Головна сторінка

Google Apps

Google Apps - це набір онлайн-сервісів, що дозволяє виконувати різні функції за допомогою веб-переглядача, а саме - електронна пошта, календар, документи, сайти, групи, диск та інше.

На даний час запущено проект системи для вчителів в домені gimn14.lutsk.ua:

 

http://mail.google.com/a/gimn14.lutsk.ua
Gmail працює на будь-якому комп’ютері або мобільному пристрої з можливістю передавання даних, а підтримка роботи в режимі офлайн дозволяє продовжувати роботу навіть за відсутності з’єднання з мережею. Тож в офісі, на зустрічі або в літаку ваша електронна пошта завжди поруч із вами.

 

http://www.google.com/calendar/hosted/gimn14.lutsk.ua

Організуйте свій день із Календарем і отримуйте нагадування про події на телефон або в папку "Вхідні". Прикріплюйте файли або документи до події, щоб усі потрібні матеріали до початку зустрічі були під рукою.

 

http://drive.google.com/a/gimn14.lutsk.ua

Створюйте мультимедійні документи із зображеннями, таблицями, рівняннями, малюнками, посиланнями тощо. Накопичуйте вхідні дані та керуйте відгуками за допомогою коментарів у соціальних мережах.

 

http://sites.google.com/a/gimn14.lutsk.ua

Розробляйте проекти сайтів, не пишучи жодного рядка програмного коду. Це так само просто, як створювати документи. А щоб заощадити ще більше часу, вибирайте потрібний шаблон із сотні доступних.

 

http://groups.google.com/a/gimn14.lutsk.ua

Групи Google можна використовувати як списки розсилки й надавати на їх основі швидкий доступ до календарів, документів, сайтів і відео своїм колегам. Користувачі можуть легко створити групи, а власники – керувати членством у кожній із них.

 

Диск Google на вашому комп’ютері під керуванням ОС Mac, ПК або мобільному пристрої (чи у веб-переглядачі) утворює централізоване місце зберігання найновіших версій файлів, доступ до яких не залежить від вашого місцезнаходження. Крім того що на Диск можна завантажити файли будь-якого типу, Документи Google також зберігаються на Диску Google.

Comments