HARREMANETARAKO INFORMAZIOA
  • DBHko ERAIKUNTZA
Helbidea: Behenafarroa Kalea z/g GASTEIZ 01002
Telefonoak: 945262233 / 945262078
  • DBHO-ko ERAIKUNTZA
Helbidea: Aguraingo Taldea z/g GASTEIZ 01013
Telefonoak: 945283600 / 945283066

GALDERAK ETA IRADOKIZUNAK IKASTETXEAZ
HELBIDE ELEKTRONIKOAK

  • zuzendaritza@koldomitxelena.net Zuzendaritza
  • idazkaritza@koldomitxelena.net Idazkaritza 
  • bastobi@koldomitxelena.net Guraso Elkartea

MINTEGIAK

  • euskara@koldomitxelena.net Euskara mintegia
  • gaztelania@koldomitxelena.net Gaztelania mintegia
  • ingelesa@koldomitxelena.net Ingelesa mintegia
  • gizarte@koldomitxelena.net Gizarte mintegia
  • kulturaklasikoa@koldomitxelena.net Latina mintegia
  • filosofia@koldomitxelena.net Filosofia mintegia
  • matematika@koldomitxelena.net Matematika mintegia
  • ekonomia@koldomitxelena.net Ekonomia mintegia
  • artehezkuntza@koldomitxelena.net Marrazketa eta Musika mintegia
  • gorputzhezkuntza@koldomitxelena.net Gorputz Hezkuntza mintegia
  • informatika@koldomitxelena.net Informatika mintegia
  • teknologia@koldomitxelena.net Teknologia mintegia
  • orientazioa@koldomitxelena.net Orientazio mintegia
  • fisikakimika@koldomitxelena.net Fisika-Kimika mintegia
  • biogeo@koldomitxelena.net Biologia mintegia
PROIEKTUAK
  • ikt@koldomitxelena.net IKT batzordea
  • normalkuntza@koldomitxelena.net Hizkuntz Normalkuntza Proiektua 
  • bizikidetza@koldomitxelena.net Bizikidetza taldea
  • urtekmkaria@koldomitxelena.net Urtekmkaria taldea
  • kmweb@koldomitxelena.net Webmaster