Редакційно-видавничий відділ БДМУ

 Був організований на початку 1998 р. Його завдання – розмноження (друкування) документації для забезпечення навчального процесу (заліково-екзаменаційних відомостей, звітів, списків, розкладів занять тощо) та бланків документів адміністративно-господарських служб, а також ксерокопіювання навчально-методичних матеріалів. До штату введено посади: начальника, редактора, коректора, двох операторів комп’ютерного набору.

До виконання коректорських правок наукових статей до журналу «Буковинський медичний вісник» залучено з 2000 р. досвідченого філолога Н.Р. Соломатіну, яка також надає консультації з української мови та методичні рекомендації авторам наукових праць з медицини.

У 2002 р. в університеті були засновані наукові журнали – «Клінічна анатомія та оперативна хірургія» і «Клінічна та експериментальна патологія», до корегування текстів цих журналів залучено письменника, лауреата двох міжнародних премій (США, Канада), члена Національної спілки письменників України – О.Р. Сенчика. Досвідченні оператори Д.Гаврилюк та Я.Харабара – якісно забезпечують комп’ютерне форматування та розмноження документації.

Одним із напрямків роботи відділу є ведення документації і фінансових розрахунків та подання щорічних звітів про наукові праці вчених БДМУ, яким надано Міжнародні стандартні номери книг в Україні (ISBN) згідно з угодою університету з державною науковою установою «Книжкова палата України імені Івана Федорова». БДМУ на основі підготовлених редакційно-видавничим відділом документів занесено до реєстру видавництв і одержано свідоцтво – Серія ДК, №2610 від 12.09 2006 р. У 2008 р. колектив редакційно-видавничого відділу БДМУ нагороджений Почесною грамотою Чернівецької ОДА та обласної Ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток видавничої, поліграфічної галузі та з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. У 2009 р. відповідно до поданих відділом матеріалів до обласного конкурсу «Наукова, навчальна література» стала книга «Дикорослі лікарські рослини Буковини. Еколого-ресурсне та медичне значення» (автори В.П. Пішак, О.І. Сметанюк). З 1998 р. функціювання редакційно-видавничого відділу забезпечує його начальник Т.В. Сулятицький.