Новини

Перспективи розвитку органічного землеробства у Європі та світі
http://bs-agro.com/index.php/22442-russia-russia-loses-organic-food-market

Презентаційні матеріали

опубліковано 19 трав. 2014 р., 01:56 Олексій Сімків

На прохання партнерів створено презентаційну інформацію у форматі файлу pdf для видруку на кольоровій друкарці. Користуйтеся, ми радо надамо додаткову інформацію за запитом. Готуємо інформацію також на інших мовах.

Додаткове обладнання до біогенератора БГС-40-2

опубліковано 17 бер. 2014 р., 04:32 Олексій Сімків

У відповідності до вимог наших замовників створено пересувний подрібнювач що дає можливість більш ефективного використання біовідходів що містять велику фракцію, зокрема залишки овочей та фруктів. Продуктивність подрібнювача дає можливість обслуговувати до 30 біогенераторів БГС-40-2 почергово. Орієнтовна продуктивність подрібнювача - 2т біомаси за годину. Привід здійснюється двигуном внутрішнього згоряння, продуктивність дає можливість завантажити одну робочу ємність генератора БГС-40-2 за робочий день. У планах створення аналогічного пристрою розрахованого на використання виробленого БГС-40-2 метану як палива.
Подрібнювач встановлений на завантажувальному люку БГС-40-2

Сертифікація біогенератора БГС-40-2

опубліковано 10 січ. 2014 р., 00:11 Олексій Сімків

Львівський центр сертифікації та метрології провів незалежну оцінку відповідності біогенератора БГС-40-2 виробництва ТзОВ "БС Екотехнології" вимогам ДСТУ та підтвердив відповідність Декларацією відповідності продукції вимогам технічних регламентів.

Перспективи розвитку органічного землеробства у Європі та світі

опубліковано 28 лист. 2013 р., 03:24 Олексій Сімків

Перспективи розвитку органічного землеробства у Європі та світі
http://bs-agro.com/index.php/22442-russia-russia-loses-organic-food-market

Телеканал ZIK про необхідність застосування біогенераторів

опубліковано 14 жовт. 2013 р., 02:37 Олексій Сімків   [ оновлено 14 жовт. 2013 р., 05:50 ]

У репортажі Тетяни Павлюк та Тараса Кирильчука, телеканал ZIK, президент Асоціації підприємців Львівщини Зеновій Бермес виділяє три головні мети досягнення яких забезпечують біогенератори, а саме вирішення екологічних проблем сільськогосподарського виробництва, отримання дешевих енергоносіїв та відновлення грунтів. Співзасновник "БС Екотехнології" Ігор Острий розповідає про установку БГС-40-2, яка вже зараз функціонує у Кам'янко-Бузькому районі Львівщини. Професор Іван Войтович розповідає про переваги біогумусу перед необрообленим гноєм худоби при застосуванні як органічне добриво. Голова ГО "Бюро екологічних розслідувань" Дмитро Скрильніков звертає увагу на те що біогенератор є найкращим засобом зменшення навантаження на довкілля великих тваринницьких комплексів, функціонування яких нерідко завдає серйозної шкоди природі та місцевому населенню. Репортаж вийшов у межах програми "Огляд дня" від 7 жовтня 2013 року і триває із 28 до 31 хвилини програми. Після короткої реклами відео автоматично почне відтворюватися із потрібного моменту.

Результати аналізу біодобрива отриманого на біоферментаторі БГС-40

опубліковано 3 жовт. 2013 р., 00:06 Олексій Сімків

Після переробки гною коров'ячого було проведено аналіз отриманого біодобрива, що підтверджує його високу якість та сільськогосподарську цінність. Вміст поживних речовин може відрізнятися у залежності від складу сировини. За попередньою домовленістю ми готові прийняти на переробку саме Вашу біосировину та провести аналіз отриманого біодобрива для планування його застосування та оцінки необхідної кількості біогенераторів.

Агрофорум №9(19) вересень 2013, Кирило Івахів, Біогаз як дороговказ

опубліковано 2 жовт. 2013 р., 00:25 Олексій Сімків

Все більше агровиробників задумуються як про підвищення ефективності власного виробництва так і про проблеми забруднення природнього середовища відходами. У газеті "Агрофорум" опубліковано статтю Кирила Івахіва про можливості які надає обладнання для виробництва біогазу як для отримання безкоштовного енергоносія та біодобрив, так і для захисту довкілля. Оригінал статті у додатку.

Круглий стіл

опубліковано 12 вер. 2013 р., 23:43 Олексій Сімків

У Кам'янці-Бузькій Львівської області проведено круглий стіл щодо перспектив розвитку агровиробництва на Львівщині. Особливу увагу присутніх викликали біогенератори БГС-40-2 виробництва ТзОВ "БС екотехнології", що можуть стати основою для розвитку біо-агровиробництва. 

Промисловий взірець біогенератора БГС-40-2

опубліковано 10 вер. 2013 р., 08:34 Олексій Сімків

Промисловий взірець біогенератора БГС-40-2 запущено в експлуатацію. 

1-10 of 10