מי זאת גילי אלוני?
 

אני גילי, נולדתי בשנת 1965 בארצות הברית ובאתי יחד עם משפחתי לישראל בהיותי נערה. אני בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה. בהמשך עבדתי בעבודה סוציאלית, דרכה זכיתי להקים את השירות לשיקום האסיר והיחידה לטיפול בנפגעי אלכוהול בדימונה ובהמשך ניהלתי את היחידה להתמכרויות ושיקום האסיר.

במהלך חיי עשיתי דברים רבים ומגוונים – טיול במזרח ובאפריקה, שנת שירות בתנועת הצופים, עבודה במשרד העבודה בפיקוח על תנאי עבודה של עובדים זרים, גרתי בעיר, במושב, בקיבוץ...


בכל עיסוקי השקעתי בתהליכי שינוי. תמיד ידעתי שהמציאות לא חייבת להישאר כפי שהיא כרגע ושהכל ניתן לשיפור. רכשתי כלים רבים בדרך שלי עד שנחשפתי לתחום המופלא שנקרא אימון אישי. התאהבתי. עברתי את ההכשרה של אלון גל ועבדתי בצוות המאמנים שלו במשך 3 שנים. גיליתי שיטה שעוזרת לאנשים לעשות שינויים משמעותיים בחייהם. היום אני עוזרת לאנשים לשפר דברים בחיים שלהם שעד עכשיו לא הצליחו לשנות לבד. שינוי יכול לבוא לביטוי בכל פעולה ותחום בחיים, כיון שמה שתוקע אותנו במקום, הם הדפוסים שלנו, הפחדים והרגישויות שלנו, למשל הקושי להעז, הפחד מדחייה, הרגישות למה שאחרים יחשבו עלינו..


עבור איזה נושאים אנשים מגיעים אלי לרוב?
בטחון ודימוי עצמי
מערכות יחסים
תעסוקה
מציאת זוגיות
הפרעות אכילה
אימון זוגי


אז אם אתם מחפשים מי שתלווה אותכם לאורך כל הדרך, מההבנה ועד התוצאה, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר.


Comments