Obavijesti

--- akademska 2018./2019. godina  ---

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 10. rujna 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Algoritmi i strukture podataka - rezultati ispita

Pismeni ispit iz predmeta Algoritmi i strukture podataka, održan 11. rujna 2019. godine položili su:
1. Ivan Skaramuca - dovoljan (2)  

Programiranje i Objektno orijentirano programiranje - rezultati pismenih ispita

Pismeni ispit iz predmeta Programiranje, održan 12. rujna 2019. godine nitko nije položio. 
Pismeni ispit iz predmeta Objektno orijentirano programiranje, održan 12. rujna 2019. godine nitko nije položio. 

Digitalni sustavi i strukture - rezultati pismenog ispita

Ispit iz predmeta Digitalni sustavi i strukture, održan 11. rujna 2019. godine nitko nije položio.

Mobilne komunikacije - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Mobilne komunikacije, održanog 11. rujna 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Izmjena termina ispita u prvom terminu redovitog jesenskog ispitnog roka

Izmijenjeni raspored ispita za stručni studij računarstva u prvom terminu redovitog jesenskog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Raspored ispita u prvom terminu redovitog jesenskog ispitnog roka

Raspored ispita za stručni studij računarstva u prvom terminu redovitog jesenskog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Računalne mreže - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenog ispita iz predmeta Računalne mreže, održanog 05. srpnja 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 03. srpnja 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Algoritmi i strukture podataka - rezultati ispita

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka, održanog 4. srpnja 2019. godine:
1. Marko Pavković (2)
2. Ivan Markora (2)
3. Marko Zovko (2)
4. Nikol Martić (2)

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 21. lipnja 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Mobilne komunikacije - obavijest o upisu ocjena

Upis ocjena iz predmeta Mobilne komunikacije održat će se u petak, 05. srpnja 2019. godine u 10.00 sati. 
Studenti koji su položili ispit nisu obavezni osobno doći na upis ocjene, nego mogu poslati indeks po kolegama ili ga dostaviti u ured 315 u četvrtak, 04. srpnja 2019. godine u vremenu od 09.00 do 14.00 sati.

Uvod u računala i programiranje, Programiranje i Objektno orijentirano programiranje - rezultati pismenih ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Uvod u računala i programiranje, Programiranje i Objektno orijentirano programiranje, održanih 02. srpnja 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Digitalni sustavi i strukture - rezultati pismenog ispita

Ispit iz predmeta Digitalni sustavi i strukture, održan 18. lipnja 2019. godine nitko nije položio.

Algoritmi i strukture podataka - rezultati ispita

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka, održanog 24. lipnja 2019. godine:
1. 
Danijel  Kajić (2)
2. Marko Pavković (1)
3. Nikol Martić (1)

Raspored ispita u drugom terminu redovitog ljetnog ispitnog roka

Raspored ispita za stručni studij računarstva u drugom terminu redovitog ljetnog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Mobilne komunikacije - rezultati ispita

Rezultati ispita iz predmeta Mobilne komunikacije, održanog 18. lipnja 2019. godine:
1. Peko Ivan (2)

Algoritmi i strukture podataka - rezultati ispita

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka, održanog 18. lipnja 2019. godine:
1. Matea Lozančić (2)
2. Danijel Kajić (1)

Raspored ispita u prvom terminu redovitog ljetnog ispitnog roka

Raspored ispita za stručni studij računarstva u prvom terminu redovitog ljetnog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Menadžment - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Menadžment, održanog 29. svibnja 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Algoritmi i strukture podataka - obavijest o ispitu

Ispit iz predmeta Algoritmi i strukture podataka održat će se u utorak, 18. lipnja 2019. godine u 16.00 sati.

Računalne mreže - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenog ispita iz predmeta Računalne mreže, održanih 29. svibnja 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 29. svibnja 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Uvod u računala i programiranje i Programiranje - rezultati pismenih ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Uvod u računala i programiranje i Programiranje, održanih 29. svibnja 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Mobilne komunikacije - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Mobilne komunikacije, održanog 29. svibnja 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Raspored ispita u izvanrednom proljetnom ispitnom roku

Raspored ispita za stručni studij računarstva u izvanrednom proljetnom ispitnom roku, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Izvanredni proljetni ispitni rok

Prijave za ispite u o izvanrednom proljetnom ispitnom roku primaju se do četvrtka, 16  svibnja 2019. godine. Raspored ispita biti će objavljen nakon uvida u prijave.

Uvod u računala i programiranje i Programiranje - rezultati pismenih ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Uvod u računala i programiranje i Programiranje, održanih 06. ožujka 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Arhitektura i organizacija digitalnog računala - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenog ispita iz predmeta Arhitektura i organizacija digitalnog računala, održanog 04. ožujka 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Algoritmi i strukture podataka - rezultati pismenog ispita

Ispit iz predmeta "Algoritmi i strukture podataka", održan 04. ožujka 2019. godine nitko nije položio.

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 05. ožujka 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Raspored ispita u drugom terminu redovitog zimskog ispitnog roka

Raspored ispita za stručni studij računarstva u drugom terminu redovitog zimskog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Uvod u računala i programiranje i Programiranje - rezultati pismenih ispita

Na pismenim ispitima iz predmeta Uvod u računala i programiranje i Programiranje, održanim 20. veljače 2019. godine nitko nije položio.

