Zapisy na wiosenny semestr 2018

Zapisy na zajęcia - https://sites.google.com/a/legrobot.pl/home/our-company/zajecia-2016-2017/rejestracja-na-zajecia
Dlaczego My?

Bo stosowana przez nas metodyka to nauczanie przez dociekanie, rozumowanie i doświadczanie. Uczymy dzieci samodzielności w poszukiwaniu wiedzy, przy

jednoczesnym odnajdywaniu się i współpracy w grupie, a niektóre zadania do ich realizacji wymagają pracy zespołowej. Każdy ma szansę własnoręcznie wykonać swój projekt lub swoje zadanie, pomagamy jedynie merytorycznie lub na przykładach. To pozwala u uczestników pobudzić wszystkie zmysły, obudzić indywidualną kreatywność, nauczyć się jak nie zrażać się błędami oraz dlaczego warto pytać i korzystać z doświadczeń innych. Zadania manualne odrywają uczestników od gier komputerowych, lutowanie wzmaga dokładność i cierpliwość, montaż i uruchamianie układów tworzy świadomość techniczną a programowanie i projektowanie otwiera pokłady kreatywności. 

Nasze zajęcia to koktajl złożony z matematyki, informatyki, mechaniki, techniki i elektroniki, ze szczyptą fizyki, plastyki a nawet muzyki.

Większość naszych zadań i materiałów to materiały autorskie, które powstały na bazie ośmioletniego doświadczenia pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zajęcia są odpowiednio dobrane pod kątem trudności, w zależności od wieku i wiedzy uczestników. Oznacza to, że zajęcia w grupach początkujących są różne w zależności od przedziału wiekowego uczestników.

Dostępne będą trzy obszary: "Elektronika/Robotyka""Druk 3D/Projektowanie 3D" oraz "Inżynieria konstrukcji"

Podczas zajęć bardzo rygorystycznie są przestrzegane zasady BHP, wszystko po to aby od najmłodszych lat wyrobić nawyk ochronny oraz zmniejszania ryzyka kontuzji.

Wszystkich chętnych zapraszam na zajęcia pokazowe 20 stycznia w godzinach 12:00-14:00 do naszej sali w Legionowie. 

Legionowo, Pałacowa 10

Zapisy na zajęcia:  https://sites.google.com/a/legrobot.pl/home/our-company/zajecia-2016-2017/rejestracja-na-zajecia