Untitled‎ > ‎

Pirmie vieglatlētikas starti 2018. gadā

posted Mar 3, 2018, 9:05 AM by Aija Asports   [ updated Mar 3, 2018, 10:09 AM ]

    2018. gads Invalīdu sporta un rehabilitācijas klubam ‘’Cerība’’ un Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijai  ir zīmīgs, jo šogad atzīmēsim 25. gadu darbību un sasniegumus.

  21.februārī  Šauļu vieglatlētikas manēžā notika Lietuvas vieglatlētikas čempionāts telpās. Arī kluba’’Cerība’’ sportisti.kā katru gadu, Ingrīda Priede, Edgars Bergs un Armands Gāga piedalījās lodes grūšanā. Sacensībās kopā piedalījās ap 40 sportistu.

    Par cik dalībnieku skaits nebija liels ,sportisti startēja apvienotās klasēs.

   Ingrīda Pride (38.kl.) apvienotās kl. lodes grūšanā ar rez. 8.78 m -1. vietā.

   Edgars Bergs (35 kl.) apvienotās kl. lodes grūšanā rez. 13.95 m- 1. vietā.

 Armands Gāga (37 kl.) apvienotās kl. lodes gr. rez. 8.37 m- 5.vietā.

  Trenere Maija Ukstiņa un arī paši sportisti ar sasniegtiem rezultātiem apmierināti. Šī gada bagāti  sniegotā laikā treniņi notiek ZOC trenežieru zālē un ,attīrot sektorus no sniega , laukā stadionā. Diemžēl mūsu Jelgavas  manēža nav piemērota lodes grūšanas treniņiem.

   Šogad augustā Berlīnē notiks Eiropas čempionāts, bet pirms šī čempionāta  visiem CPsportistiem (sportistiem ar cerebrālālo paralīzi) pasaulē  jāveic pārklasifikācija, tāpēc no 10.03.-16.03.  Ingrīda Priede , Edgars Bergs  , Dmitrijs Silovs un trenere Maija Ukstiņa lido uz Dubaju, kur būs iespējams veikt pārklasifokāciju un piedalīties AA Emiratu čempionātā.  Vēlēsim mūsu sportistiem veiksmīgu startu!

  
Ingrīda Priede                                    Edgars Bergs 

                                                               ISRK’’Cerība’’ vadītāja Ruta Kļaviņa


Comments