Merkez Burasi Music Center...


Birkaç şey söylemek gerekirse...

 

 

Sonuçsuz kalabilir yaptıklarımız ama bir sebebi var...

      Bir Arjantin'li mühendis olsam, Nijerya'lı bir doktor olsam, Japon'ya da bir ögrenci olsam, Kanada'da emekli bir işçi olsam,... ne fark eder ki? Benlik, kimlik,  sadece teferruattır. Bizim için baki kalacak ise müziktir. Müzik dinlemek zevktir, güzelliktir. İnsanı bir o alemden bir bu aleme sürükleyebilir. Bir an ağlatıp, bir an güldürebilir, bir insan dan daha insanımsıdır müzik. 

      Destek oluyor gibi görünüp müzik icra edenlere köstek olmak değil amacımız. Az bilinen müzik türlerini, bu türlerin sanatçılarını, ve albümlerini siz müzik severlere gerekli bilgiler eşliğinde ulaştırarak daha bilinen ve/veya sevilen bir müzik türü olmasına yardımcı olabilmek, değeri bilinememiş yada az bilinmiş popüler müziklerin gerisinde kalmış zamanla dinleyici kitlesi azalmış müzikleri hiç dinlememiş insanlara ulaştırabilmektir.

      Bilgi durayan değildir.Çeşitlenir,  artar ve/veya azalır.  Gelin tüm müzik bilginizi, birikiminizi ve müzik sevgisinizi,  Merkez Burasi 'ın da tüm müzik severler ile hep beraber paylaşalım, gelişelim, geliştirelim. Bire bin katalım ve müzik ile ruhlarımızı aydınlatalım.