Будні та дозвілля факультету

День стоматологічного факультету БДМУ

    9 лютого 2012 року в палаці “Академічний” студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету відзначили День факультету та Міжнародний день стоматолога.

    Всіх присутніх зі святом привітав професор Т.М. Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету. З нагоди Міжнародного дня стоматолога і Дня стоматологічного факультету Тарас Миколайович нагородив грамотами 11 співробітників та 22 студентів стоматологічного факультету БДМУ. Ректор завершив привітання врученням ліцензії на лікувальну діяльність на базі стоматологічного навчально-лікувального центру за адресою вул. М.Вовчка, 2. Завдяки чому студенти якісніше опановуватимуть стоматологічні маніпуляції та надаватимуть допомогу соціально незахищеним верствам населення.

    До вітання долучився професор В.В. Білоокий, декан стоматологічного факультету. Привітати винуватців свята прийшли: О.І. Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, І.В. Геруш, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, В.Д. Москалюк, В.Г. Глубоченко, І.Г. Савка, П.В. Присяжнюк – декани медичних факультетів №1, №2, №3 та фармацевтичного факультету Буковинського державного медичного університету, Головні лікарі стоматологічних клінік та поліклінік.

    Студенти-стоматологи приготували для гостей захоплюючу концертну програму з чудовими пісенними і танцювальними номерами. Глядачі із задоволенням переглянули відеосюжет приурочений Дню факультету.

    Ми також приєднуємося до вітань, які пролунали на вечорі і зичимо викладачам та студентам стоматологічному факультету успіхів, нових здобутків та звершень.

09.02.2012 р.Благодійна акція студентів БДМУ до Міжнародного дня стоматолога

    Традиція відзначати Міжнародний день стоматолога, який припадає на 9 лютого, набуває все більшої популярності. Також цей день названо в честь Святої Аполлонії, доньки видного олександрійського чиновника, яку жорстоко катували, вимагаючи відректися від християнства. Коли вона відмовилася відректися від своєї віри, її схопили, спочатку вирвали всі зуби і погрожували спалити живцем, проте відважна жінка сама кинулась у вогонь. Це сталося 9 лютого 249 року.

    З нагоди Міжнародного дня стоматолога викладачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології (завідувач – Н.Б. Кузняк) разом із студентами стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету провели акцію “Здорові зуби-чарівна посмішка”. Було проведено профілактичні огляди та санація ротової порожнини учням ЗОСШ №22, спеціалізованої школи для дітей позбавлених батьківської опіки та дітям міського дитячого притулку.

09.02.2012  р.


Відкрито виставку студентів – учасників художньої студії БДМУ

    8 лютого 2012 року в палаці “Академічний” відбулося відкриття виставки творів мистецтва “Dent-Art”, яка триватиме до 29 лютого. Це дійство відбулося з нагоди відзначення Дня стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету та з нагоди Міжнародного дня стоматолога.

    Вперше студенти стоматологічного факультету, члени художньої студії БДМУ представили свої ексклюзивні роботи в різних напрямках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, а саме: живопис (М. Ватаманюк, І. Погоржевська, Ю. Рошка Д. Черкач), вишивка (Н. Білейчук, О. Карпюк), прикраси з бісеру (Д. Бручківська, О. Карпюк, С. Чепишко), художній розпис (Ю. Рошка).

    Голова Чернівецького відділу управління українського фонду культури В.К. Дяківська відзначила високий рівень художньої майстерності студентів – авторів робіт і висловила сподівання споглядати роботи учасників художньої студії БДМУ на обласних та всеукраїнських виставках.

    Юних митців привітали доц. Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, проф. В.В. Білоокий, декан стоматологічного факультету, В.М. Головко, художній керівник палацу “Академічний”, головні куратори факультетів.

    Керівник художньої студії БДМУ Юлія Рошка, студентка V курсу стоматологічного факультету ознайомила присутніх із творчістю та індивідуальною манерою кожного учасниками студії. Допомагала їй у цьому ведуча вечора – Яна Пальчикова, студентка ІІ курсу стоматологічного факультету.

08.02.2012 р.Студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету провели “Урок здоров’я”

    Доброю традицією на кафедрі хірургічної та дитячої стоматології Буковинського державного медичного університету стало проведення уроків здоров’я в школах та дитячих дошкільних установах міста.

    30 листопада 2011 року студенти V курсу 4-ої групи стоматологічного факультету БДМУ під керівництвом асистента кафедри В.А. Гончаренко організували для малюків, котрі перебувають в Обласному дитячому притулку повчальну казку про “32 білих братиків”, одного з яких спокусив солодощами та викрав злий карієс.

    Попередньо студенти-випускники та лікарі-інтерни під керівництвом своїх викладачів провели санацію ротової порожнини всім дітям які перебували у притулку. Такі планові заходи вже стали звичними для дітей. Подібні заходи породжені щирими людськими почуттями, корисні, бо мотивують студентів до санітарно-просвітницької роботи. Важливими вони є і для дітей, адже вчать їх вести здоровий спосіб життя та розсіюють страх перед стоматологічними маніпуляціями.

30.11.2011 р.Студентка БДМУ зайняла І місце у загальноміському конкурсі
“Студент року 2011”

    28 листопада 2011 року в приміщенні палацу “Академічний” відбувся десятий ювілейний загальноміський конкурс “Студент року 2011”.

    В конкурсі взяли участь 16 переможців відбіркових турів, що відбувалися на рівні кожного окремо взятого навчального закладу. Від Буковинського державного медичного університету в конкурсі брала участь Яна Рогожа, студентка ІІІ курсу стоматологічного факультету. Вона гідно представила студентство нашого вишу, зайнявши почесне І місце.

    Змагання проходило в 5 турів. У першому турі “Національна традиційна страва” конкурсанти презентували страву. Наступним завданням було розповісти про своє студентське життя, про свій навчальний заклад – конкурс “Фотогазета”. Далі учасники представляли себе у ІІІ турі під назвою “Приємно познайомитись”. Наступним був “Конкурс талантів”, де студенти розкривали свої вміння та творчі здібності. Досить оригінальним був V конкурс “Євро 2012”, де учасники розігрували театралізоване дійство на задану тему.

    В рамках проведення конкурсу відбулася традиційна акція “Милосердя”, в якій взяли участь всі вищі навчальні заклади м.Чернівці. До акції також долучилися студенти БДМУ, які зібрали дві тисячі гривень, тим самим зробили свій посильний внесок, щоб допомогти людям, які потрапили у біду. Під час дійства Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Буковинського державного медичного університету передала ці кошти до Чернівецького міського благодійного фонду “Милосердя”.

28.11.2011 р.

Comments