Untitled‎ > ‎

Rīgas XIX Boccia sacensību rezultāti

posted Feb 2, 2019, 6:34 AM by Aija Asports   [ updated Feb 2, 2019, 6:35 AM ]
Jaunā gada sākumā par tradīciju kļuvušas Boccia sacensības, kas pulcē spēlētājus no Rīgas speciālajām skolām un dienas centriem.

Ar vien vairāk speciālo skolu skolēnu komandas piedalās šajās sacensībās. Vēl pirms pāris gadiem, Boccia bija populārs dienas centru apmeklētāju vidū, šodien sacensībās bija ieradušās skolēnu komandas no 1.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra, 2.speciālās internātpamatskolas, 5.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra kā arī Rīgas 71.vidusskolas un vistālāko ceļu mērojušie skolēni no Zālītes internātpamatskolas.

Dienas centrus pārstāvēja biedrības Rūpju bērns komandas “Cerību tilts” un “Cerību māja”.

Kopskaitā piedalījās 14 komandas, no astoņām izglītības iestādēm un dienas centriem ar mazliet vairāk nekā pussimts sportot gribētājiem.

Vienlaicīgi, spēles notika trijos laukumos. Tiesnešu pienākumus veica Rīgas 66.speciālās vidusskolas audzēkņi: Gunta, Dinārs, Elīza, Jete, Kristiāns un Francis. Pēc sacensībām pārrunājot kā kuram veicies, daži atzina, ka šī bijusi lieliska pieredze un viņi sajutuši gan atbildību, gan gandarījumu par paveikto darbu.

Sacensību noslēgumā visas komandas saņēma uzslavas vārdus par teicamo organizētību un  kā apliecinājumu par labi padarīto darbu nelielu “Draugu darbnīcas” cepto kliņģeri. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma diplomus un pārsteiguma balvas.

Dalībnieki: 1.speciālā intrenātpamatskola – attīstības centrs; 2.speciālā internātpamatskola, 5.internātpamatskola – attīstības centrs; Rīgas 66,speciāla vidusskola, Rīgas 71.vidusskola, Zālītes internātpamatskola; Cerību ligzda, Cerību tilts.

1.grupa:

I vieta – Rīgas 71.vsk “Grīva”

2.grupa:

I vieta – Rīgas 66.speciālā vidusskola “Lielie”

3.grupa:

I vieta – Rīgas 66.speciālā vidusskola “Lai Ripo”

4.grupa:

I vieta – 2.speciālā internātpamatskola

II vieta – 1.speciālā internātpamatskola – attīstības centrs

III vieta – Rīgas 71.vsk “Grīva – 2”

5.grupa:

I vieta – Cerību ligzda “Fiksie”

II vieta – Cerību ligzda “Ātrie”

III vieta – Zālītes speciālā internātpamatskola

 

 

Paldies LBJISF par sniegto atbalstu sacensību organizēšanā!

Paldies visiem par dalību!


Informāciju sagatavoja Rīgas Boccio sacensību galvenā tiesnese Inita PURMALE! 

      

 

Comments