Untitled‎ > ‎

Pozitīvo emociju turnīrs aizvien!

posted May 20, 2018, 8:16 AM by Aija Asports   [ updated May 20, 2018, 8:16 AM ]


Valmieras Invalīdu sporta klubs ,,Stars S,, (VISK) sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju (LBJISF) un Valmieras Bērnu sporta skolu (VBSS) rīkoja tradicionālo Vidzemes novada sporta stafešu turnīru ,,Sportot prieks!,, kas notika 12.maijā kā allaž mums viesmīlīgā Valmieras 2.vidusskolas sporta zālē.

Sacensību dalībnieki- bērni un jaunieši ar kustību un intelektuālās attīstības traucējumiem.

Tika uzaicinātas komandas no Valmieras, Madonas, Alsviķiem, Raiskuma , Cēsīm, kopā 11 komandas. Stafetes tika veidotas balstoties uz Boccia, florbola, basketbola, boulinga elementiem tradicionāli un - pluss, kā vienmēr pa kādai ,,rozīnītei’’ - kaut kas jauns un neparasts. Šoreiz - ,,Torņa celšana’’, ,,Ķēdīte’’ un ,,Veiklie riņķi’’. Katrai komandai bija jāpiedalās 8 stafetēs, tā ir liela slodze.

Uz jautājumiem kura stafete bija visgrūtākā, visvieglākā, kura īpaši patika? Sacensību dalībnieki atbildēja – grūti nebija, bija daudzveidīgi un ļoti interesanti! Jo veicot visus piedāvātos stafetēs uzdevumus tiek dots stimuls domāt kā to izdarīt ātrāk un efektīvāk. Mobilizējot spējas līdzdarboties, sastrādāties un atbalstīt vienam otru rodas motivācija uz pozitīvā mērķa sasniegšanu.

Rezultāti: jaunākā vecuma grupā - I vietu izcīnīja Raiskuma (1) komanda, II vietu Madonas (I), III vietu Cēsis (1) komanda.

Vecākā vecuma grupā - I vietu izcīnīja Raiskuma (2) komanda. II vietu Alsviķu (II) komanda , III vietu Valmieras (1) komanda (Melānija Beļājeva, Ričards Matjušenoks, Elvis Vītols, Dainis Grīnbergs).

Sacensību dalībnieki saņēma VBSS medaļas un diplomus, LBJISF sagādātās balvas.

Tiesnešu darbā tradicionāli veiksmīgi iesaistījās VISK ,,Stars S’’ audzēkņi un veterāni. Īpašs Paldies Gunitai Šīrantei - ikgadējai un profesionālai Boccia un stafešu turnīra tiesnesei!

Kad tiek rīkoti šādi pasākumi, ikdienas ritumā tiek ieviests prieks un azarts – kas tad un kā šoreiz būs? Vai satikšu vecus draugus, jeb iepazīšos ar jauniem? Vai šoreiz man sanāks tikpat labi kā iepriekš?

Gala rezultātā: uzvar ,,Kustēties prieks!’’- te un tagad! Jo šādos pasākumos visi saņem pozitīvo emocionālo lādiņu, draugu atbalstu, jūtās veiksmīgi un novērtēti. Ar motivāciju un cerību uz nākotni!

Informāciju sagatavoja Sandra Vilne un Sarmīte Ulanovska
Comments