אימון אישי? קואצ'ינג?


בשעה טוב ומבורכת עברתי לקליניקה מקסימה בשדמות דבורה, ליד כפר תבור. זה מיקום נהדר ומתאים עדיין למתאמנים מעמק הירדן וטבריה, ועכשיו גם למי שמגיע מגליל תחתון, עפולה, עמק יזרעאל, כרמיאל וגוש שגב. מוזמנים להעביר את המסר!!!


"כל הגברים השווים תפוסים" אמרה לי לירז (שם בדוי).

חצי שנה אחרי שפנתה אלי במילים אלו, עברה לירז לגור עם החבר המקסים שלה בפלורנטין. היא לא האמינה שזה יכול לקרות. זה נשמע כמו סיפור בדוי, אבל זה באמת קרה, בזכות עבודתה הרצינית והפתיחות של לירז, היא נחשפה ופעלה בדרכים שונות מהעבר וזה יצר הזדמנויות חדשות.

 

גם את מרגישה במבוי סתום? גם אתה מרגיש שהחיים שלך בבלאגן?

פעמים רבות אנשים מגיעים אלי מיואשים ממצבם ולא רואים אפילו קצה חוט. אני יודעת למצוא את קצה החוט ולפרום יחד אתך את הפלונטר שנוצר.

אני מחוייבת לשיפור איכות החיים שלך, וזה באמת אפשרי, כמו שקרה ללירז בסיפור הבא.

זה לא נס ולא צירוף מקרים.

לירז הגיעה אלי לאחר תקופה ארוכה של חוסר שביעות רצון מחייה. היא לא היתה מרוצה מעבודתה ולא מהזוגיות שלה. בנוסף היא הייתה משועבדת לשכר הדירה הגבוה של תל אביב, מה שחייב אותה לעבוד שעות מרובות. היא הייתה כבר די מיואשת ולא ידעה איך אפשר להתקדם. 

לירז התמסרה לתהליך ועבדה בחריצות. יחד עבדנו על יצירת הזדמנויות ועל ניצול הזדמנויות. אלה שני דברים שונים, אך שניהם דורשים תעוזה, פתיחות ונחישות. לשמחתי הרבה, כנראה שהייתה לה בכל זאת טיפת תקווה, מספיק תקווה כדי להחליט לתת לעצמה הזדמנות נוספת. כך היא הגיעה אלי לתהליך אימון אישי.

היום, לאחר כחצי שנה, היא לומדת, עובדת בעבודה מאתגרת ומספקת וגרה עם החבר שלה.

מכתב ממנה אפשר לקרוא כאן.