Munkatársak

 A Bonifert Domonkos Általános Iskola pedagógusainak fogadóórái
 Név, szak, osztályfőnökség Fogadóórák időpontja
 
Husztáné Gyursánszki Erzsébet 
igazgató



 
Minden hónap első hétfőjén 16-17 óráig
 
Csatordai Zsuzsanna 
igazgatóhelyettes



 
,,A" hét kedd 3.óra
 
Pleskóné Rasztik Mária 
igazgatóhelyettes

Szak: biológia-technika   


 
,,A" hét péntek 2. óra

Bakosné Varga Emília

Szak: magyar-orosz-angol 



 
,,A" hét kedd 4.óra
 
Bátor Csenge

Szak: testnevelés
 
,,B" hét hétfő 3. óra

 
Bendéné Bán Gyöngyi 

,,A" hét kedd 4.óra


Benséné Szűcs Gabriella

Szak: matematika-kémia

Osztályfőnök: 7.a



 
,,A" hét szerda 3.óra
 
Buchholcz-Huba Dóra

Szak: testnevelés


,,B" hét péntek 4.óra

Dombóvári Mária

Szak: tanító-dráma 

Osztályfőnök: 1.b


 
,,B" hét hétfő 1.óra

Farkas Gizella

Szak: tanító 

Osztályfőnök: 2.a


 
,,B" hét kedd 1.óra

Feketéné Pálosi Éva

Szak: biológia-rajz



 
,,A" hét hétfő 5.óra

Gál Zsuzsanna

Szak: tanító 

Osztályfőnök: 3.a




,,B" hét csütörtök 3.óra

Györe Mihályné

Szak: matematika-földrajz

Osztályfőnök: 5.a



,,B" hét szerda 4.óra

Haraszti György

Szak: matematika-fizika-technika



 
,,A" hét kedd 2.óra

Kamenikné Szabó Ildikó

Szak: tanító


 
,,B" hét péntek 4.óra
 
Kis Tamás

Szak: angol-rajz



 
,,B" hét csütörtök 3.óra
 
Laczkóné Szolár Andrea

Szak: tanító 

Osztályfőnök: 1.a




,,B" hét csütörtök 6.óra

Lóczi István

Szak: testnevelés

 
,,A" hét kedd 4.óra
 
Messina Éva

Szak: tanító



,,B" hét csütörtök 4.óra

Monoriné Karsai Adrien

Szak: földrajz-történelem 



 
,,B" hét péntek 3.óra
 
Mucsiné Tóth Szilvia Kitti

Szak: tanító-angol

 
,,B" hét kedd 5.óra


Nagy Gabriella

Szak: tanító 

Osztályfőnök: 4.b




,,A" hét kedd 4.óra

Nyiriné Kocsis Beáta

Szak: matematika-informatika

Osztályfőnök: 5.b

 
,,B" hét hétfő 3.óra


Stefánné Ádám Mária

Szak: tanító 

Osztályfőnök: 3.b



 
,,B" hét csütörtök 3.óra

Szabó Erika

Szak: tanító 

Osztályfőnök: 2.b



 
,,B" hét szerda 2.óra

Szalainé Szunyi Klára

Szak: matematika-fizika-pedagógia

Osztályfőnök: 6.a



 
,,B" hét hétfő 3.óra

Szappanosné Mihály Zsuzsanna

Szak: történelem-orosz-német




,,B" hét szerda 3.óra

dr. Szatmáriné Maróti Edit

Szak: biológia-technika

Osztályfőnök: 8.a



 
,,A" hét hétfő 3.óra

Szokoliné Halász Györgyi

Szak: orosz-testnevelés



 
,,A" hét hétfő 4.óra

Teimelné Csapó Judit

Szak: magyar-népművelés


 
,,B" hét kedd 2.óra

dr. Ungerné Debreczeni Ildikó

Szak: tanító-fejlesztő pedagógus

Osztályfőnök: 4.a




,,B" hét kedd 1.óra

Urbán Erzsébet

Szak: francia-angol

Osztályfőnök: 6.b



 
,,A" hét hétfő 3.óra

Varga Orsolya

Szak: tanító



,,B" hét péntek 5.óra

Véber Péter

Szak: angol - magyar

 
,,B" hét szerda 5.óra