Untitled‎ > ‎

Veiksmīgi noritējis Vidzemes novada Boccia čempionāts – 2018.

posted Feb 26, 2018, 11:42 AM by Aija Asports

 

24.februārī Cēsīs norisinājās ikgadējais Vidzemes novada boccia čempionāts - 2018. bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. 


Čempionātu organizēja CPSS Pielāgotā sporta nodaļa sadarbībā ar LBJISF un Cēsu novada pašvaldību. 


Piedalījās 16 komandas - no Valmieras - 3 Raiskuma - 3, Alsviķiem- 3, Alūksnes - 2, Cēsīm – 3 un Madonas – 2. Šogad sacentās 56 dalībnieki 4 grupās un izspēlēja 25 spēles.


Rezultāti:

I.grupā – 8-15g. ar kustību traucējumiem:

1.vieta - Cēsu 2.pamatskolas komanda - Daiva Mastiņa, Ralfs Baranovskis, Emanuels Lodiņš ( trenere Jautrīte Bahmane),

2.vieta – CPSS Pielāgotā sporta nodaļas komanda – Marta Boze, Kārlis Liezers, Vladislavs Kuļešovs ( trenere Inese Rudzīte),

3.vieta – Raiskuma internātpamatskola – rehabilitācijas centrs – Artis Priedītis, Niks Alekss Roze, Samanta Liepiņa, Ginārs Brinks ( trenere Gita Timaškova)

4.vieta - Valmieras invalīdu sporta klubs Stars S (ā.k.).

 

II.grupā – 16-23g. ar kustību traucējumiem:

1.vieta – Raiskuma internātpamatskola – rehabilitācijas centrs -  Dainis Seraštanovs, Toms Spuļģis, Sandis, Kostanjans, Edgars Jurkevičs ( trenere Gita Timaškova)

2.vieta – Smiltenes tehnikums Alsviķu teritoriālā struktūrvienība,

3.vieta – CPSS Pielāgotā sporta nodaļa – Niks Cīrulis, Emīls Žēpers, Armands Ģēģeris ( trenere Inese Rudzīte),

4.vieta – Valmieras invalīdu sporta klubs Stars S.

 

III.grupā – ratiņkrēslos 8-23.g:

1.vieta - – Smiltenes tehnikums Alsviķu teritoriālā struktūrvienība (ā.k.) – Ilze Pommere, Ivars Grundāns, Jevgēnijs Kobaļs ( trenere Elīna Karaseva),

2.vieta – Alūksnes nov. bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām biedrība „Saulstariņi” (ā.k.) – Lauris Lodziņš, Olga Lodziņa, Jānis Lazdekalns ( trenere Māra Podkalna),

3.vieta – Madonas BJC (ā.k.) – Alvis Skurulis, Karīna Radionova, Marija Iļkiva (trenere Vineta Blumberga).

 

IV.grupā – 8-18.g. ar intelektuālās attīstības traucējumiem:

1.vieta - Raiskuma internātpamatskola – rehabilitācijas centrs - Diāna Nabaga, Elvis Jānis Spuļģis, Daniela Sīle, Samanta Spuļģe ( trenere Gita Timaškova),

2.vieta - Smiltenes tehnikums Alsviķu teritoriālā struktūrvienība (ā.k.) – Kaspars Svārups, Melānija Stefānija Beļājeva, Jānis Tretjakovs ( trenere Elīna Karaseva),

3.vieta - Valmieras invalīdu sporta klubs Stars S ( ā.k.)-  Indulis Jākabsons, Ričards Matjušenoks, Elvis Vītols ( trenere Sarmīte Ulanovska),

4.vieta - Madonas BJC (ā.k.), 5.vieta - Alūksnes nov. bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām biedrība „Saulstariņi” (ā.k.).

Uzvarētāji katrā grupā saņēma kausu, medaļas, diplomus un piemiņas balvas, 2. un 3.vietas ieguvēji – medaļas, diplomus un piemiņas balvas, pārējie diplomus un piemiņas balvas.

Komandas cīnījās par iespēju startēt Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā boccia čempionāta finālā, kas norisināsies 3.martā Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā.


Vidzemes novadu pārstāvēs šādas komandas:

I.grupā – Cēsu 2.pamatskola,

II.grupā – Raiskuma internātpamatskola – rehabilitācijas centrs

IV.grupā - Raiskuma internātpamatskola – rehabilitācijas centrs


Informāciju sagatavoja Inese Rudzīte (Cēsis)







Comments