AdsızNeden Biz

2006 yılından bu yana Avrupa Birliği Tarafından sağlanan fonlar ve hibe programları, KOSGEB karşılıksız/koşullu fonları, TÜBİTAK ve Dünya Bankası destekli fonlar ile kendi işini kurmak isteyen müteşebbislere, yatırımcılara ve şahıslara bu kaynakları kullanarak projelerini hayata geçirme imkanı sağlıyoruz. 
Proje fikirleri yatırımcılar tarafından gelebildiği gibi, belirli bir amaca yönelik tahsis edilen fonlar doğrultusunda alternatif projeleri oluşturuyor, yazıyor ve değerlendirilmek üzere ilgili birimlere iletilecek duruma getiriyoruz.

Bunun yanında projelerin yürütülmesi ve başarıyla sonuçlandırması sürecinde de koordinatörlük ve ya danışmanlık görevlerini üstlenerek yer alabiliyoruz. 
2010 yılı itibari ile yeni proje ofisimizin Anadolu Bölge olarak faaliyete geçmesi ile birlikte yerinde ve daha hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Deneyimlerimiz ve Aldığımız Sonuçlar

Bugüne kadar fizibilitesine ve proje yazımlarına destek olduğumuz 45 Milyon TL'nin üzerinde bedelli proje hayata geçmiş, yatırımcılara kaynakların açılmasında profesyonel destek sağlanmıştır.
Diğer yandan,kabul sürecinde olan projelerimiz ve halihazırda vermiş olduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz devam etmektedir.
Şu ana kadar sonuçlanmış ve şu an devam eden projelerimizi İş Bitirmeler & Referanslar bölümümüzden takip edebilirsiniz.
 

Ne Yapıyoruz

Bir proje fikriniz mi var? Ya da toplumsal fayda yaratmak istediğiniz bir konu başlığında bu konuyla ilgili ne yapılabileceğini tartışmak, bu konuda somut bir fayda ortaya çıkaracak bir proje hazırlamak düşüncesinde misiniz?  Ve ya kabul edilmiş bir projeniz var ve bu projenin yürütülmesi aşamasında yardıma mı ihtiyacınız var? Tüm bu süreçlerde Avrupa Proje'den destek alabilirsiniz. 
Projelerde sizinle birlikte neler yapıyoruz ;
    · Bir proje fikrinin üretilmesi,
    · Hangi programa başvurulabileceğinin tespiti,
    · Projenin yazılması ve takibi,
    · Projenin sözleşme aşamalarının yönetilmesi,
    · İnsan Kaynaklarının temini ve yönetilmesi
    · Projenin yürütülmesi, raporlandırılması,
    · Projenin sonuçlandırılması

