Наші здобутки

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 2020-2021 н.р.

 


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ:

Заїченко Нікіта – ІІІ Космічні фантазії

ТарабановаЄлизавета – ІІІ Всеукраїнськийбіологічний форум учнівської та студентськоїмолоді «Дотик природи 2020»


ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ:

Гладкова Анжеліка – І КвітучаУкраїна

Гладкова Ульяна – І Берегиня роду українського

ЗадорожняАнастасія – І Українськийсувенір

Заїченко Нікіта – І Берегиня роду українського

Заїченко Нікіта – І Моя країна – Українаживийсвіт

Заїченко Нікіта – І Моя країна – Україна пейзаж

Заїченко Нікіта – І КвітучаУкраїна

Заїченко Нікіта – І Світоригамі

Заїченко Нікіта – І Українськийсувенір

Заїченко Нікіта – І Новорічнакомпозиція

Заїченко Нікіта – І Космічніфантазії

Заїченко Нікіта – І Науково-технічнатворчість

МельніковДмитро – І Берегиня роду українського

Мельніков Нікіта – І Країна моя – Україна

Рябошапка Анна – І Зима крокує – свята дарує

Семенюк Ганна – І Я хочу жити в якісномусвіті

ТарабановаЄлизавета – І Зелена естафета

ТарабановаЄлизавета – І Мільйон дерев за 24 години

Щусь Валерія – І Новорічнакомпозиція

колективна робота – ІІ День юного натураліста (керівник Бончева І.Л.)

Бончева Анжеліка – ІІ Берегиня роду українського

Бончева Анжеліка – ІІ КвітучаУкраїна

ЄвстєгнєєваМарія – ІІ Галерея кімнатнихрослин

ЗадорожняАнастасія – ІІ Берегиня роду українського

Кирилова Софія – ІІ КвітучаУкраїна

Рябошапка Анна – ІІ Космічніфантазії

ОстапчукАліса – ІІ Берегиня роду українського

Семенюк Ганна – ІІ КвітучаУкраїна

ШипкаПоліна – ІІ Світоригамі

БіленкоСергій – ІІІ Берегиня роду українського

Борзенко Альбіна – ІІІ КвітучаУкраїна

ВєрєжніковДмитро – ІІІ Я хочу жити в якісномусвіті

Жовнір Карина – ІІІ «Україна – це Ми»

Заїченко Нікіта – ІІІ Країна моя – Україна

Корольчук Наталія – ІІІ Птах року

МельніковДмитро – ІІІ Казковафеєрія

НовіковаЄва – ІІІ КвітучаУкраїна

Холодна Олеся – ІІІ Берегиня роду українського

РІВЕНЬ ГРОМАДИ

Заїченко Нікіта – І Космічніфантазії

Заїченко Нікіта – І Науково-технічнатворчість

Мельніков Дмитро – І Космічні фантазії

Рябошапка Анна – І Космічніфантазії

Семенюк Ганна – І Космічні фантазії 

Тарабанова Єлизавета – І ІІ етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості Література

Максюта Аліна – ІІІ Заговори, щоб я тебе побачив

ОнищукЄлизавета – ІІІ Заговори, щоб я тебе побачив

Радченко Павло – ІІІ Космічні фантазії

Рясна Марія – ІІІ Космічні фантазії