Untitled‎ > ‎

Rīgas XVIII Boccia čempionāta rezultāti

posted Feb 9, 2018, 1:31 AM by Aija Asports
Rīgas XVIII Boccia čempionāts notika Rīgas 66.speciālās vidusskolas sporta zālē. Dalībnieki uz sacensībām 8.02.2018. pulcējās ap pusdienas laiku, sacensībās piedalījās 15 komandas no 10 dažādām skolām un aprūpes centriem Sacensībās aktīvi iesaistījās un līdzdarbojās ap 70 dalībnieki, viņu skolotāji un asistenti.

Šogad Rīgas 66.speciālajā vidusskolā sacentās sekojošas komandas.

·      Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas komanda

·      Rīgas 2.speciālās internātpamatskolas komanda – „Spicie zēni”

·      Rīgas 4.speciālās internātpamatskolas komandas– „Mēs” un „Draugi”

·      Rīgas 5.internātpamatskolas attīstības centra komandas – „Slāvi” un „Mežaparks”

·      Rīgas 71.vidusskolas komandas – „Grīva” un „Strēlnieki”

·      Rīgas 66.speciālās vidusskolas komandas – „Mazie” un „Lielie”

·      Dienas aprūpes centra „Cerību māja” komanda – „Smaidiņi”

·      Dienas aprūpes centra „Cerību ligzda” komandas – „Ātrie” un „Ašie”

·      Dienas aprūpes centra „Cerību tilts” komanda

·      Dienas aprūpes centra grupu mājas  „Mēness māja” komanda – „Pinmēness”

Spraigās cīņās tika noskaidroti katras grupas uzvarētāji un vietas tika sadalītas arī pārējo dalībnieku starpā.

Pirmo vietu ieguvēji piedalīsies Latvijas finālsacensībās, kuras notiks Zemgales reģionālajā sporta centrā Jelgavā šī gada 3.martā.

Uz sacensībām dosies:

1.grupa – Rīgas 71.vidusskolas komanda „Grīva”

2.grupa – Rīgas 66.speciālās vidusskolas komanda – „Mazie”

3.grupa – Rīgas 66.speciālās vidusskolas komanda – „Lielie”

4.grupa – Rīgas 2.speciālās internātpamatskolas komanda – „Spicie zēni”

 

Dalībnieku iegūtās vietas:

1.grupa:

I – Rīgas 71.vidusskolas komanda „Grīva”

II - Rīgas 71.vidusskolas komanda „Strēlnieki”

2.grupa:

I – Rīgas 66.speciālās vidusskolas komanda „Mazie”

3.grupa:

I – Rīgas 66.speciālās vidusskolas komanda „Lielie”

4.grupa:

I – Rīgas 2.speciālās internātpamatskolas komanda „Spicie zēni”

II – Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas komanda

III - Rīgas 5.speciālās internātpamatskolas komanda „Slāvi”

4. - Rīgas 5.speciālās internātpamatskolas komanda „Mežaparks”

5. - Rīgas 4.speciālās internātpamatskolas komanda „Draugi”

5.grupa:

I – Rīgas 4.speciālās internātpamatskolas komanda „Mēs”

II - Aprūpes centra „Cerību tilts” komanda

III - Aprūpes centra „Cerību ligzda” komanda „Ātrie”

4. – Grupu mājas  „Mēness māja” komanda „Pilnmēness”

5. - Aprūpes centra „Cerību ligzda” komanda „Ašie”

6. - Aprūpes centra „Cerību māja” komanda „Smaidiņi”


PALDIES INITAI PURMALEI PAR TURNĪRA ORGANIZĒŠANU!



Comments