Hakkımızda

Kurumumuz 2006 yılında Avrupa Birliği, KOSGEB, DÜnya Bankası vb. fon lardan yararlanmak sureti ile yatırım yapmak isteyen müteşebbislere ve yatırımcılara profesyonel danışmanlık hizmetleri vermek sureti ile kuruldu.

2010 yılı itibari ile Anadolu Projeleri Ofisi adı altında, Avrupa Proje Danışmanlık ofisimizi Erzincan'da hayata geçirdik.
Amacımız özellikle Anadolu'da fon desteği almak isteyen adaylara bu konuda yakından ve yerinde destek olmak, projelerinin hayat bulması amacıyla doğru ve prosedürlere uygun çözümler üretmek, geçmişte bu tip bir deneyimi olmayan, fakat girişimci ruha sahip işletmecilerin hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.

Ekibimizde Ziraat Mühendisleri, İşletmeciler, Teknoloji Danışmanlarımız ,Uzman analistler ve Proje Yöneticilerimiz den oluşan profesyonel bir kadromuz bulunuyor.

Neden Biz

2006 yılından bu yana Avrupa Birliği Tarafından sağlanan fonlar ve hibe programları, KOSGEB karşılıksız/koşullu fonları, TÜBİTAK ve Dünya Bankası destekli fonlar ile kendi işini kurmak isteyen müteşebbislere, yatırımcılara ve şahıslara bu kaynakları kullanarak projelerini hayata geçirme imkanı sağlıyoruz. 
Proje fikirleri yatırımcılar tarafından gelebildiği gibi, belirli bir amaca yönelik tahsis edilen fonlar doğrultusunda alternatif projeleri oluşturuyor, yazıyor ve değerlendirilmek üzere ilgili birimlere iletilecek duruma getiriyoruz.

Bunun yanında projelerin yürütülmesi ve başarıyla sonuçlandırması sürecinde de koordinatörlük ve ya danışmanlık görevlerini üstlenerek yer alabiliyoruz. 
2010 yılı itibari ile yeni proje ofisimizin Anadolu Bölge olarak faaliyete geçmesi ile birlikte yerinde ve daha hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Deneyimlerimiz ve Aldığımız Sonuçlar

Bugüne kadar fizibilitesine ve proje yazımlarına destek olduğumuz 45 Milyon TL'nin üzerinde bedelli proje hayata geçmiş, yatırımcılara kaynakların açılmasında profesyonel destek sağlanmıştır.
Diğer yandan,kabul sürecinde olan projelerimiz ve halihazırda vermiş olduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz devam etmektedir.
Şu ana kadar sonuçlanmış ve şu an devam eden projelerimizi İş Bitirmeler & Referanslar bölümümüzden takip edebilirsiniz.
 

Ne Yapıyoruz

Bir proje fikriniz mi var? Ya da toplumsal fayda yaratmak istediğiniz bir konu başlığında bu konuyla ilgili ne yapılabileceğini tartışmak, bu konuda somut bir fayda ortaya çıkaracak bir proje hazırlamak düşüncesinde misiniz?  Ve ya kabul edilmiş bir projeniz var ve bu projenin yürütülmesi aşamasında yardıma mı ihtiyacınız var? Tüm bu süreçlerde Avrupa Proje'den destek alabilirsiniz. 
Projelerde sizinle birlikte neler yapıyoruz ;
    · Bir proje fikrinin üretilmesi,
    · Hangi programa başvurulabileceğinin tespiti,
    · Projenin yazılması ve takibi,
    · Projenin sözleşme aşamalarının yönetilmesi,
    · İnsan Kaynaklarının temini ve yönetilmesi
    · Projenin yürütülmesi, raporlandırılması,
    · Projenin sonuçlandırılması


Vermiş olduğumuz hizmetler ve İş metodolojimiz hakkında bilgi sahibi olmak için  Hizmetler & Uzmanlıklar bölümümüzü inceleyebilirsiniz.Alt sayfalar (1): Basında Biz