Наші гуртожитки

Поселення та проживання у гуртожитках здійснюється відповідно до "Положення про студентські гуртожитки Буковинського державного медичного університету", затвердженого наказом ректора БДМУ №05-О від 23 серпня 2012 року
У власності Буковинського державного медичного університету знаходиться шість гуртожитків. Гуртожитки № 1 ,2, 3, 4 та 6 коридорного типу побудови із загальними приміщеннями побутового (кухні) та санітарно-гігієнічного (туалети, кімнати для вмивання, душові тощо) призначення. Гуртожиток № 5 – типової блочної побудови із загальними кухнями. 

Загальна площа гуртожитків складає 23446 м2, житлова – 11733 м2 і розрахована на 2224 ліжко-місць. Житлові кімнати гуртожитку № 1 розраховані на 2, 3, 4 та 5 ліжко-місць, гуртожитків № 2, 3 та 4 – на 4-5 ліжко-місць, гуртожитку  № 5 – на 2 та 3 ліжко-місця, гуртожитку №6 на 3-4 та 5 ліжко-місць. 

БДМУ. Гуртожитки

Матеріально-технічна база всіх гуртожитків відповідає діючим нормативним актам щодо забезпечення належних побутових та санітарно-гігієнічних умов проживання, навчання і відпочинку студентів. У всіх гуртожитках забезпечується належний тепловий режим та згідно графіку, щоденно подається гаряча вода у душові кімнати. Опалення гуртожитків та подача гарячої води здійснюються від 4-х власних автономних котелень, які за останні 5 років обладнанні сучасними економними котлами опалення і системами нагрівання води. Освітлення житлових кімнат, приміщень для самопідготовки та інших приміщень загального користування відповідає гігієнічним нормам. 

Житлові кімнати всіх гуртожитків знаходяться у задовільному стані та укомплектовані необхідними меблями й інвентарем.   

У кожному гуртожитку, залежно від кількості мешканців, виділено та обладнано достатню кількістю приміщень санітарно-гігієнічного (кімнати для вмивання, кімнати гігієни, кімнати для сушіння одягу, туалети, душові, пральні) та побутового (кухні, кімнати для зберігання речей, кімнати для зберігання м’якого інвентарю) призначення. Приміщення санітарно-гігієнічного та побутового призначення всіх гуртожитків  капітально відремонтовані.  

Приміщення санітарно-гігієнічного та побутового призначення усіх гуртожитків оснащені меблями, побутовою технікою, сантехнічним та іншим інвентарем відповідно до чинних санітарних норм та правил утримання гуртожитків. Приміщення для прання у всіх гуртожитках додатково укомплектовані пральними машинами-автоматами.   У гуртожитку № 3 у кухні   1-го поверху встановлено шість електродуховок, які інтенсивно використовуються студентами впродовж багатьох років. У кухнях гуртожитків № 1-4 та 6 встановлено електронагрівачі води (електробойлери), що дало змогу безперебійно забезпечувати їх гарячою водою. Вся побутова техніка, сантехнічний та інший інвентар встановлені у приміщеннях санітарно-гігієнічного та побутового призначення безперебійно та справно функціонують. 

У гуртожитках № 2 та 3 працюють буфети, а у гуртожитку № 5 – їдальня, які користуються високим попитом у студентів

У кожному гуртожитку функціонують зали для самопідготовки студентів до занять, які забезпечені достатньою кількістю столів і стільців. У всіх гуртожитках приміщення для самопідготовки студентів капітально відремонтовані. 

 У гуртожитках № 3 та 5 розміщені філіали бібліотеки з фондом навчальної літератури достатнім для забезпечення всіх проживаючих у гуртожитках студентів.

У гуртожитках № 2, 3 та 5 наявні кімнати відпочинку оснащені відповідними меблями, теле- та відеоапаратурою. Ці кімнати також використовуються для святкування мешканцями урочистих подій.

У гуртожитку № 2 виділено та обладнано тренажерами приміщення для занять спортом.

Усі гуртожитки забезпечені достатньою кількістю постільних комплектів (матраци, ковдри, подушки, покривала) та постільною білизною.  Обмін постільної білизни проводиться кожні 10 днів

Пропускний режим гуртожитків № 1–3 та 6 забезпечується черговими вахтерами, гуртожитків № 4-5 – позавідомчою охороною. 

Щоденно гуртожитки відвідують наставники груп, які проводять виховну роботу та контролюють санітарний стан кімнат та санітарно-побутові умови проживання й відпочинку студентів.