Lärare

Alla lärare på Raketen har möjligheten att skapa en egen sida på InternWebben®. Nedan listas alla lärare med tillhörande kontaktinformation samt möjligen en persolig sida (längst till höger).

Sidan är tänkt att fungera delvis som en presentation men framförallt som en samlad plats för att ladda upp bilder (och filmer) på aktiviteter som pågår på skolan. Hit kommer ni alltså kunna gå för att få en inblick i elevernas arbete och återuppleva våra uppskattade TemaCaféer®.

Vi hoppas att både elever och föräldrar ska uppskatta denna personliga insikt och återkomma hit många gånger under skoltiden.



Visar 15 objekt
LärareÄmneE-mailadressTelefonnrSida
Sortera 
 
Sortera 
 
Sortera 
 
Sortera 
 
Sortera 
 
LärareÄmneE-mailadressTelefonnrSida
Axl Roos Matematik, NO axl.roos@kulturskolanraketen.se   
Elin Callmer Drama elin.callmer@kulturskolanraketen.se   
Elin Winberg Matte NO Tema elin.winberg@kulturskolanraketen.se  Elin Winberg 
Ewa Dansarie  franska ewa.dansarie@kulturskolanraketen.se  Ewa Dansarie 
Hans Folkman Svenska och SO hans.folkman@kulturskolanraketen.se   
Ingela Kågebo Musik ingela.kagebo@kulturskolanraketen.se  Ingela Kågebo 
Ing-Marie Eriksson Förskoleklass ing-marie.eriksson@kulturskolanraketen.se  Ing-Marie Eriksson 
Karin Löf Idrott och hälsa/Samhällskunakp karin.lof@kulturskolanraketen.se  Karin Löf 
Linda Strömberg SV, MA, SO, NO, Eng linda.stromberg@kulturskolanraketen.se  linda.stromberg 
Madelene Klein Ma/no madelene.klein@kulturskolanraketen.se   
Malin Lager svenska, engelska, engelska språkval malin.lager@kulturskolanraketen.se  Malin Lager 
Minna Thullberg Matematik NO teknik tema minna.thullberg@kulturskolanraketen.se 0704548126 Minna Thullberg 
Ninna Pettersson Fritidshem ninna.pettersson@kulturskolanraketen.se   
Thomas Lundgren SO, Tema, likabehandlingsansvarig högstadiet thomas.lundgren@kulturskolanraketen.se  Thomas Lundgren 
Veronika Westlund bild, tema veronika.westlund@kulturskolanraketen.se  Veronika Westlund 
Visar 15 objekt
Comments