דבר המנהלת

תלמידים, הורים ומורים יקרים,

ערב לפני האחד בספטמבר 1996 עוד עבדו וניקו על מנת להביא את המבנה לפתיחתו של בית הספר החדש בשכונת עין שרה. נרשמו כ-100 תלמידים לכתות א'-ד' ויחד עם המנהלת הראשונה טלמור רוני וראש העיר ז'קי סבג נולד בית חינוך חדש בשכונה צומחת ומתפתחת. כיום, אנו נרגשים לציין 20 שנים להקמת ביה"ס, ולצפות בשינויים הפדגוגיים, המבניים והמערכתיים בגאווה גדולה.     בשנה זו נלמד על מנחם בגין האיש, שבזכות חזונו והיותו מנהיג איש רוח חולם ורואה למרחוק, נחתם הסכם השלום המשמעותי ביותר למדינת ישראל. בשנה זו נדבר על משמעות. על הצבת יעד אישי משמעותי. כל ילד וילדה יציבו לעצמם יעד, מטרה, חלום, ויחתרו לממשו במהלך השנה. נתמקד בעבודה קשה ובחתירה לעבר המטרות- בזכות אמונה ותחושת מסוגלות אישית, כי הכל בסופו של דבר- בידיים שלנו!

במהלך חופשת הקיץ שקד צוות המורים ואנוכי על תכנון השנה שבפתח. שנה שתמשיך את תנופת העשייה והצמיחה בה נמצא ביה"ס, מתוך רצון לקדם את תחושת השייכות והאושר של תלמידינו. במידעון בגין ובאתר ביה"ס מופיע לוח שנתי, עם תאריכי הפעילויות. מזמינה אתכם ההורים להמשיך ולקחת חלק בפעילויות, באירועים ובאתר ביה"ס על מנת לאפשר לכם להיות שותפים אמיתיים בחינוך הילדים ולעמוד מקרוב על החוויות שהם חווים. אני בטוחה כי תכנית התקשוב תתן אותותיה בכל תחומי הלמידה ותקדם את הקשר בין הבית לביה"ס. אתרי הכתה ואתרי המקצוע יסייעו בידיכם לעקוב ולחוות את המתרחש בחיי ילדכם.

שנת לימודים חדשה הינה תמיד הזדמנות לשינוי, שיפור והתייעלות.                                                                                           בפתחה של שנה חדשה אני מברכת אתכם תלמידים בשנת לימודים פורייה בה נצמח, נתפתח, נעמיק שורשים ונתקדם אל העתיד ברכישת ידע ופיתוח ערכים.                                                                                                                                                                    אני מברכת את הסגניות החדשות יוספה מנדל ובת שבע דהאן בברכת הצלחה בתפקידן.

                                                 מאחלת לכולנו- מורים, הורים ותלמידי היקרים, שנת לימודים נפלאה,                                    מרתקת ומלאת עשייה משמעותית.

שלכם באהבה,

חגית בן גוזי - מנהלת ביה"ס


Comments