4) Wie is wie

Sven Arts - Mentor                                 
s.aerts@het4e.nl             
                       
Marieke Beentjes - Mentor 
m.beentjes@het4e.nl 

Adna Ghilazghi - Mentor 
a.ghilazghi@het4e.nl

Evelien Hermans - Mentor
e.hermans@het4e.nl 

Maud Jenje - Mentor
m.jenje@het4egymnasium.nl 

Niels Koopman - Mentor
n.koopman@het4e.nl 

Meta Niesing - Mentor                
m.niesing@het4e.nl    

Patrick Nieuwenhuyse - Mentor
p.nieuwenhuyse@het4e.nl 

Emiel Pieterse - Mentor
e.pieterse@het4egymnasium.nl 

Dick van Santen - Mentor
d.vansanten@het4egymnasium.nl 

Annemart Somers - Jaarlaagcoördinator klas 6
a.somers@het4e.nl

Nienke Wieringa- Decaan Bovenbouw
n.wieringa@het4egymnasium.nl 
Comments