Aktualności

Uruchomienie kolejnych sieci w technologii PON

opublikowane: 12 paź 2012, 00:56 przez Mikołaj Górski

We wrześniu i październiku 2012 z naszym głównym kontrahentem, Telefonią Dialog sp. z o.o. dokonujemy odbiorów końcowych kolejnych wybudowanych przez nas sieci w technologii PON, polegającej na doprowadzeniu włókna światłowodowego do lokalu abonenta. Tego typu sieci projektowaliśmy i budowaliśmy już w Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Kamiennej Górze, Bogatyni, Środzie Śląskiej i Wrocławiu. Po ostatnich odbiorach liczba potencjalnych abonentów, do których doprowadziliśmy włókno światłowodowe sięga już prawie 20 000.

Ułatwienie dla użytkowników naszej poczty

opublikowane: 20 sty 2012, 02:04 przez Mikołaj Górski

W trosce o użytkowników naszej poczty firmowej dodaliśmy do paska bocznego naszej witryny link do strony logowania przez przeglądarkę do systemu poczty. Już nie trzeba wpisywać karkołomnego słowa "squirrelmail".

Tworzenie naszej strony internetowej

opublikowane: 9 gru 2011, 07:02 przez Mikołaj Górski

Po wielu latach odkładania tematu "na później", postanowiliśmy zadbać o internautów, którzy chcą się czegoś o nas dowiedzieć. W trudzie i znoju, wykrajając ze swojego czasu minutka po minutce, tworzymy serwis internetowy, który ma być naszą wizytówką w świecie wirtualnym. Być może na początku nie będzie to "cud techniki", ale przecież "nie od razu Rzym zbudowano". Proszę zatem trzymać za nas kciuki.

1-3 of 3