GÜNCEL DUYURULAR

 • TKDK IPARD 9. Çağrı Dönemi Başarılı Projeler arasında yerimizi aldık 9. Çağrı Döneminde Erzincan ilinde başarılı olan projeler arasında, danışmanlığını yürüttüğümüz projelerimizle yerimizi aldık.Başarılı Proje Listesine BURADAN ve ya aşağıdaki dosya ekinden ulaşabilirsiniz.
  12 Haz 2013 07:52 tarihinde Avrupa Birliği Proje Danışmanlık Hizmetleri ‎(INFO)‎ tarafından yayımlandı
 • Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma (IPARD) Fonları Yatırım Destekleri Erzincan’da Başladı Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma (IPARD) Fonları Yatırım Destekleri Erzincan’da Başladı. 9. Başvuru Çağrı Rehberleri Yayınlandı.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ...
  5 Şub 2013 04:32 tarihinde Avrupa Birliği Proje Danışmanlık Hizmetleri ‎(INFO)‎ tarafından yayımlandı
 • 2012 KIRSAL KALKINMA (TARIMSAL YATIRIMLARA % 50 HİBE DESTEKLİ PROJELER) SON BAŞVURU 3 KASIM 2012 TARIM BAKANLIĞI KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINI DESTEKLEME PROGRAMITarım Bakanlığı, 2005-2011 yılları arasında Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Projesi (KKYDP) kapsamında 6865 projeye % 50 hibe desteği verilmiştir.2012 yılında da tarımsal ...
  21 Eki 2012 13:55 tarihinde Avrupa Birliği Proje Danışmanlık Hizmetleri ‎(INFO)‎ tarafından yayımlandı
 • 2012 YENİ TEŞVİK YASASI- Erzincan İçin Teşvikler Yeni Teşvik yasasında, Bölgesel Teşvik, Genel Teşvik, Büyük Ölçekli ve Stratejik Yatırımlarda Uygulanacak Bölgesel ve Genel Destekler  Bölgesel ve Sektörel Teşvik Sistemi – Destekler teşvik bölgeleri 2012 Sigorta primi işveren hissesi ...
  21 Eki 2012 13:43 tarihinde Avrupa Birliği Proje Danışmanlık Hizmetleri ‎(INFO)‎ tarafından yayımlandı
 • 2012 SODES Projelerinizin yönetiminde destek alın 2012 yılı SODES projelerinin yönetimi konusunda kurumumuzdan destek alabilirsiniz.Avrupa Proje Danışmanlık, proje yazım sürecinde ve projelerin yönetimi sürecinde tüm kurum ve kuruluşlara destek veriyor.
  23 Mar 2012 03:50 tarihinde Avrupa Birliği Proje Danışmanlık Hizmetleri ‎(INFO)‎ tarafından yayımlandı
 • 2012 KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri İçin İsminizi Yazdırın Erzincan Yöresel Gelişim Derneği tarafından verilecek KOSGEB girişimcilik eğitimleri için katılımcılardan ön başvurular alınmaktadır.Girişimcilik Destek ProgramıProgramın AmacıGirişimciliğin desteklenmesiGirişimciliğin yaygınlaştırılmasıBaşarılı işletmelerin kurulmasıProgramdan Kimler YararlanabilirKüçük ...
  21 Eki 2012 12:51 tarihinde Avrupa Birliği Proje Danışmanlık Hizmetleri ‎(INFO)‎ tarafından yayımlandı
15 / 1 - 6 yayın gösteriliyor Daha fazla görüntüle »

PROJELERDEN HABERLER

2013 ÜZÜMLÜ KAYMAKAMLIĞI KURUMSALLAŞMA VE HİZMET KALİTESİ EĞİTİMLERİ
Üzümlü Kaymakamlığı tarafından KUDAKA'ya sunulan Teknik Destek Projes kapsamında "Kurumsallaşma ve Hizmet Kalitesi" eğtimleri Avrupa Proje Danışmanlık tarafından veriliyor.
Eğitim kapsamında "Kurumsallaşma nedir? Misyon, Vizyon, Kurumsal Hedefler, Kurum Kültürü Oluşturma, Hizmet Sunumu ve Kalite / İletişim Etkinliği için Yapılması Gerekenler Kurumsal değişim, ISO 9001:2008 belgelendirme hazırlığı" gibi konularda yönetim kadroları ve personel bilgilendiriliyor.

2013 TKDK IPARD 9. Çağrı Dönemi Başarılı Projeler arasında yerimizi aldık
9. Çağrı Döneminde Erzincan ilinde başarılı olan projeler arasında, danışmanlığını yürüttüğümüz projelerimizle yerimizi aldık.
Başarılı Proje Listesine BURADAN  ulaşabilirsiniz.

2013 SODES YÖRESEL GELİŞİM DERNEĞİ PROJE KAPANIŞI, SERGİSİ, PROJE KURS VE GİRİŞİMCİLİK SERTİFİKA TÖRENİ

SODES Kapsamında 2013 yılında düzenlenen  “KADINLAR CEVHERİMİZ GİRİŞİMCİLER GELECEĞİMİZ” projesi başarıyla sonuçlandı. Proje sonu sergi ve düzenlenen törene Erzincan Vali Yardımcısı, Mülki İdare İl Müdürleri, KOSGEB İl Hizmet Müdürü, Basın ve Değerli Katılımcınında katılımı ile Projeye katılan kadın katılımcılar sertifikalarını aldılar.

2013 KAMER VAKFI KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

SODES Kapsamında Kamer Vakfı ve KOSGEB işbirliğinde düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri başarıyla sonuçlandı ve tüm öğrenciler sertifika almaya hak kazandılar.

2013 YÖRESEL GELİŞİM DERNEĞİ KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ


SODES Kapsamında Yöresel Gelişim Derneği ve KOSGEB işbirliğinde düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri başarıyla sonuçlandı ve tüm öğrenciler sertifika almaya hak kazandılar.

