Головна

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Ми щиро раді вітати Вас на громадському порталі освітян Канівщини!

Освіта Канівського району сьогодні - це стабільна система з позитивним   розвитком, усі ланки якої    (дошкільна, загальноосвітня, позашкільна) є  невід'ємним  складовим ціліс­ного механізму неперервної освіти.

    
Утвердити в кожній людині доброту, сер­дечність, чуйність, готовність прийти іншо­му на допомогу, чутливість до всього живого і красивого - елементарна істина шкільного виховання, з неї починається школа. Саме істиною послуговуються всі навчальні закла­ди Канівського району, колективи яких до­кладають чималих зусиль, щоб учні отриму­вали глибокі й ґрунтовні знання, набували міцних та стійких умінь і навичок, почували­ся у школах, як у батьківській хаті, - зручно та затишно.       

Для реалізації прав громадян на здобуття безоплатної і доступної освіти в районі функціонують 14 освітніх закладів та поза­шкільний навчальний заклад - районний Будинок школярів та юнацтва. Це комплекс­ний позашкільний заклад, який включає творчі об'єднання за інтересами: гуртки, клу­би тощо. Він організовує роботу з дітьми та юнацтвом віком від 6 до  18 років за принци­пом добровільності вибору, видів діяльності та інтересами.


«Козацькі забави», присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України

З метою реалізації Концепції національного виховання учнівської молоді, пропагування здорового способу життя, популяризації козацьких традицій та звичаїв серед населення району, виховання гармонійного і всебічно розвиненого підростаючого покоління 19 жовтня 2018 року на базі Таганчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено спортивні змагання «Козацькі забави», присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України. Закінчення..


Вітаємо з перемогою!

Черкаським обласним центром роботи з обдарованими дітьми підведено підсумки трудових акцій «Плекаємо сад» та «Дослідницький марафон» Докладніше тут..


IX МІЖНАРОДНА ПРИРОДОЗНАВЧА ГРА «ГЕЛІАНТУС» ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ

День туризму в Бобрицькому НВК

27 вересня в Україні відзначався Всесвітній День туризму. З цієї нагоди в Бобрицькому НВК Канівським районним фізкультурно-оздоровчим клубом «Колос» та відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації проведено День туризму.
Районний футбольний турнір серед школярів

В рамках Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно масових заходів Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу освіти молоді та спорту Канівської РДА, з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту 14 вересня 2018 року на футбольному полі с. Межиріч проведено відкритий турнір Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2001-2004, 2005-2007 р.н. Докладно...
Вітаємо з перемогою!

За підсумками ІV Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності учитель географії Сушківського навчально-виховного комплексу Канівської районної ради Федоренко Петро Якович став переможцем - посів ІІ місце серед 534 учителів географії України. Продовження...

Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"

Школярі закладів загальної середньої освіти Канівського району взяли активну участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левеня".
Конкурс “Левеня” проводився Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України для учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати. Детально...


Команда Ліплявського навчально-виховного комплексу завоювала ІІІ місце у фіналі «Олімпійського лелеченя»

19 травня 2018 в Черкасах відбувся фінал обласних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» . Відбулися змагання в спортивному манежі комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради. В обласному фіналі за звання найкращих змагалися 10 команд закладів загальної середньої освіти області, серед яких і команда Ліплявського навчально-виховного комплексу. Деталі тут..

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


ВІДПРАВИТИ СМС 
Відправити СМС МТСВідправити СМС БілайнВідправити СМС КиївстарВідправити СМС Лайф 
MyCounter - счётчик и статистикаComments