דבר המנהלת

תלמידים, הורים ומורים יקרים,

שנת הלימודים תשע"ו ניצבת בפנינו עם התחדשות, רעננות וסקרנות, עמוסה בפעילויות לימודיות וחברתיות מרתקות ומעניינות.

בית הספר הוא בית חינוך שתפקידו להעניק לילדים חינוך ערכי ופדגוגי. אני מאמינה בזכותו של כל ילד וילדה לחינוך, לאושר ולמוגנות, ובכוונתי לפעול ללא לאות לקדם מטרות אלו גם בשנה זו. בחזון שלנו אנו שואפים להיות בית ספר פורץ דרך, איכותי ומוביל חברת מופת. אנו בהחלט מתווי דרך בתחומים רבים. ביה"ס מתרחב וצומח באיכות תלמידיו, בצוות מורים איכותי ומקצועי המוביל למימוש אישי ולמצויינות, ובהתפתחות החינוך המיוחד והשילוב. נפתחה חטיבה תקשורתית- שתי כתות לתלמידי pdd המשתלבים במרחבי הכתות ובמרחבי הלב של כולנו.

במהלך חופשת הקיץ שקד צוות המורים ואנוכי על תכנון השנה שבפתח. שנה שתמשיך את תנופת העשייה והצמיחה בה נמצא ביה"ס, מתוך רצון לקדם את תחושת השייכות והאושר של תלמידינו. שנת לימודים חדשה הינה תמיד הזדמנות לשינוי, שיפור והתייעלות. ובפתחה של שנה חדשה אני מברכת אתכם בשנת לימודים פורייה בה נצמיח, נתפתח, נעמיק שורשים ונתקדם אל העתיד.

אני בטוחה כי תכנית התקשוב תתן אותותיה בכל תחומי הלמידה ותקדם את הקשר בין הבית לביה"ס. אתרי הכתה ואתרי המקצוע יסייעו בידיכם לעקוב ולחוות את המתרחש בחיי ילדכם. במידעון בגין ובאתר ביה"ס מופיע לוח שנתי, עם תאריכי הפעילויות. מזמינה אתכם ההורים להמשיך ולקחת חלק בפעילויות, באירועים ובאתר בית הספר על מנת לאפשר לכם להיות שותפים אמיתיים בחינוך הילדים ולעמוד מקרוב על החוויות שהם חווים.

מאחלת לכולנו- מורים, הורים ותלמידי היקרים, שנת לימודים נפלאה, מרתקת ומלאת עשייה חינוכית.

שלכם באהבה,

חגית בן גוזי - מנהלת ביה"ס


Comments