להסתכל על המערבולת מלמעלה

גילי,

 רציתי להודות לך על תקופה ארוכה שעבדנו ביחד, עבדנו על לעשות סדר בחיים שלי ולקדם אותי למקומות שבהם יהיה לי יותר טוב עם מי שאני ועם הדרך שבה אני הולכת שהיא לא פחות חשובה מהמטרה עצמה.

 אני מאמינה שלפעמים כשאדם נמצא בתוך מערבולת בחייו אז הוא בולע הרבה מים, והוא כבר לא רואה את הדרך החוצה מתוך המערבולת, מה שהוא באמת צריך זה מישהו שיקח אותו לרגע החוצה ויתן לו אפשרות להסתכל על המערבולת מלמעלה, כדי שיראה את הדרך החוצה ממנה. וזה מה שהיית בשבילי, האדם שהוציא אותי החוצה לרגע ונתן לי את האפשרות להסתכל על החיים שלי מבחוץ ולראות איך לפלס את הדרך החוצה מהמערבולת כך שאוכל להמשיך לשוט בשקט עד שאגיע אל החוף הבא.

 אני חושבת שעשיתי תהליך מאד משמעותי בחודשים האחרונים, התחלתי לקחת אחריות ושליטה על החיים שלי, קצת יותר לעשות מה שאני רוצה וקצת פחות לעשות מה שכולם חושבים שאני צריכה לעשות, וזה משהו שאני חושבת שהיה לך חלק גדול בו - בהכוונה, בהקשבה, בפרגון ובמתן כלים להתמודד עם הדברים.

 ועכשיו אני רוצה להמשיך הלאה, לקחת את הדברים שעבדנו עליהם, להפנים, ולכוון את חיי מחדש. 

 

אני לא אוהבת להיות דרמטית אז לכן אני לא נפרדת, וגם כי אני יודעת שאת שם בכל מקרה, ואם בהמשך הדרך אני שוב אתבלבל או ארגיש תקועה אז יש לי כתובת...

 אז תודה ענקית לאישה ענקית!

 שדרכך תאיר גם לך בכל אשר תלכי ו...ונהיה בקשר!

 רינת

Comments