MAKJ to właśnie my – Maciek, Ania, Kamila, Jagoda.

Tworzymy: rodzin
ę, grupę przyjaciół, drużynę, firmę. Jesteśmy rodziną zafiksowaną na punkcie uprawiania i krzewienia wszelkiej aktywności ruchowej, w różnych jej formach i stopniach. Sport, rekreacja, turystyka, przygoda i  przyroda, oraz walka ze swoimi słabościami i dbanie o kondycję fizyczną towarzyszyły nam od zawsze i w końcu stały się naszym sposobem na życie. Z pasją oddajemy się organizacji i prowadzeniu wszechstronnych zajęć oraz turystycznych i sportowych wyjazdów,  które proponujemy w swojej ofercie.


Nasze wyjazdy i zajęcia różnią się od masy innych, z którymi się spotkaliście. Dlaczego? Z jednej prostej przyczyny - robimy je przede wszystkim dla siebie, naszych dzieci i często grona naszych znajomych. Nasze córki są uczestniczkami większości zajęć oraz wszelkich naszych wyjazdów, a wiadomo że rodzic chce dla dziecka tego co najlepsze, stąd nasze zacięcie i zaangażowanie bez reszty.


Od małego towarzyszył nam sport i turystyka:
Maciek – wychowany w aktywnej sportowej rodzinie, zacięcie sportowe dostał w DNA, Ania – absolwentka szkół sportowych, harcerka, zawsze blisko sportu i przyrody. Od początku naszej znajomości towarzyszyły nam wyjazdy i ruch. Gdy pojawiły się dzieci postanowiliśmy nie zmieniać naszych zwyczajów i nie stopować pasji, tylko zmienić odrobinę ich kierunek i intensywność. Chcieliśmy dzielić się tym co lubimy z naszymi dziećmi. Wyspecjalizowaliśmy się w wyjazdach rodzinnych i zajęciach dla małych dzieci.
Nasze motto to „Aktywuj Malucha”.

MAKJ to My!
Chcesz poznać nas bliżej? Zapraszamy tutaj.

Chciałbyś wziąć udział w jednym z naszych wyjazdów rodzinnych?
Kliknij w zakładkę Oferta lub Kalendarz, by sprawdzić kiedy planujemy najbliższy wypad.

Chcesz porozmawiać, dowiedzieć więcej, jak wyglądają nasze eskapady i zajęcia.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Zapraszamy!!!
MAKJ