Klassentoernooi programma


WOENSDAG

KLAS 1

KLAS 2

KLAS 3

KLAS 4

KLAS 5

9:00

BEVO - BEVOLOKAAL

9:00

BEVO - BEVOLOKAAL

9:30

BEVO - BEVOLOKAAL

9:30

BEVO - BEVOLOKAAL

9:00

DANS - AULA

9:30 – 11:00

DANS - AULA

9:30 – 11:00

DANS - AULA

10:30 – 11:30

Bottle flip - Kantine

10:30 – 11:30

Bottle flip - Kantine

10:00

BEVO - BEVOLOKAAL

10:00

Musically - 217

10:00

Musically - 217

10:00

Musically - 217

10:00

Musically - 217

10:00

Musically - 217

10:30 – 11:30

Bottle flips - Kantine

10:30 – 11:30

Bottle flips - Kantine

11:00 – 12:30

DANS - AULA

11:00 – 12:30

DANS - AULA

10:30 – 11:30

Bottle flips

12:00 – 13:00

Levend standbeeld - 117

12:00 – 13:00

Levend standbeeld - 117

12:00 – 13:00

Levend standbeeld - 117

13:00 – 14:00

Levend Standbeeld - 117

12:30 – 13:15

Wii’en - AULA

11:00 – 12 :00

Drama - Dramalokaal

12:00 – 13:00

Drama - Dramalokaal

14:00 – 14:45

Wii’en - AULA

13:15 – 14:00

Wii’en - AULA

13:00 – 14:00

Levend standbeeld - 117

13:00 – 14:00

CHALLENGES - SCHOOLPLEIN

13:00 – 14:00

CHALLENGES - SCHOOLPLEIN

13:00 – 14:00

CHALLENGES - SCHOOLPLEIN

13:00 – 14:00

CHALLENGES - SCHOOLPLEIN

13:00 – 14:00

CHALLENGES - SCHOOLPLEIN

15:30 – 16:15

Wii’en - AULA

14:45 – 15:30

Wii’en - AULA

13:00 – 14:00

Drama – Dramalokaal

 

13:00 – 14:00

Tafelvoetbal

Kantine

14:00 – 15:00

Drama – Dramalokaal

 

15:00 – 16:00

Tafelvoetbal

Kantine

15:00 – 16:00

Drama – Dramalokaal

 

14:00 – 15:00

Tafelvoetbal

Kantine

 

 

 

12:30 – 14:00 FIFA

Filmzaal

14:00 – 15:30 FIFA

Filmzaal

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          


DONDERDAG

KLAS 1

KLAS 2

KLAS 3

KLAS 4

KLAS 5

9:00 – 12:00

VOETBAL & HOCKEY & SOFTBAL

SDZ

9:00 – 12:00

VOETBAL & HOCKEY & SOFTBAL

SDZ

9:00 – 12:00

VOETBAL & HOCKEY & SOFTBAL

SDZ

9:00 – 10:00

Mijnenveger - AULA

9:00 – 10:00

Wie is het? - 118

9:30 – 11:00

Modeshow – Dramalokaal/buiten

9:30 – 11:00

Modeshow – Dramalokaal/buiten

12:15 – 12:45

Hindernisbaan – Wilde Westen

12:15 – 12:45

Hindernisbaan – Wilde Westen

12:15 – 12:45

Hindernisbaan – Wilde Westen

10:00 – 11:00

Wie is het? - 118

10:00 – 11:00

Mijnenveger - AULA

11:30

Hindernisbaan – Wilde Westen

11:30

Hindernisbaan – Wilde Westen

12:45 – 13:30: SPONSORLOOP - SDZ

14:00 – 15:00

Tafelvoetbal

kantine

15:00 – 16:00

Tafelvoetbal

kantine

 

13:30 – 16:30

VOETBAL & HOCKEY & SOFTBAL

SDZ

13:30 – 16:30

VOETBAL & HOCKEY & SOFTBAL

SDZ

14:00 – 15:30

Modeshow –Dramalokaal/Buiten

14:00 – 15:30

Modeshow – Dramalokaal/Buiten

14:00 – 15:30

Modeshow – Dramalokaal/Buiten

14:00 – 14:45

Wie is het? - 118

14:45 – 15:30

Wie is het? - 118

15:30 – 16:15

Wie is het? - 118

14:00 – 14:45

Mijnenveger - AULA

14:45- 15:30

Mijnenveger - AULA

15:30 – 16:15

Mijnenveger - AULA

 

 

 

 


VRIJDAG

 

KLAS 1

KLAS 2

KLAS 3

KLAS 4

KLAS 5

 

9:30 – 11:30

PUBQUIZ

9:30 – 11:30

PUBQUIZ

9:30 – 11:30

PUBQUIZ

 

9:30 – 11:30

PUBQUIZ

9:30 – 11:30

PUBQUIZ

 

10:00 – 12:00

Bowlen - Powerzone

10:00 – 12:00

Bowlen - Powerzone

10:00 – 12:00

Bowlen - Powerzone

10:00 – 12:00

Lasergamen - Powerzone

10:00 – 12:00

Lasergamen - Powerzone

 

10:00 – 11:00

MYSTERY

11:00 – 12:00

MYSTERY

12:00 – 13:00

MYSTERY

13:00 – 14:00

MYSTERY

14:00 – 15:00

MYSTERY

 

10:00 – 14:00

VOSSENJACHT

10:00 – 14:00

VOSSENJACHT

10:00 – 14:00

VOSSENJACHT

10:00 – 14:00

VOSSENJACHT

10:00 – 14:00

VOSSENJACHT

 

10:00 – 12:00

Lasergamen - Powerzone

10:00 – 12:00

Lasergamen - Powerzone

10:00 – 12:00

Lasergamen - Powerzone

10:00 – 12:00

Bowlen - Powerzone

10:00 – 12:00

Bowlen - Powerzone

 

9:00 - …….

Schaken

205

10:00 - …….

Schaken

205

11:00 - …….

Schaken

205

12:00 - …….

Schaken

205

13:00 - …….

Schaken

205

 

11:30 – 12:30

Cupcake Cup - AULA

11:30 – 12:30

Cupcake Cup - AULA

11:30 – 12:30

Cupcake Cup - AULA

12:30 – 13:30

Cupcake Cup - AULA

12:30 – 13:30

Cupcake Cup - AULA

 

11:30 – 12:30

Rubiks Cup - AULA

11:30 – 12:30

Rubiks Cup - AULA

11:30 – 12:30

Rubiks Cup - AULA

12:30 – 13:30

Rubiks Cup - AULA

12:30 – 13:30

Rubiks Cup - AULA

 

9:00 – 10:30

FIFA - Filmlokaal

11:00 – 12:30

FIFA - Filmlokaal

13:00 – 14:30

FIFA - Filmlokaal

 

 

 

11:30 – 12:45

Muziek - AULA

11:30 – 12:45

Muziek - AULA

13:45 – 15:00

Muziek - AULA

13:45 – 15:00

Muziek -AULA

13:00 – 13:45

Muziek - AULA

 

 

Comments