eprawo.biz Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Niesiobędzki

Ius est ars boni et aequi (łac.Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne)


Kancelaria świadczy kompleksowe usługi obejmujące wszechstronną pomoc prawną z zakresu: prawa pracy, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego. Pomagamy na każdym etapie sprawy, zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak i przed wszelkimi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji publicznej, we wszystkich instancjach.

Udzielamy porad prawnych, opracowujemy i opiniujemy umowy oraz inne dokumenty, przygotowujemy pisma procesowe, świadczymy stałą pomoc prawną, prowadzimy sprawy sądowe.

Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych , jak do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (przedsiębiorcy jednoosobowi, spółki prawa cywilnego oraz handlowego. Klienci Kancelarii mają dostęp do współpracujących z Kancelarią i sprawdzonych w praktycznym działaniu: notariuszy, komorników, specjalistów branżowych i rzeczoznawców.

Dużą wagę przywiązujemy do stałego kontaktu z klientem celem przekazywania informacji o stanie zleconej sprawy.

Wstępna konsultacja prawna jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Podczas konsultacji dowiedzą się Państwo jakiego typu rozwiązania wymaga problem, jaki będzie koszt powierzenia sprawy, a w sytuacjach nagłych podpowiemy gdzie można szukać pomocy.