Haur Hezkuntza

 (2 – 3 urtekoak)

  • 2 urte AAitziber Basabe Jiménez eta Begoña Bilbao Iñurrieta
  • 2 urte BAmaia Aurrekoetxea Arkotxa eta Nahikari Casado Gutiérrez
  • 3 urte A: Nerea Guenaga Landabaso
  • 3 urte B: Rakel Izagirre Arteta

 (4 – 5 urtekoak)

  • 4 urte A: Zuriñe Goti Argiñano
  • 4 urte B: Isabel Domínguez Basulto  (ordezkoa: Arantza Merino García)
  • 5 urte A: Olga Tobalina Escartín
  • 5 urte B: Joseba Mateos Gutierrez

Irakasle laguntzaileak    

  • Garazi Alonso López eta Nagore Otaola Yecora

Lehen Hezkuntza

1. Zikloa

  • 1. maila AMaria Sanz Landaluze (ordezkoa:Haizea Arbide Aza)
  • 1. maila BGotzone Etxebarria Agirregoikoa
  • 2. maila AIratxe Barastay Alberdi eta Cristina Rivero González
  • 2. maila B: Marta Ferrer Martínez
2. Zikloa
  • 3. maila A: Naiara Orbe Lavin( ordezkoa: Nerea López Martín)
  • 3. maila BMarta Letona Martínez
  • 4. maila A: Carmen Atxabal Urkiaga
  • 4. maila B: Maria Luisa Ibañez Crespo

3. Zikloa

  • 5. maila AMiren Barañano Iradier
  • 5. maila BAndoni Aldekoetxea Arakistain
  • 6.maila A: Alaitz Duarte Vigiola eta Gilen Velasco Amezaga
  • 6.maila B: Peio Sarasola Perez

Lehen Hezkuntzako irakasle espezialistak

  • Musika HH-LH: Idoia Irastorza Martinez
  • Ingeles irakasleak:  Begoña Fernández de Nograro eta Naia Armesto Pinillos
  • Gorputz Hezkuntza: Josean Couceiro Vázquez 

DBH

  • Ikasketa Burua:  Agurtzane Artetxe de Miguel 

Tutoreak

  • 1. maila ASilvia Magunagoikoetxea Agirre
  • 1. maila B: Elixabete Pino Fernandez
  • 2. maila AIbai Kareaga Abaitua
  • 2. maila B: Zaloa Arriaga Biteri
  • 3. maila A: Jone Pelliser Telletxea
  • 3. maila B: Izaskun Beldarrain Agirre
  • 4.maila A: Leire Zumalde Gallego
  • 4.maila B: Maite Ruiz Sanz
  • Biologia eta Geologia: Alaitz Acha Arribas
  • Fisika eta Kimika: Marina Marin Lekue
  • Matematika: Silvia Magunagoikoetxea Agirre, Ibai Kareaga Abaitua, Ekaitz Ercilla Etxebarria  eta Agurtzane Artetxe de Miguel
  • Euskera: Izaskun Beldarrain Agirre, Jone Pellisier Telletxea eta Asun Azpiazu Ansorregi
  • Gaztelania: Leire Zumalde Gallego eta Elixabete Pino Fernández
  • Gizarte: Izaskun Gartzia Iturbe eta Ana Isabel Olivares Uriarte
  • Musika eta PlastikaArantza Fontetxa Noriega
  • Ingelesa: Maite Ruiz Sanz, Elixabete Pino Fernández eta Zaloa Arriaga Biteri
  • Frantsesa: Jara Gómez Arellano
  • Ekonomia: Ekaitz Ercilla Etxebarria
  • Filosofia: Izaro Toledo
  • Informatika, Komunikazio eta Arte grafikoak: Ekaitz Ercilla Etxebarria
  • Teknologia: Iker Martínez Garamendi
  • Gorputz Heziketa: Zaloa Lelue Iturriagaetxebarria

Laguntza Gelak

  • Aholkularia: Cristina Ramos Martínez
  • OrientzatzaileaEider Onaindi Biorrutia
  • Pedagogia Terapeutikoa
    LH: María Junkera  eta Ainara Arcos Aristondo ( Marta Esteban Serra- ordezkoa)
    DBH: Marisa López Urkidi  eta Elaia Torres Bizkarra 
  • HezitzaileakMarta Abiega Ayus eta Amaia Uranga Yunquera
  • ALE (konpartitua) Lorena Mentxaka Torre