ישבוע גלישה בטוחה

וידאו של YouTube

וידאו של YouTubeליצירת קשר:   בי"ס עמק יזרעאל (סמל מוסד 210435) -  ד.נ. גניגר 3658000   טל: 04-6549310   פקס: 04-6440367   מיילmazkirut@emeky.tzafonet.org.il
מכתב להורים לתרגיל החירום

הנדון: תרגיל "למידה מרחוק" בשעת חירום


בשנת הלימודים תשע"ו,  תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל של "למידה מרחוק" בתאריך 4.2.2016,. במהלך התרגיל יפעלו התלמידים מהבית החל מהשעה 16:00.

 

השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה כמו גם בחירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית, כאשר התלמידים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיסית לבית הספר. למידה מרחוק תאפשר למורים לקיים שיגרת הוראה מבית הספר, מהבית, או ממרחב הוראה מיוחד, כאשר התלמידים לומדים בביתם ושומרים על קשר באמצעות רשת האינטרנט.

חשוב להכיר את * הפורטל הבית-ספרי ומרחבי הלמידה הכיתתיים שבו כדי שהתלמידים ידעו להיעזר בו ולתקשר בניהם ועם צוות בית הספר בשגרה ובחירום כאחד. אתר בית הספר משמש כלי תקשורת מרכזי  ומאפשר דרכי תקשורת מגוונות עם הצוות החינוכי של בית הספר (מחנך/ת הכיתה של ילדכם, יועץ/ת בית הספר, המנהל/ת וכו').

במהלך התרגיל יתנסו התלמידים בשימוש במערכות שונות  ללמידה מרחוק:

תלמידי בתי הספר היסודי ינהלו את תהליכי הלמידה והשיח מהקוון עם המורה במרחב הכיתתי שבכיתה הוירטואלית CLASSROOM . התלמידים יונחו להיכנס למרחב הכיתתי בשעה 16:00 ועד השעה 18:00 ויבצעו את הפעילות הלימודית שהוזנה על ידי מחנך הכיתה וידווחו לו על הביצוע.

 

 

חשוב להתנסות במערכות ולהכיר אותן מבעוד מועד, שכן תרגול והיכרות בשגרה מהווים בסיס להתנהלות בעת חירום.

נוקיר שיתוף פעולה וסיוע לילדכם,  

 

בברכה,

אורית דביר, מנהלת בית הספר

ופנינה בן-דב, רכזת תקשובהפסקה פעילה מועצת תלמידים - לימבו .wmv


טקס ראש חודש טבת
ימים מקוונים בשפה


הולכים על בטוח

מכתב לקידום בריאות

web statsפותח בסביבת
כאתר בצפונט