wie doet wat?


54 items worden weergegeven
opdrachtbegeleidermailadres
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
opdrachtbegeleidermailadres
algemene ondersteuning basisonderwijs Katrien Dewolf katrien.dewolf[at]dboc.be 
algemene ondersteuning kleuteronderwijs Kim Vanhille kim.vanhille[at]dboc.be 
algemene ondersteuning secundair onderwijs Paul Van Haute paul.vanhaute[at]dboc.be 
algemene vakken (D)BSO Rita Ramaekers rita.ramaekers[at]dboc.be 
begeleider met een coördinerende opdracht basisonderwijs Katrien Dewolf katrien.dewolf[at]dboc.be 
begeleider met een coördinerende opdracht secundair onderwijs Paul Van Haute paul.vanhaute[at]dboc.be 
biologie Hans Van Hoe hans.vanhoe[at]dboc.be 
chemie Hans Vanhoe hans.vanhoe[at]dboc.be 
contactpersoon BaO DB Groenveld Katrien Dewolf katrien.dewolf[at]dboc.be 
contactpersoon BaO DB Groot-Bijgaarden Christa Borré christa.borre[at]dboc.be 
contactpersoon BaO DB Haacht Katrien Dewolf katrien.dewolf[at]dboc.be 
contactpersoon BaO DB Hoboken Katrien Dewolf katrien.dewolf[at]dboc.be 
contactpersoon BaO DB Kortrijk Christa Borré christa.borre[at]dboc.be 
contactpersoon BaO DB Sint-Lambertus Kim Vanhille kim.vanhille[at]dboc.be 
contactpersoon BaO DB Sint-Pieters-Leeuw  Katrien Dewolf katrien.dewolf[at]dboc.be 
contactpersoon BaO DB Wijnegem Katrien Dewolf katrien.dewolf[at]dboc.be 
contactpersoon BaO en BuLO DB Halle Christa Borré christa.borre[at]dboc.be 
contactpersoon BuSO DB Halle Paul Van Haute paul.vanhaute[at]dboc.be 
contactpersoon CLW DB Halle Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
contactpersoon CLW DB St.-Pieters-Woluwe Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
contactpersoon CLW DB Wilrijk Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Genk Rita Ramaekers  rita.ramaekers[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Groot-Bijgaarden Patrick De Jonge patrick.dejonge[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Haacht Paul Van Haute paul.vanhaute[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Halle Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Hechtel Paul Van Haute paul.vanhaute[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Helchteren Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Hoboken Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Kortrijk Paul Van Haute paul.vanhaute[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Sint-Denijs-Westrem Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Sint-Pieters-Woluwe Patrick De Jonge patrick.dejonge[at]dboc.be 
contactpersoon SO DB Zwijnaarde Paul Van Haute paul.vanhaute[at]dboc.be 
directeur Jean Paul Pinxten jeanpaul.pinxten[at]dboc.be 
elektriciteit Jurgen Tombal jurgen.tombal[at]dboc.be 
elektronica Jurgen Tombal jurgen.tombal[at]dboc.be 
Engels Kris Denewet kris.denewet[at]dboc.be 
Frans Leen Muës leen.mues[at]dboc.be 
godsdienst basisonderwijs Katrien Dewolf katrien.dewolf[at]dboc.be 
godsdienst secundair onderwijs Paul Van Haute paul.vanhaute[at]dboc.be 
kantoor Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
klassieke talen Geert Buttiens geert.buttiens[at]dboc.be 
mechanica Jurgen Tombal jurgen.tombal[at]dboc.be 
modulair en competentie-ontwikkelend leren Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
Nederlands Kris Denewet kris.denewet[at]dboc.be 
nijverheidstechnische component Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
nijverheidstechnische component Jurgen Tombal jurgen.tombal[at]dboc.be 
onderzoekscompetenties Patrick De Jonge patrick.dejonge[at]dboc.be 
PAV en aanverwante vakken Rita Ramaekers rita.ramaekers[at]dboc.be 
salesiaanse identiteit en pastoraal Colette Schaumont colette.schaumont[at]donbosco.be 
taalbeleid Kris Denewet/Leen Muës kris.denewet[at]dboc.be/leen.mues[at]dboc.be 
taalvakkenbeleid Kris Denewet/Leen Muës kris.denewet[at]dboc.be/leen.mues[at]dboc.be 
techniek Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
wiskunde + fysica Patrick De Jonge patrick.dejonge[at]dboc.be 
zachte sector Ingrid Wyn ingrid.wyn[at]dboc.be 
54 items worden weergegeven