Pedagógusok

 A Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola 
pedagógusainak fogadóórái
 Név, szak, osztályfőnökség Fogadóórák időpontja
 
Husztáné Gyursánszki Erzsébet 
igazgató



 
Minden hónap első hétfőjén 
16-17 óráig
 
Csatordai Zsuzsanna 
igazgatóhelyettes

Szak: informatika



 
páratlan hét kedd 1. óra
 
Pleskóné Rasztik Mária 
igazgatóhelyettes

Szak: biológia, technika   


 

páros hét csütörtök 3. óra

Bakosné Varga Emília

Szak: magyar, angol 



 
páratlan hét szerda 4. óra

Benséné Szűcs Gabriella

Szak: matematika, kémia

Osztályfőnök: 8.b



 
páros hét péntek 3. óra
 
Buchholcz-Huba Dóra Katalin

Szak: testnevelés


páros hét péntek 3. óra

Cselédes Barsi Ella

Szak: tanító

Osztályfőnök: 1.b

 
páros hét csütörtök 4. óra

Dombóvári Mária

Szak: tanító, dráma 

Osztályfőnök: 3.b


 
páros hét szerda 3. óra

Farkas Gizella

Szak: tanító 

Osztályfőnök: 4.a


 
 hét kedd 2. óra
 
Fekete Gábor

Szak: testnevelés

 
páros hét péntek 2. óra

Feketéné Pálosi Éva

Szak: biológia-rajz



 
 hét szerda 3. óra

Gál Zsuzsanna

Szak: tanító, napközivezető 




páros hét szerda 6. óra
 
Galántai Csilla

Szak: tanító, napközivezető

 
páros hét péntek 3. óra



Györe Mihályné

Szak: matematika, földrajz

Osztályfőnök: 7.a




 
páros hét péntek 3. óra

Haraszti György

Szak: matematika, fizika, technika



 
páros hét csütörtök 3. óra
 
Kamenikné Szabó Ildikó Ágnes

Szak: tanító





 
páros hét hétfő 6. óra

Kincses Ágota

Szak: 


 páros hét hétfő 5. óra



Kovács Kristóf 

Szak: történelem

 
páros hét szerda 4. óra



Laczkóné Szolár Andrea Magdolna

Szak: tanító 

Osztályfőnök: 3.a



 
 hét szerda 4. óra
 
Lázár Emese

Szak: tanító

 
páros hét hétfő 5. óra
 
Maróti Zsuzsanna Rita

Szak: ének-zene



páros hét kedd 4. óra

Messina Éva

Szak: tanító






 hét kedd 5. óra

Miklós Erika

Szak: rajz

Osztályfőnök: 4.b

 
 hét hétfő 2. óra

 
Monoriné Karsai Adrien

Szak: földrajz, történelem 



 
páros hét hétfő 4. óra
 
Mucsiné Tóth Szilvia Kitti

Szak: tanító, angol


páros hét hétfő 4. óra

Nagy Gabriella

Szak: tanító 





 
páros hét hétfő 3. óra
 
Nyiriné Kocsis Beáta Zsuzsanna

Szak: matematika, informatika

Osztályfőnök: 7.b

 
páros hét kedd 3. óra

Pelyhe Árpád

Szak: testnevelés

 
páros hét szerda 4. óra

Stefánné Ádám Mária

Szak: tanító 

Osztályfőnök: 1.a





 
páros hét hétfő 5. óra

Szalainé Szunyi Klára

Szak: matematika, fizika 

Osztályfőnök: 8.a



 
páratlan hét péntek 3. óra

dr. Szatmáriné Maróti Edit

Szak: biológia, technika





 
páratlan hét csütörtök 2. óra

Teimelné Csapó Judit

Szak: magyar

Osztályfőnök: 6.a


 
páros hét csütörtök 2. óra

dr. Ungerné Debreczeni Ildikó

Szak: tanító, fejlesztő pedagógus

Osztályfőnök: 2.a




páros hét csütörtök 2. óra

Urbán Erzsébet

Szak: angol



 
páros hét csütörtök 3. óra

Varga Orsolya

Szak: tanító

Osztályfőnök: 2.b



páros hét hétfő 3. óra

Véber Péter

Szak: angol, magyar

 
páratlan hét csütörtök 6. óra