KOÇ Üniversitesi Global Aid Öğrenci Topluluğunun ziyareti ile de eğitimler keyifli bir şekilde sonra erdi.
2012 KOSGEB ERZİNCAN HİZMET MÜDÜRLÜĞÜ UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ


KOSGEB Erzincan Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri başarıyla sonuçlandı ve tüm öğrenciler sertifika almaya hak kazandılar.


2012 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ İİBF FAKÜLTESİ KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

 Erzincan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi & KOSGEB tarafından düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri başarıyla sonuçlandı ve tüm öğrenciler sertifika almaya hak kazandılar.

2012 ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ MYO KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ


2012 Erzincan Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Girişimcilik Eğitimleri başarıyla sonuçlandı ve tüm öğrenciler sertifika almaya hak kazandılar.

2012 YILININ EN İYİ SODES PROJELERİ ARASINDA İKİ PROJEMİZLE YERİMİZİ ALDIK
"Engelliler Sanat Yapıyor, Aileler Bilinçleniyor” ve “Engelli Çocuklarımız Dışarıya Çıksın, Güvenle Oynasın”  projeleri SODES tarafından değerlendirilen en iyi projeler listesine girdi. Malatya'da düzenlenen fuarda Erzincan ilini temsilen Projeleri Avrupa Proje Danışmanlık tarafından hazırlanan ve yürütülen projeler katılmaya uygun görüldü. Sosyal Destek Programı (SODES) İyi Örnekler Konferansı ve Fuarı, 13-15 Eylül tarihlerinde Kalkınma Bakanlığı himayesinde Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi'nin iş birliğinde 30 ilin katılımı ile Malatya'da gerçekleştirildi.Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen fuarda, 30 ilin projeleri sergilendi.Erzincan Valiliğinde Yayınlanan Haber için tıklayınız...
Proje Sonu Davet ve Yemek Programı Haberi için tıklayınız...

2011 İŞKUR-KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ
İŞKUR-KOSGEB & Erzincan Esnaf ve Sanatkarları Birliği tarafından desteklenen, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri,Avrupa Proje tarafından başarıyla sonuçlandırıldı. Toplam 100 girişimcinin eğitim alarak sertifika almaya hak kazandığı eğitimler sonrasında girişimciler işlerini kurarak Erzincan ekonomisine katkıda bulunacak.

 

2010-2011 KUDAKA KADINLAR ÜRETİYOR, İLÇEMİZ GÜÇLENİYOR PROJESİ


KUDAKA 2010 TTS Mali Destek Programı kapsamında , danışmanlığını yürüttüğümüz Üzümlü Ziraat Odası , "Kadınlar Üretiyor, İlçemiz Güçleniyor" projesi, planlanan takvime uygun bir biçimde sonuçlandı. 

Proje takviminde yer alan tanıtım ziyaretleri, başta Erzincan Valisi Sn. Abdülkadir Demir olmak üzere, Vali Yardımcısı Sn. Adem Keleş, Vali Yardımcısı Sn. Abdullah Çiftçi, Vali Yardımcısı Sn. Tülay Baydar Bilgihan, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Sn. Engin Ustaoğlu, Üzümlü Kaymakamı Sn. Murat Gözütok, Üzümlü Belediye Başkanı Sn. Sami Sertadım, Altınbaşak Belediye Başkanı Sn. Ercan Bektaş, Erzincan Ticaret Odası Başkanı Sn. Aydın Yalvaç, Erzincan Esnaf Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sn. Necmettin Ünal'ın makamlarında ziyaret edilmesiyle gerçekleştirildi.

2010-2011 KIZILAY SODES PROJELERİ BAŞARIYLA SONUÇLANDI

Danışmanlık ve Koordinasyonu Avrupa Proje tarafından gerçekleştirilen Kızılay SODES projeleri başarıyla sonuçlanıyor. "Engelliler için terapi merkezi" ve "Engellerimizi bilgi teknolojileri ile aşıyoruz" projeleri sona yaklaşırken, açılışı yapılan hizmetler takdir topladı.

SODES tarafından finanse edilen, Erzincan Valiliği koordinasyonunda yürütülen ve Kızılay Rehabilitasyon Merkezi tarafından yürütülen “Engellerimizi Bilgi Teknolojisi İle Aşıyoruz” ve “Engelliler İçin Terapi Merkezi” projeleri amacına ulaştı.