Yngres



Kontaktinfo:

LagTrenereTelefonEpost
U9 WorkinnmarkaElise Johansen 41628099elise.johansen@uit.no
U11 TromsdalenMarte Punsvik Lagsesen97032245martelagesen@hotmail.com 
U13 Workinnmarka    Kjersti Nordgård Fredheim98202525kjersti.fredheim@havbruksstasjonen.no
U13 Workinnmarka        Anne Birte Tennøy97182034 anne-birte@hotmail.com
GU15 LangnesTore Andreassen 90685501spirit01c@gmail.com
GU15 LangnesDag Ellingsen  47282500dag.ellingsen@dpix.no
JU15 og U13 Slettaelva Mette Kristin A. Østvik99250705mettekos@online.no
JU17-19 og 2. div. damerEven Nerskogen99620742even.nerskogen@uit.no
JU17-19 og 2. div. damerKetil Zachariassen41422530ketil.zachariassen@uit.no
GU17-19Anders Ryssdal92204546anders.ryssdal@uit.no


Treningstider:

Gutter U17-19 / 2.divisjon  Trener: Anders Ryssdal
 Tirsdag     20.00 - 21.30    Tromstun
 Onsdag          20.30 - 22.30   Tromsøhallen, hall C
 Torsdag 20.30 - 22.30Tromsøhallen, hall C


Jenter U17-19 / 2.div damer  Trenere: Ketil Zachariassen, Even Nerskogen
 Mandag     20.30 - 22.00 Tromsøhallen, hall C
 Tirsdag 20.00 - 21.30 Tromstun
 Torsdag         16.30 - 18.30 Tromsøhallen, hall C


JU15 Slettaelva  Trenere: Mette Kristin Alstad Østvik, Knut Perander, Roger Østvik
 Mandag 16.30 - 18.00 Langnes skole
 Tirsdag 19.00 - 21.00 Slettaelva skole
 Fredag 17.00 - 18.30 Langnes skole


GU15 Langnes  Trenere:  Tore Andreassen, Dag Ellingsen, Theodor Thorvaldsson
 Mandag 18.00 - 19.30 Langnes skole
 Tirsdag 17.00 - 18.30 Langnes skole
 Onsdag 20.30 - 22.00        Tromsøhallen, Hall C


G15 Kvaløya (Nytt lag) Trener: Roger Østvik
 Mandag     20.00 - 21.30     Kvaløysletta ungdomskole
 Onsdag 20.00 - 21.00 Slettaelva skole
 

U13 Workinnmarka  Trenere: Kjersti Nordgaard Fredheim, Anne Birte Tennøy
 Mandag    
 19.00 - 20.00 Workinnmarka skole
 Tirsdag 16.00 - 17.00 Langnes skole


U13 Slettaelva (Nytt lag)  Trenere: Mette Kristin Alstad Østvik
 Mandag    
 18.30 - 20.30 Selnes skole
 Onsdag 19.00 - 20.00 Slettaelva skole


U11 Tromsdalen  Trener: Marte Punsvik Lagesen
 Torsdag 16.30-18.00 Tromsdalen skole


U11 Workinnmarka  Trener: Elise Johansen
 Tirsdag 19.00-20.00 Workinnmarka skole







På yngres avdeling i BK Tromsø har vi lag som dekker de fleste aldersgrupper.

Grasrotandelen

Comments