КПП


Вітаю Вас на контрольно-пропускному пункті нашого сайта!

дані про вчителя Савенко С. І.
Для входу в електронний журнал та сторінки з тестами необхідно отримати
 дозвіл тут

Як в кожному військовому закладі у нас також існує контрольно-пропускний пункт (КПП). Всі бажаючі можуть потрапити до нашого навчального ресурсу, але є об'єкти на сайті, куди потрапити можливо тільки отримавши дозвіл від керівника проекту - це сторінки з особистою інформацією учнів, електронні журнали, тестові завдання і деякі інші сторінки.  В гостьовому відвідуванні сайта їх не видно. Для отримання дозволу необхідно надати інформацію про себе, ЗАПОВНИВШИ ВІДПОВІДНУ ФОРМУ за цим посиланням або надіславши листа на електронну адресу вчителя Savenkoser@ukr.net, вказавши своє прізвище, ім'я та електронну адресу, куди і буде надіслано дозвіл на відвідування "закритих об'єктів" сайта. Учням, які будуть проходити навчання в нашому базовому закладі, необхідно отримати дозвіл в першу чергу.
   Крім учнів, запрошую їх батьків, класних керівників 10-х та 11-х класів, скористатися нашим ресурсом для більш ефективного дистанційного навчання, швидкої взаємодії в будь-яких робочих питаннях, а також для доступу в закритий електронний журнал  та тестові завдання для контролю успішності своїх учнів.

  Мета навчального предмета – формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про  військово-патріотичне виховання як складову частину патріотичного виховання.
     Інформацію про нашу школу, про вчителя та про впроваджуваний проект "Майбутній захисник України" можна знайти  на загальному доступному сайті вчителя за даним посиланням. 
     Буду вдячний всім, хто залишить свої коментарі в моєму блозі та надішле свої відгуки та запитання на сторінці зворотнього зв'язку.
   
      Сподіваюсь на плідну співпрацю з усіма зацікавленими людьми. 
ffІ Наша сторінка в фейсбуці: https://www.facebook.com/kabinetZV.NVO16/
Вчитель предмета "Захист Вітчизни" НВО №16 м. Кропивницького Савенко Сергій Іванович

      
 
 ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ БАЗОВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВІД УЧИТЕЛЯ:
https://lh3.googleusercontent.com/mZtANFyQDItuoKxHX3P8NV2616w9NIkLKAsitDTBN15UpfEr0f4LNmhdP7nkJiwNK9WQcN_ppHSzALZvSdK68YFIs5cmNgzUGrtvGc0haJHsQBp9f-p-jE-SAz_gvZmZTzGhHzurcH94dS-5CbMQ7yOBmGP21UssojPUDJSjI0i5OQ1AqJMLrX_sNZJz5cUUo1ARN09qPhp3HUYzYZlphq89R0DBDZuyJhhPe_KSD8smvVD00rUFYUT9MsKYFd3NkLWm5ywYRorPfGQFsgMjKJ0BKWh3JaEZ0KsF8aj0AsL_UYjwJSLSOEvRlAEOhjYWSDdJmjfTqea_b1bwjLg3RURnsNZ9qaLIHnCUf1hPbOWsq0EcP4Oqeqpwe5PPVgtq8Azadwn-NSRfZqdwdXXRkukaqfgHS6fkp9qX0SYZiuwY3t8AZ5CYLS_VJbq17yya2vXwJRkd3oQveE6nWNWb3yJUOf1Jbjmmhk9eHQUn1S25D0EtL5PuYQYlhp9r9S14FI8W-vldgrzrSI0d1mEu8TDqw88fwxKrHO-48fPeeSvBm6rBtY19aKqP_CDP0d-r10oz5VwV-UJScCe4VrFdtDC4eBQTYfHhFct93N_FZVO3IhWFkn5IbaegSyEvic_z4EhuOP4W_V1i11geG5drwz9YNLnlYZLJcKw=w1170-h658-no
   Заняття з предмету проводяться один раз на місяць в стінах базового навчального закладу, де максимальна кількість часу відводиться для набуття практичних навичок, необхідних майбутньому захиснику Батьківщини.

    Більшість свого часу ти будеш готуватися самостійно в дистанційному варіанті, і від тебе залежить, як ти будеш відноситись до своїх обов'язків.
    Підсумкова оцінка складається зі здачі контрольних нормативів, знання теорії та практики з предмету, дотримання дисципліни на заняттях та виконання контрольних тематичних тестів та інтерактивних завдань. Всі ці завдання ти будеш виконувати як в класі, так і вдома, отримувати оцінку, яку зможеш побачити в онлайн-журналі на сайті, а також домашні завдання в вигляді творчих робіт, проектів, презентацій, які необхідно виконати в період між заняттями і відправити на електронну адресу кабінета - savenkoser@ukr.net.
     Якщо з будь-яких причин ти був відсутній на заняттях, всі теоретичні питання необхідно опрацювати самостійно за презентаційними уроками, доступ до яких, ти матимеш відкривши меню "ЗМІСТ РОЗДІЛІВ" на боковому гаджеті, або на титульній сторінці.
     Для ознайомлення з більш широким спектром питань з військової сфери перейди
на 
загальнодоступний сайт нашого кабінета. ІЗВІ
Comments