Ubytování v České republice a zahraničí

Nechce se Vám vyhledávat z široké nabídky ubytování, případně potřebujete poradit s vhodným výběrem?
 
Nevadí, klidně pošlete svou nezávaznou poptávku na náš e-mail info@casur.cz a my se za Vás o vše postaráme - ověříme možné kapacity pro ubytování, prověříme případnou návaznost letů, půjčení vozidla a případně dle naší další domluvy provedeme příslušné rezervace.
 
 
Připravíme Vám nezávaznou nabídku ubytování v České republice i v zahraničí, případně můžeme zajistit i další doprovodné služby v místě - letenkypronájem vozidla apod.
 
Pro individuální cestovatele jsme schopni zařídit ubytování ve vaší cílové destinaci, případně během Vaší cesty. Ubytování je možné jak v tuzemsku (Česká republika), tak i v zahraničí. Zajišťujeme ubytování nejrůznějších typů - hotely, penziony, chaty, chalupy. Může se jednat o pronájem pokoje v hotelu nebo o pronájem celé chaty či chalupy pro skupinu osob. Využíváme služeb osvědčených a dlouhodobě fungujících subjektů na trhu po celém světě. V případě potřeby Vám můžeme zajistit i příslušný související servis, tj. zajištění letenky do cílového místa, případně pronájmu vozidla v místě pobytu apod.
 
Pokud si chcete sami rezervovat své ubytování u našich partnerů přímo v jejich on-line vyhledávačích, můžete tak učinit na našich uvedených přímých odkazech.