Arhitektura i organizacija digitalnog računala - rezultati pismenog ispita

Na pismenom ispitu iz predmeta Arhitektura i organizacija digitalnog računala, održanom 18. veljače 2019. godine nitko nije položio.

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 19. veljače 2019. godine, možete pogledati ovdje.

Algoritmi i strukture podataka - rezultati pismenog ispita

Na pismenom ispitu iz predmeta Algoritmi i strukture podataka, održanom 18. veljače 2019. godine nitko nije položio.

Obavijest za studente stručnog studija

Studenti stručnog studija računarstva trebaju se javiti u studentsku referadu sa indeksom do kraja veljače, radi uvida u stanje. Studenti koji se do tog roka ne jave, neće moći pristupiti sljedećim ispitima.

Raspored ispita u prvom terminu redovitog zimskog ispitnog roka

Raspored ispita za stručni studij računarstva u prvom terminu redovitog zimskog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

--- akademska 2017./2018. godina  ---

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 22. listopada 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Raspored ispita na izvanrednom dekanskom ispitnom roku

Raspored ispita za stručni studij računarstva na izvanrednom dekanskom ispitnom roku akademske 2017./2018. godine, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju mogućnost izlaska, možete pogledati ovdje.

Računalne mreže - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenog ispita iz predmeta Računalne mreže, održanih 28. rujna 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 24. rujna 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Dekanski rok

Prijave za dekanski ispitni rok mogu se izvršiti u studentskoj referadi do petka, 05. listopada 2018. godine u 12.00 sati. Studenti mogu prijaviti jedan ispit po nastavnoj godini. Ispitu mogu pristupiti samo studenti čiji je status u akademskoj 2017./2018. godini reguliran. 

Mobilne komunikacije - obavijest o upisu ocjena

Svi studenti koji su položili ispit iz predmeta Mobilne komunikacije, a nisu upisali ocjenu, dužni su dostaviti indeks u ured 317 u četvrtak, 04. listopada 2018. godine u 10.00 sati, radi upisa ocjene. 

Raspored ispita u drugom terminu redovitog jesenskog ispitnog roka

Raspored ispita za stručni studij računarstva u drugom terminu redovitog jesenskog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Algoritmi i strukture podataka - rezultati pismenog ispita

Ispit iz predmeta Algoritmi i strukture podataka, održan u srijedu, 05. rujna 2018. godine nitko nije položio. Uvid u radove obavit će se u ponedjeljak, 10. rujna 2018. godine u 17.00 sati.

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 03. rujna 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Digitalni sustavi i strukture - izmjena termina ispita

Pismeni ispit iz predmeta Digitlani sustavi i strukture, u sklopu prvog termina redovitog jesenskog ispitnog roka, održat će se u srijedu 12. rujna 2018. godine u 16.00 sati.

Raspored ispita u prvom terminu redovitog jesenskog ispitnog roka

Raspored ispita za stručni studij računarstva u prvom terminu redovitog jesenskog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Poduzetništvo i računarstvo - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Poduzetništvo i računarstvo, održanog 11. srpnja 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 09. srpnja 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Sigurnost računalnih mreža i Mobilne komunikacije - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Sigurnost računalnih mreža i Mobilne komunikacije, održanih 10. srpnja 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Raspored ispita u drugom terminu redovitog ljetnog ispitnog roka

Raspored ispita za stručni studij računarstva u drugom terminu redovitog ljetnog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Sigurnost računalnih mreža i Mobilne komunikacije - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Sigurnost računalnih mreža i Mobilne komunikacije, održanih 04. srpnja 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Arhitektura i organizacija digitalnog računala - rezultati pismenog ispita

Na pismenom ispita iz predmeta Arhitektura i organizacija digitalnog računala, održanom 03. srpnja 2018. godine, nitko nije položio.

Menadžment - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Menadžment, održanog 03. srpnja 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Poduzetništvo i računarstvo - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Poduzetništvo i računarstvo, održanog 03. srpnja 2018. godine, možete pogledati  ovdje.

Matematika i Primijenjena matematika - rezultati pismenog ispita

Rezultate pismenih ispita iz predmeta Matematika i Primijenjena matematika, održanih 02. srpnja 2018. godine, možete pogledati ovdje.

Raspored ispita u prvom terminu redovitog ljetnog ispitnog roka

Raspored ispita za stručni studij računarstva u prvom terminu redovitog ljetnog ispitnog roka, kao i popis studenata koji su prijavili ispit i imaju pravo izlaska, možete pogledati ovdje.

Ispiti na stručnom studiju računarstva u akademskoj 2018./2019. godini

Obavijest o načinu prijavljivanja ispita u akademskoj 2018./2019. godini možete pogledati ovdje.

Odluka o okončanju studija za studente stručnog studija

Odluku o okončanju studija za studente stručnih studija strojarstva i računarstva možete pogledati ovdje.

Link na obavijesti stručnog studija na staroj web stranici

Obavijesti stručnog studija objavljene na staroj web stranici možete potražiti ovdje.