- 17/1, 24/1.כדי לייעל את קביעת זמני הפגישות ותיאומים בין אחים, השנה אנו שולחים קובץ מקוון שבו עליכם להירשם ולקבוע, באופן עצמאי, את זמני הפגישה הנוחים לכם עם המחנכות.מצורף קובץ ובו הסבר על התהליך.קישור לטופס המקוון- ימי הורים, מחצית א' תשע"זהילה קודישמנהלת ביה"ס
    נשלח 3 בינו׳ 2017, 7:21 על ידי בית ספר אביטל מרום גולן
הצג הודעות 1 - 2 מתוך 117. הצג עוד »

"לנצח עם אסף"


תלמידי שכבה ח', מובילים תכנית מנהיגות צעירה, הנקראת צל"ש- צעירים למען שינוי. בתוכנית הם יוזמים בביה"ס, בקהילה וביישובים פעילויות ייחודיות.

כחלק מתכנית זו נחשפו לסיפורו המיוחד של - אסף יסעור. אסף, נער בן 14, מאלוני הבשן איבד את שתי ידיו בעקבות תאונה. אסף לא ויתר על אמונתו שיבוא יום ויחזור להיות עצמאי!  זה כל מה שביקש!

תלמידי כיתות ח', החליטו לגייס תרומות כדי לסייע למשפחה להתמודד עם המציאות הכלכלית החדשה שניצבת בפניהם.

תלמידי ח' החליטו על היוזמות הבאות:

- עבודה בענפים -יום ראשון 15/1/17- אורגן יום עבודה, לתלמידי שכבה ח', בענפי הקיבוצים הסמוכים לביה"ס- אורטל, עין זיוון ומרום גולן ובתמורה יישובים אלו יתרמו לפרוייקט. 

- תלמידי שכבה ח' נכנסים לכיתות הלימוד בביה"ס–  29-30/1- להגברת המודעות בקרב כל תלמידי בי"ס אביטל, על הסכנות בחשמל, שיתוף בסיפורו של אסף וההתמודדות שלו עם המציאות החדשה.

- יום התרמה 31/1 אחה"צ- התרמה ביישובי ביה"ס, ע"י תלמידי שכבה ח', בשעות אחה"צ.

- מופע של להקת ג'בלס 16/3- הפקת מופע התרמה למען אסף. מופע של להקת ג'בלס, מכירת צמידים "לנצח עם אסף", קפה ומאפה. 


לוח החודש
תת-דפים (49): הצג הכל