Untitled‎ > ‎

Nāc un sporto sev par prieku!

posted Nov 15, 2018, 1:17 PM by Aija Asports   [ updated Nov 17, 2018, 10:16 PM ]

14.novembrī Elektrum Olimpiskajā sporta centrā sporta festivālā “Nāc un sporto sev par prieku!” piedalījās 487 dalībnieki  - bērni un jaunieši ar dažādām invaliditātātēm, kuri veica uzdevumus 30 pielāgotā sporta aktivitāšu stacijās. Uz sporta festivālu dalībnieki bija mērojuši ceļu no Daugavpils, Liepājas, Kokneses, Pelčiem, Tukuma, Krāslavas, Dobeles, Baldones, Kalkūniem, Palsmanes, Antūžiem, Smiltenes, Jēkabpils, Jelgavas, Raiskuma, Valmieras un ,protams, paši rīdzinieki. No Rīgas izglītības un sociālās aprūpes iestādēm  pasākums pulcēja 214 dalībniekus. 110 Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijas sporta zinātnes un veselības aprūpes studenti kopā ar Rīgas Juglas vidusskolas 11.klases skolēniem pildīja palīgu un tiesnešu funkcijas, palīdzot pielāgot veicamo uzdevumu katram dalībniekam. 

Elektrum Olimpiskā centra baseinā pēc remonta atkal varējām organizēt peldēšanas sacensības. Jaunie peldētāji sacentās 25 m un 50 m distancēs brīvā stila un uz muguras peldējumos. Lielāko peldētāju dalībnieku grupu sastādīja divdesmit viens Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas audzēknis. Šajā grupā labākos rezultātus - 1.VIETAS ieguva Tīna SILIŅA, Melisa SPRUDZĀNE, Artūrs GRASIS, Violeta LEŠČINSKA, Kristofers KRAZE, Kārlis MELDERIS, Linda MIČULE un Rolands SIRSNIŅŠ. Savukārt citās funkcionālo traucējumu grupās pirmās vietas ieguva Jeroslava IVANOVA, Jekaterina CVETKOVA, Madara USTINOVA, Tomass KOZULIS, Vjačeslavs PLUTJAKOVS un  Madars ŠTEINBERGS. Pielikumā peldēšanas rezultātu protokols. 

Pasākumu organizēja Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansējumu. Šogad pasākums bija veltīts Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas 25 gadu jubilejai.

 

Paldies visiem pedagogiem, treneriem, vecākiem un soicālās aprūpes centru darbiniekiem, kuri bija kopā ar saviem audzēkņiem, bērniem un klientiem pasākumā! https://ej.uz/sportafestivaals2018

YouTube Video

  

 
ĉ
Aija Asports,
Nov 17, 2018, 10:15 PM
Comments