Uradni rezultati PP SZPS 2017

Post date: Nov 30, 2017 11:44:55 AM

V priponkah se nahajajo uradni rezultati pokalnega prvenstva SZPS 2017.

Spodaj je seznam prejemnikov priznanj, prosim da se podelitve udeležite ker smo za vse pripravili pokale...

Pištola in revolver

Tovarniška divizija:

1. mesto: Robert Černigoj

2. mesto: Maks Hvalec

3. mesto: Vili Dovžan

Standardna divizija:

1. mesto: Uroš Jereb

2. mesto: Boštjan Pavlič

3. mesto: Jože Kodrič

Odprta divizija:

1. mesto: Bruno Leban

2. mesto: Klavdij Lapajne

3. mesto: Sebastjan Testen

Klasična divizija:

1. mesto: Robert Petrač

2. mesto: Marko paunovič

3. mesto: Bojan Selko

Divizija revolver:

1. mesto: Štefan Vereš

2. mesto: Aleš Doliška

3. mesto: Miha Grenkuš

Tovarniška divizija - seniorji:

1. mesto: Niko Legat

2. mesto: Janez Razpet

3. mesto: Branislav Štante

Standardna divizija - seniorji:

1. mesto: Uroš Jereb

2. mesto: Jože Kodrič

3. mesto: Franci Zdešar

Standard divizija - dame:

1. mesto: Tadeja Vončina

2 mesto: Barbara Lisjak

Tovarniška divizija - dame:

1. mesto: Lea Prijon

2 mesto: Galja Žižmond

3. mesto: Anja Ocepek

Tovarniška divizija - junior:

1. mesto: Rok Jereb

2 mesto: Bor Jereb

3. mesto: Luka Slejko

Odprta divizija - dame:

1. mesto: Galja Žižmond

Odprta divizija - seniorji:

1. mesto: Bruno Leban

2. mesto: Klavdij Lapajne

3. mesto: Valentin Kobal

Tovarniška divizija - super seniorji:

1. mesto: Dušan Ocepek

2. mesto: Miro Vidmar

Standard divizija - super seniorji:

1. mesto: Anton Volkar

2. mesto: Žarko Fučka

3. mesto: Danijel Lajnšček

Tovarniška divizija - ekipno:

1. mesto: SK Sveti Jurij 1 (Čadej, Kumer, Štupar, Vengust)

2. mesto: SD Strelec 1 (Černigoj, Mestek, Štante, Jeglič)

3. mesto: DPS Cerkno (Rudolf, Gruden, Hebrle, Štucin)

Standardna divizija - ekipno:

1. mesto: DPS Cerkno 1 (Kobal, Karažija, Kofol, Vončina, Jereb)

2. mesto: CPS Krško 1 (Kodrič, Meršol, Hriberšek, Jazbinšek)

3. mesto: SD Rifnik 1 (Hozjan, Hlupič, Mansutti, Kolar, Hlupič R.)

Puška

Odprta polavtomatska divizija:

1. mesto: Martin Humar

2. mesto: Robert Petrač

3. mesto: Gaber Mahovne

Standardna polavtomatska divizija:

1. mesto: Tomaž Jamnik

2. mesto: Uroš Jereb

3. mesto: Savo Stjepanović

Standardna polavtomatska divizija - seniorji:

1. mesto: Uroš Jereb

2. mesto: Ivan Kofol

3. mesto: Jože Kodrič

Standardna polavtomatska divizija - super seniorji:

1. mesto: Žarko Fučka

Standardna polavtomatska divizija - Lady:

1. mesto: Lea Prijon

Odprta polavtomatska divizija - Lady:

1. mesto: Lea Prijon

Odprta polavtomatska divizija - seniorji:

1. mesto: Valentin Kobal

2. mesto: Andrej Škof

3. mesto: Franc Kolarič

Odprta polavtomatska divizija - super seniorji:

1. mesto: Marjan Čeplak

3 orožja

Odprta divizija:

1. mesto: Savo Stjepanović

2. mesto: Aleš Šinko

3. mesto: Gregor Gabrijel

Odprta divizija - senior:

1. mesto: Danilo Deželak

Standardna divizija:

1. mesto: Uroš Jereb

2. mesto: Jan Hazdovac

3. mesto: Boštjan Savšek

Standardna divizija - senior:

1. mesto: Uroš Jereb

Čestitke vsem!