Ostatnie, dwunaste, zajęcia były 22 stycznia. Zadania można obejrzeć tutaj.
Kolejne, już jedenaste, zajęcia będą 15 stycznia. Początek o 10:05, zadania pojawią się tutaj.
Zapraszam na dziesiąte zajęcia w piątek 18 grudnia, 10:05-15:05. Robiliśmy zadania z USACO Open 2009, tutaj.
Dziewiąte zajęcia będą w piątek 11 grudnia, 10:05-12:05 (może trochę dłużej?), później krótkie omówienie w 137.
Kolejne (ósme) zajęcia, w piątek 4 grudnia, 10:05-13:05. O 13:05 krótkie omówienie (w 137 lub 141, w zależności od obecności).
Na siódme zajęcia zapraszam w piątek 27 listopada, 10:05-13:05. Tym razem zamiast SPOJa użyjemy themisa. Zapraszam!
Szóste zajęcia... w piątek 20 listopada, 10:05-13:05. Znowu zrobimy kilka fajnych zadań! Tym razem nie zaczynamy w sali 142 (bo ostatnio średnio nam to wyszło), tylko w 137.
Piąte zajęcia odbęda się w piątek 13 listopada, 10:05-13:05. Zrobimy kilka fajnych zadań, zaczynamy w sali 142.
W piątek 6 listopada nie będzie zajęć.
Czwarte zajęcia odbędą się w piątek 30 października, 10:00-15:00. Będziemy startowali w zawodach na acm.sgu.ru, proszę się tam wcześniej zarejestrować, (tutaj). Jeżeli ktoś nie może przyjść do ii (bo na przykład wyjeżdża na weekend), oczywiście można startować zdalnie, lepiej jednak przyjść :)
Zamiast trzecich zajęć zapraszam do udziału w zdalnej wersji Akademickich Mistrzostw Polski w Programowaniu Zespołowym (tutaj). Rejestracja trwa do czwartku.
Zamiast drugich zajęć zapraszam do udziału w treningu organizowanym przez UJ (w sobotę 17 października, 10:00-15:00, godziny mogą jeszcze ulec zmianie). Rejestracja na ten trening nie jest publicznie dostępna, proszę Was więc o przesłanie (do mnie) informacji, kto chce startować (można zarówno indywidualnie, jak i drużynowo - w takim przypadku proszę również o podanie drużyny).
Pierwsze zajęcia będą w piątek 9 października, 10:15-13:00. Sporo osób zainteresowanych uczestniczeniem w zajęciach ma w tym czasie wykład z MD, chciałbym więc ustalić wtedy inny termin (prawdopodobnie będzie to - tak jak w poprzednich latach - sobota). Zadania rozwiązywane na zajęciach można zobaczyć (i rozwiązać) tutaj.