Ikastolako antolaketa - Organigrama - 2019-20 ikasturtea

Zuzendaritza

Zuzendaria: Miren Barañano Iradier

Ikasketa burua: Irune Ormaetxebarria Iturrizaga

DBHko ikasketa burua: Marisa Lopez Urkidi

Idazkaria: Marina Marin Lekue

Administrazioa

Administrazio Kudeaketarako Arduraduna: Nerea Martija Apraiz

Administraria laguntzailea: Kari Ledesma Villa

Jantokiko Arduradurak:

  1. HH eta LH: Almudena Jérez Gutiérrez
  2. DBH: Ibai Kareaga Abaitua (Ander Etxeandia)

Ordezkaritza Organo Gorena

Zuzendaritza taldeko kideak

  • Miren Barañano
  • Irune Ormaetxebarria
  • Marina Marín

Irakasleen ordezkariak

  • Naia Armesto
  • Carmen Atxabal
  • Karmele Aurrekoetxea
  • Nahikari Casado
  • Marta Ferrer
  • Nerea Guenaga
  • Almudena Jerez
  • Zaloa Lekue
  • Joseba Mateos
  • Marisa Lopez

Ikasleen ordezkariak

  • Gexan Artamendi
  • Urtzi Ortiz de Zarate
  • Beñat Sarasua

Gurasoen ordezkariak

  • Urtzi Aio
  • Arrate Arana
  • Leire Aurrekoetxea
  • Miren Axpe
  • Endika Eibar
  • Urtza Garai
  • Argia Gardeazabal
  • Aitor Idiakez
  • Ibone Letona
  • Gorka Quevedo
  • Axier San Miguel
  • Goiuri Ullibarri

Klaustroa

Haur Hezkuntza

HH 2: Amaia Aurrekoetxea Arkotxa, Nahikari Casado Gutierrez, Aitziber Basabe Jimenez, Fátima Benitez Cazas.

HH 3: Karmele Aurrekoetxea Arkotxa, Begoña Bilbao Iñurrieta.

HH 4: Isabel Dominguez Basulto, Zuriñe Goti Argiñano.

HH 5: Nerea Guenaga Landabaso, Josune Barrenetxea Ortuondo.

LAGUNTZA: Joseba Mateos Gutierrez.

MUSIKA: Idoia Irastorza Martinez.

INGELERA: Begoña Fernandez de Nograro

KOORDINAZIOA HH: Aitziber Basabe Jimenez eta Joseba Mateos Gutierrez

Lehen Hezkuntza

LH 1: Janire Ibarrondo Agromayor, Gotzone Etxebarria Agirregoikoa.

LH 2: Garazi Calleja Urizarbarrena, Marta Ferrer Martinez.

LH 3: Nagore Cuesta Esnaola, Leire Urkidi Fernandez.

LH 4: M.J.Carmen Atxabal Irkiaga, Amaia Uriza Arenaza.

LH 5: Haizea Ruiz de Loizaga Sarria, Beatriz Gutierrez Benito.

LH 6: Iker Sanchez Sierra, Marta Letona Martinez.

GORPUTZ HEZKUNTZA: Josean Couceiro Vazquez.

MUSIKA: Idoia Irastorza Martinez.

INGELERA: Naia Armesto Pinillos, Begoña Fernandez de Nograro.

AHOLKULARIA: Cristina Roman Martinez.

PT: Maria Junkera Urraza, Junkal Cubillas Perez.

HEZITZAILEAK: Lorea Guisasola, Amaia Uraga Yunquera.

SARE HEZKUNTZA / IKT: Aitziber Otaola Aldamiz-Etchevarria.

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza

EUSKARA: Pilar Gangoiti Uruarte, Amaia Gomez-Cambronero Cortazar (Tut DBH1B), Iban Abasolo Atxurra (Tut DBH3B).

INGELERA: Amaia Santamaria Arriortua, Nuria Garcia Del Pozo (Tut DBH4A),

GAZTELANIA: Leire Zumalde Gallego (Jon Mikel Bareño), Alejandra Martin Fernandez (Latina + Tut DBH 3A).

MATEMATIKA: Ibai Kareaga Abaitua (Ander Etxeandia) (Jantokiko arduraduna), Oiane Del Cura Elorza (Tut DBH 1A), Maria Jesus Garcia Díaz (Itziar Aranguren) (Tut DBH2A)

BIOLOGIA-GEOLOGIA: Arantza Albizu Lizaso.

FISIKA ETA KIMIKA: Marina Marin Lekue, Sara Orue Dañobeitia.

TEKNOLOGIA / IKT: Ricardo Rivera Medina (Maitane Gorroño) (IKT arduraduna), Naia Gastelu Otazua (Tut DBH2B)

GIZARTEA / EKONOMIA: Izaskun Gartzia Iturbe, Jon Iriondo Etxebarria (Tut DBH4B).

FRANTSESA: Ane Alonso Pajares.

BALIO ETIKOAK: Isabel Fernandez Lopez.

PLASTIKA/MUSIKA: Raquel Hernandez Unzueta.

GORPUTZ HEZKUNTZA: Zaloa Lekue Iturriagaetxebarria (Koordinatzailea), Aritz Uberuaga Gomez.

PT: Marisa Lopez Urkidi, Arkaitz Garai Ruiz.

ORIENTATZAILEA: Eider Onaindi Arabiourrutia.

Bestelako langileak

Administraria

Kari Ledesma Villa


Atezainak

Mikel Barja Villar

Jon Uriarte Galdós

Txomin Guzmán González