Untitled‎ > ‎

Paldies Jelgavas ISRK "Cerība" par darbu 25 gadu garumā!

posted Jan 20, 2019, 12:16 AM by Aija Asports   [ updated Jan 20, 2019, 12:22 AM ]
Šī gada pirmā mēneša laikā ISRK "Cerība" notiek biedrības likvidēšanas process. Kluba ilggadējā vadītāja un dibinātāja Ruta KĻAVIŅA kopā ar biedrības valdi pieņēmusi lēmumu izbeigt kluba darbību. Tam ir vairāki iemesli - veselība, sporta cilvēkiem ar invaliditāti "buksēšana" valstī, kas neļauj īstenot ieceres un dot līdzvērtīgu iespēju piedalīties sportā jebkuram cilvēkam mūsu valstī. Paveiktais ir 90% balstīts uz R.Kļaviņas entuziasmu, brīvā laika ieguldījumu un veselību. Visiem šiem resursiem reiz pienāk izsīkums!


ISRK "Cerība" sportistu panākumi un devums Latvijas valsts sporta atpazīšanai pasaulē nav izmērāms. Atpazīstamākie vārdi bijuši Ingrīda PRIEDE, Edgars BERGS, Dmitrijs SILOVS, kuri pirmos soļus sportā spēra pamatskolas laikā, piedaloties LBJISF sporta nometnēs. Lielajā sportā šos sportistus trenēja un atbalstīja treneres Maija UKSTIŅA un Ināra APERĀNE. 

ISRK sportistu panākumus var apskatīt šeit: 

ISRK Cerība 1993-2018

No Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas sakām MILZUM LIELU PALDIES "Cerībai" par sadarbību ceturtdaļgadsimta garumā, par lielo darbu un atbalstu arī federācijas izveidē un darbībā. 

Comments